Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 52   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
20. Travanj 2018., 15:13:07
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-60

Ne slažem se sa tobom Wink City je puno više uložio u momčad, a sjeti se samo navijača Barcelone kad je otišao Neymar, pa je nakon toga došlo šamaranje u Super kupu od Reala, svi su mislili da će ovo biti jedna od najgorih sezona Barcelone u zadnjih 15-20 god  Cool na kraju se dogodilo da ta ista Barcelona koja je od svih bila unaprijed otpisana osvaja La ligu sa nikad vidjenom dominacijom, u finalu je kupa, a u LP je izgubila samo jednu tekmu i zbog te tekme ispala što je velika nepravda jer sam uvjeren da se igra još 10 tekmi zaredom sa Romom da bi u njih 9 kao pobjednik izašla Barcelona, a ta jedna tekma bi završila sa remijem  Cool Pep je ove godine slagao momčad za veliki iskorak u Ligi prvaka, za osvajanje prvenstva, a od ovogodišnje Barcelone nitko nije očekivao da će do sada imati samo 2 poraza u službenim natjecanjima( 4 poraza ako ćemo računati i te dvije tekme Superkupa) i zato je Pep-ov flop u LP daleko veći od Valverde-a koji je tek ove sezone preuzeo momčad i od nje napravio čudo  Cool
« Zadnja izmjena: 20. Travanj 2018., 15:17:09 mladenn13 » Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 15:32:08
Deki
mes que un club- Visca Barca!
Registrirani član

Ocjena članova: +35/-63

Spol: Muški

"La Pulga"

pa necemo valjda reci da je barca bila u rasulu prije valverdea...eto samo jedan igrac se je ugurao u prvih 11...znaci neke velike promjene u tom segmentu nije bilo...ja nisam za valverdea,ali ima on svoje zasluge...ispadanje od rome ide njemu na dusu najvise od strane barce...zbog kukavicluka, i ne mjenjanja kad je trebalo u drugoj tekmi...a,gubis 2-0 i visis non-stop...i nije nikakava cudotvorac,a barca nije bila rasipana ko zrno prije njega

guardiola jest slagao momcad kakvu hoce i za sto hoce,ali gledaj da tu imas opet 5 novih igraca koje treba uklopiti u smisao nogometa kakvog igra on

bekovi+golman novi...to sam vec pisao,da je sagnu,zabaletu,clichiya trebalo mjenjati,i to se sve preplatilo...racunaj da ti je g.jesus dosao u sijecnju prosle godine pa se i prije kraja ozlijedio i poceo iznova...bio mu je prvi izbor...da ne zaboravim turcina koji je bio dosta ozlijedivan,pa ga nisi mogao nikako ocijeniti,ali sad mu na tom polju ide dobro...b.silva takoder...iako mu nije bio prvi sastav u nastavku sezone mu je bio stalna opcija u prvih 11

tako kako ti gledas onda bi 6 momcadi odjedanput moralo osvojiti lp-a Grin...sto je onda krivo,barci,psg-u,realu.bayernu ako kojim slucajem ne osvoje lp-a?

svi novci,igraci,i neznam sta sve ne su samo izgovor u slucaju posrtanja guardiole,a za druge to ne vrijedi?...
Evidentirano

smoke doesn't destroy your life but love does

It's been a long day without you, my friend
And I'll tell you all about it when I see you again
We've come a long way from where we began
Oh, I'll tell you all about it when I see you again

Read
20. Travanj 2018., 15:45:27
mladenn13
Registrirani član

Bila je Barcelona u jako tesko situaciji nakon transfera Neymara jer je otišao top5 igrač na svijetu u top trenutku, a zamjene nisu bile u planu uopće i trebalo je sve to opet uigravat bez njega sa novim trenerom, dovest zamjenu za Neymara  Cool tako da je za Barcu ova sezona vrhunska uzevši u obzir kako su nenadano morali nadomjestiti odlazak top5 igrača na svijetu, i sve što su do sada napravili je za naklon Wink ove sezone nitko nije očekivao da će Barcelona biti tu gdje je sada u prvenstvu sa tolikom bodovnom prednosti Smiley

Real uopće nije trošio prošle sezone nešto puno, dovodio je mlade talente koji su kako se pokazalo promašeni za Zidanov sustav rotacija, a prodao je Pepe-a, Jamesa, Moratu, Mariana i Danila, sve od reda dobre igrače koji su mogli iznijet prošlu sezonu u tom sustavu rotacija Smiley za posrtanje Reala u prvenstvu, kupu, i ako se dogodi u LP onda će glavni krivac bit Zidane, u suradnji sa Perezom, jer su oslabili momčad, a dovodili su igrače za koje se pokazalo da ne mogu zamjeniti one koji su otišli  Cool

PSG je u istoj situaciji kao i Pepov City, jer su slagali momčad za osvajanje ili barem finale LP i to je neuspjeh ravan onom Pepa Smiley

Bayern je isto u početku sezone morao mijenjato trenera, tako da je i Bayernova sezona za sada super kako je to izgledalo dok je bio Carlito na klupi Smiley

