Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 48 49 [50] 51 52   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
13. Svibanj 2018., 21:53:06
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

Spol: Muški

koja je ovo prevara na klupi
Evidentirano

Read
13. Svibanj 2018., 21:55:37
Deki
mes que un club- Visca Barca!
Registrirani član

Ocjena članova: +35/-63

"La Pulga"

pa kad se uspjelo 2 komada u drugom dobiti Grin...kombiniram s cavsima i celticsima Grin

ja sam ovak i onak nezadovoljan tako da me to neosvajanje lige bez poraza ne dira previse

Evidentirano

smoke doesn't destroy your life but love does

It's been a long day without you, my friend
And I'll tell you all about it when I see you again
We've come a long way from where we began
Oh, I'll tell you all about it when I see you again

Read
13. Svibanj 2018., 21:58:09
FC Blaugrana
Registrirani član

ma da, al od sad trenera kad se dovede obavezno mu rec da odigra bez Messia jednu tekmu pa da se vidi kakav je
Evidentirano

Read
13. Svibanj 2018., 22:01:12
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

a ustvari i ne vidim sta je on sad tu kriv Grin

messi ce s vremenom morati i trebati neke nevazne preskociti

osvojila se dupla kruna,ali dao bog da se makne s klupe...barca nije za njegov smisao nogometa
Evidentirano

Read
13. Svibanj 2018., 22:47:45
FC Blaugrana
Registrirani član

a treba ga pritisnut sad medijski da pukne i sam ode..bas mi je drago da mu je 15. ekipa tabele usrala nebitni rekord
Evidentirano

Read
13. Svibanj 2018., 23:04:36
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-60

A koga bi vi doveli za trenera?  Cool vrhunskog strucnjaka koji vam je tako uvjerljivo donijeo La ligu i Kup kralja bi mijenjali nakon samo jedne sezone  facepalm....taj čovjek ce sljedece sezone uzet sve trofeje sa Barcelonom jer ce na postojeci brutalno dobar roster dobiti Griezmana i Arthura, De Ligta i De Jonga vjerovatno isto, plus jos neki mega transfer me ne bi zacudio zato sto ce ostat para na trosenje jer ce te Grieza dobit za duplo manje para od trenutne trzisne vrijednosti Wink...
« Zadnja izmjena: 13. Svibanj 2018., 23:07:17 mladenn13 » Evidentirano

Read
13. Svibanj 2018., 23:15:26
FC Blaugrana
Registrirani član

ma daleko je on od vrhunskog, al eto Messi mu izvadio guzicu, bilo kako bilo meni nije dobar i gotovo
Evidentirano

Read
13. Svibanj 2018., 23:21:55
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

enriquea vratiti Grin

po tebi smo vec i ove sezone uzeli tripletu facepalm...

pa daj mi reci gdje ce griezmann igrati?...arthur je recimo doveden,ali dolazi tek na zimu...plus sto znamo o njemu...ko i o svakom brazilcu snimke s neta

ova 2 ajaxova gore spomenuta uopce ne dolaze u barcu...prije ce lenglet doci,ako umtiti nece biti zadovoljan novim ugovorom...za de jonga se pise na ljeto iduce godine...to su sve pricice i pitanje je ko ce doci

znaci donio nam je to sve i ti bi sad ulupao novih 250-300m facepalm...sam sebi kontriras Wink...dobro pa ni jedan igrac za nista nije zasluzan bio u ovoj dominantnoj sezonskoj predstavi valverdea facepalm

barca je imala i 100 bodova u ligi i osvojila duplu krunu...pa nije bilo valverdea...s tim porazom veceras nista nije napravio sto se vec nije desilo...pa eto

Evidentirano

Read
13. Svibanj 2018., 23:43:59
mladenn13
Registrirani član

enriquea vratiti Grin
Enrique je za Valverdea trenerski noob  Cool

po tebi smo vec i ove sezone uzeli tripletu facepalm...
Pa malo peha, loše predstave nekih igrača protiv Rome su nažalost uzele priliku za tripletu već ove godine Wink

pa daj mi reci gdje ce griezmann igrati?...arthur je recimo doveden,ali dolazi tek na zimu...plus sto znamo o njemu...ko i o svakom brazilcu snimke s neta

Prodavat će se odredjeni igrači iz veznog reda, odlazi Iniesta isto, tako da za Grieza ima mjesta bez problema, a postoji mogućnost da ode i Suki.....za Arthura svi pišu da je novi Xavi/Iniesta sa svojom mogucnosti diktiranja tempa i sposobnosti kreiranja prilika tako da vjerujem da će Barca stisnut ove brazilce da ga puste na ljeto upravo zbog toga što ode Iniesta Wink

ova 2 ajaxova gore spomenuta uopce ne dolaze u barcu...prije ce lenglet doci,ako umtiti nece biti zadovoljan novim ugovorom...za de jonga se pise na ljeto iduce godine...to su sve pricice i pitanje je ko ce doci
Ja mislim da će to Barca probat već ovo ljeto isto dovest jer im je prevelik rizik ostavit ih do sljedećeg ljeta pa onda radit transfer Smiley