« Zadnja izmjena: 20. Travanj 2018., 15:46:05 mladenn13 » Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 15:47:43
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Nepravda ispadanje od Rome, o majko blazena  facepalm facepalm
« Zadnja izmjena: 20. Travanj 2018., 15:48:39 Igor » Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 15:52:37
mladenn13
Registrirani član

Pa jest nepravda kad uzmeš kontekst cijele sezone i da su u toj istoj sezoni izgubili samo jednu kup tekmu od Espanyola Wink Roma je zasluženo prošla, ali je nepravda da se ta jedna loša tekma Barcelone dogodila baš u uzvratnoj tekmi četvrfinala LP  Cool ne moraš odma vadit stvari iz cijelog konteksta i samo se na odredjenu riječ nadovezat  facepalm
« Zadnja izmjena: 20. Travanj 2018., 15:54:27 mladenn13 » Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 15:55:07
Igor
Moderator
Registrirani član

Kakve gluposti mati mila, ja ne vjerujem da citam ovo. Nikakva to nepravda nije, to je jedna drua rijec, a to je sramota. Nakon 4-1 protiv za tri koplja losije rome, izgubit 3:0 nema nikakve veze sa nepravdom.

Iako rezultat govori drugacije, nije bas Barcelona ni chelsea izdominirala.
« Zadnja izmjena: 20. Travanj 2018., 15:55:57 Igor » Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 15:55:38
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

pa onda se ja bojim sto ce se desiti kad barca ostane bez messija Grin...mozda ugase klub Grin

normalno da je sezona odlicna...priznajem iznad mojeg ocekivanja...neki realovci su propagandu sirili da ce dominirati 5-6g. s potencijalima,talentima ovim onim pa sam malo spustio svoja ocekivanja Grin Tongue

za lp-a cu jos samo reci da onda nijedna velika top momcad nema opravdanja za neosvajanje...real ima i dalje top ekipu,da li je potrosio lipu ili nije...bayern je sirok i dalje...a barca nema samo klauna u odnosu na proslu sezonu...tih 5-6 ekipa su sve tu negdje...male razlike
« Zadnja izmjena: 20. Travanj 2018., 15:56:35 Deki » Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 15:59:53
mladenn13
Registrirani član

Nekom je sramota, nekom je loš splet okolnosti Smiley ja znam da bi radije gledao Barcelonu u polufinalu LP nego Romu  Cool u biti, največi gubitnici ove sezone u Lp su Pep i PSG  Grin
Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 16:00:07
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

Kakve gluposti mati mila, ja ne vjerujem da citam ovo. Nikakva to nepravda nije, to je jedna drua rijec, a to je sramota. Nakon 4-1 protiv za tri koplja losije rome, izgubit 3:0 nema nikakve veze sa nepravdom.

Iako rezultat govori drugacije, nije bas Barcelona ni chelsea izdominirala.

jest da je barca odigrala u uzvratu najlosije u sezoni,ali ja sam vec pisao samo se je cekalo kad ce je neko natamburati...za chelski isto,pa i bolji je bio u dvije tekme...dakle slazem se s tobom Grin

romi definitivno idu zasluge za prolaz...kao i nasem valverdeu za neprolaz Grin...pola-pola Grin
Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 16:04:42
mladenn13
Registrirani član

A daj mi reci iskreno, šta mišliš da sad igraju Roma-Barcelona 10 tekmi zaredom tko bi dominarao u većini tih tekmi i pobjedio? znači da moraš imati i sreće da se nekad protivniku dogodi jako loš dan, uz tvoj dan kada igraš skoro izvan granica svojih mogućnosti da prodjes dalje Smiley a to se dogodilo na tom uzvratu gdje je Roma imala jedan iznadprosječan dan u sezoni koji se poklopio sa najgorim danom Barceloninih igrača u sezoni  Cool

Ps..Igor, stvarno ne vidim potrebu za tim tvojim stalnim prozivanjem nekoga i govorenja nekom da piše glupost i sl.  Cool ti imaš neko svoje vidjenje, ja imam svoje, Deki ima svoje i nema uopće potrebe za takvim rječnikom  Undecided
« Zadnja izmjena: 20. Travanj 2018., 16:12:02 mladenn13 » Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 16:12:17
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

tesko je odgovoriti,ako ce trener biti tih 10 tekmi valverde Grin

a barca ti je lose igrala i protiv chelskog...a gle cuda dobila 3-0...i nedugo sad protiv seville gdje se ipak nastavio niz neporazenosti

dosta je messi sam u ligi izvukao kao i nijemac na golu...pa umtiti,i onda se dosta losega zamaskiralo...vezni red je imao vise obrambenih zadataka,a naprijed sto ovaj napravi,napravi

i da @Igore rane jos nisu zacijelile pa ne trebas stalno spominjati sramotu Grin

« Zadnja izmjena: 20. Travanj 2018., 16:13:59 Deki » Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 16:15:26
mladenn13
Registrirani član

Barcelona dok god ima Messi-a će uvijek biti teška za pobjediti Smiley šta misliš, da li će Messi nakon kupa pustit lov na sve individualne trofeje da bi što spremniji dočekao SP? Realno, on do kraja sezone uopće više nije potreban Barceloni, a i njemu bi dobro došlo da se što bolje psihički i fizički pripremi za SP jer koliko se pisalo još uvijek vuče tu neku lakšu ozljedu i bila bi šteta da zbog forsiranja u klubu samo si još pogorša stanje prije SP

Ako se već spominje sramota, onda je i Realovo dopuštanje da Juve povede 3-0 na SB isto ogromna sramota, zar ne?
« Zadnja izmjena: 20. Travanj 2018., 16:18:45 mladenn13 » Evidentirano

Read
20. Travanj 2018., 16:24:25
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

radi mene ne mora igrati,pa bas danas je pisalo da mozda i nece

mozda el clasico i onda gotovo...mislim da ni cr nece igrati sve da bi ga dostigao za picichi...ako bude onda je to razlog za jednog ili drugog...najbolji igrac primere messiju nemoze izmaci nikako

ako nece igrati otpada mu borba za zlatnu kopacku...pa nije mu bitno valjda,a i naosvajao se Grin
« Zadnja izmjena: 20. Travanj 2018., 16:25:19 Deki » Evidentirano

Read
21. Travanj 2018., 00:31:34
Igor
Moderator
Registrirani član

Nije se barceloni dogodio los dan pa je roma izbacila. Roma je taktikom potpuno iznenadila i u konačnici izmasakrirala barcelonu. Gledao sam barcu cesto, ali da je onako nemocna u iznosenju lopte sam vidio možda jos dva puta u životu. Koga briga sto bi barcelona dobila 100 u sljedećih 100. Kad je bilo najbitnije ispenetrirali su ih i kraj priče.

Svaka čast barceloni na vrlo vjerojatno jednom od dominantnijih prvenstva i vrlo vjerojatno bez poraza, ali ova barca u većini slučajeva bez messia izgleda kao izgubljen slučaj.
« Zadnja izmjena: 21. Travanj 2018., 00:33:32 Igor » Evidentirano

Read
21. Travanj 2018., 09:36:30
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

Bila je taj dan grob kao i Real protiv Juvea, al svejedno sramota
Evidentirano

Read
21. Travanj 2018., 15:32:52
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

slaszem se sa igorom. problem se sto je barca sistemski od strne rome nadigravana u kontekstu iznosenja....sramota da barcelona nije mogla iz presinga jedne rome...
ovi mladi momci, jako lose...desni bek....ehhhh...sta je jedan dani alves znacio...

neka valverde proba jos jednom.....

a svijet fudbala i ja licno...prije nego li se mesi oprosti...ocekuje jednu sezonu sa guardiolom,..moze li se opet ostvariti ono sto je jednom sokiralo svijet
Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
21. Travanj 2018., 22:51:03
mladenn13
Registrirani član

Gaze Sevillu ko plitak potok  Grin
Evidentirano

Read
22. Travanj 2018., 09:15:39
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

mozda i najbolja tekma sezone...rasturaca u svakom pogledu
Evidentirano

Read
22. Travanj 2018., 20:41:11
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

nisam pratio, nemam volje nista poslje one sramote, vidim po golovima da je bilo rasturanje..eh da valverde nije bio pič*a mozda bi tripletu imali
ne mogu se pomirit sa cinjenicom da veliki Don Andres odlazi  Cry

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UDIGqKBxpAY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UDIGqKBxpAY</a>
« Zadnja izmjena: 22. Travanj 2018., 20:48:16 FC Blaugrana » Evidentirano

Read
22. Travanj 2018., 21:23:02
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

rekao bih savrseno odigrana tekma

ono je bio kukavicluk protiv rome,ali sad kad pogledas i sve zbrojis ja sam zadovoljan...nikad necu biti zagovaratelj valverdea,ma da li je inace za sta zasluzan...trebalo bi ovog barthomeua maknuti i ljude koji se bave transferima...

inace iniesta je bio maestralan jucer...iznenaden sam bio i sa suarezom...coutinho odlican,ali na desnoj strani Grin...messi standardan

mislim da iniesta mora jos igrati za barcu...zasto ne bi jos sezonu-dvije s smanjenom minutazom odigrao...da ga se stedi,ocuva od ozljeda...odluka je ipak na njemu,ali izgleda da je to,to...

ovo bi ja htio Grin-ostanak umtitija,vracanje grimalda umjesto dignea,i odlazak vidala...vermaelen samo nek ostane zdrav...sto ce biti s minom neznam,ali ako ce ga se rijesavati uzeti lengleta ili de lighta koji se najvise spominju

sredina-ostanak inieste,i dolazak arthura...ali na ljeto...gomes aut,a sa d.suarezom sta bude,bude...bitno je mijenjati samo,i svi imaju priliku

promovirat neke igrace...imas arnaiza,alenu...mladi busq za par godina...

eventualni dolazak griezmanna bi znacio prenatrpanost u napadu...koji luksuz...rijesit se alcacera,i koristiti povremeno ruiza za buducnost

Evidentirano

Str: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 52   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net