znaci donio nam je to sve i ti bi sad ulupao novih 250-300m facepalm...sam sebi kontriras Wink...dobro pa ni jedan igrac za nista nije zasluzan bio u ovoj dominantnoj sezonskoj predstavi valverdea facepalm
Pojačanja dolaze da se napokon i u LP skine taj peh ispadanja u 1/4 finala Wink sa svim pojačanjima koji dodju ovo ljeto, sa Dembeleom koji će proći cijele ljetne pripreme, i sa takvim stručnjakom na klupi koji će to znati sve uklopiti da klapa, kladio bih se da će Barca sljedeće godine imat još više bodova razlike u odnosu na Real na kraju sezone(a ove godine će biti od 12-18 bodova razlike) Wink

barca je imala i 100 bodova u ligi i osvojila duplu krunu...pa nije bilo valverdea...s tim porazom veceras nista nije napravio sto se vec nije desilo...pa eto
Koga bi ti doveo umjesto Valverdea? prestanite kukat da je loš trener na klupi Barcelone i budite sretni da vam ne dodje Conte, Allegri ili takav netko Grin

« Zadnja izmjena: 13. Svibanj 2018., 23:47:12 mladenn13 » Evidentirano

Read
14. Svibanj 2018., 00:09:06
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

prema napisanome o dolasku i odlasku igraca zakljucujemo da barca slijedece sezone bolja nemoze biti Roll Eyes

dal ce griezmann biti bolji od suareza ne vjerujem...govorim sveukopno...arthura se sad nece dovodit i to je potvrdeno...a sta ce biti od njega cemo tek vidjeti

imas umtitija i ako on ode tesko koji branic je uopce na svijetu bolji od njega da ga dovedes...ako ostaje nema potrebe nikog dovoditi...

inace taj valverde ti izgleda ko talijan Grin...ja losiju barcu nikad gledao nisam...a,to jedino moze do trenera biti...ova sezona po nicim nije posebna...ovo je barci 8 dupla kruna...znaci nista novo se nije izdogadalo...znaci po tebi igraci barce nemaju nikakve zasluge,samo valverde?

puno puta je barca mogla stradati na ovakav nacin kao protiv levantea...

po meni on nije trener za barcu...sad koga ja zelim,taj je nedostupan,a jos jedan ceka na red samo da dohvati iskustva Grin
Evidentirano

Read
14. Svibanj 2018., 00:17:27
mladenn13
Registrirani član

Da li bi umjesto Valverdea uzeli Zidana ili Kovača?  Grin
Evidentirano

Read
14. Svibanj 2018., 00:26:06
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

rade bi wengera samo da ovog vise ne moram gledat Grin
Evidentirano

Read
14. Svibanj 2018., 01:06:22
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Ja ne vjerujem da netko jos uvijek ovaj roster barce zove vrhunskim. Tanki su stoperi, a odlaskom inieste bogami i vezni red.

Ovi nizovi su najvece zlo ikad, i real je tako gonio pa na polusezoni pojeo govno. Barci je sva sreca došlo na kraju sezone.
« Zadnja izmjena: 14. Svibanj 2018., 01:07:42 Igor » Evidentirano

Read
14. Svibanj 2018., 01:23:24
FC Blaugrana
Registrirani član

rade bi wengera samo da ovog vise ne moram gledat Grin
Potpisujem, gadi mi se
Evidentirano

Read
14. Svibanj 2018., 08:50:04
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

Ja ne vjerujem da netko jos uvijek ovaj roster barce zove vrhunskim. Tanki su stoperi, a odlaskom inieste bogami i vezni red.

Ovi nizovi su najvece zlo ikad, i real je tako gonio pa na polusezoni pojeo govno. Barci je sva sreca došlo na kraju sezone.

da je vermaelen vecinu vremena zdrav ne bi bili tanki na tom djelu...mina je nov,ali nije ni dobio pravu priliku kad ovaj nece da rotira

vezni red je vec pod enriqueom bio problem...samo i ja sam mislio imas trojac prvog sastava plus 5-6 igraca u rotaciji pa bi to bilo dovoljno za prebrodit sezonu...ali jednostavno nemas kvalitete...i onda ti ovaj iscijedi igrace do zadnje kapi...

jos jednom kazem on nije trener za barcu...barce nema igrace za njegov sistem...busq mu uopce nema smisla u toj momcadi...on mora diktirati tempo i kontrolirati...
Evidentirano

Read
15. Svibanj 2018., 00:19:27
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Minu uopce nemojte spominjati u istoj recenici sa stoperima, cak mozda goreg nisam gledao, vise lici na cirkusanta nego na stopera vrijednog igranja u Barceloni.. bilo je tu neko pranje novaca u pitanju, zato su ga i doveli.  Grin
Pa Rrahmani iz Dinama je bolji od njega  Grin
Evidentirano

Read
15. Svibanj 2018., 12:50:54
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

nema rosella u barci tako da nije u pitanju nikakav kriminal Grin...ali zasto ne bar se makne barthomeua Grin

minu apsolutno nemozes ocijeniti na temelju 3 i pol utakmice...ova zadnja sigurno nije za pohvalu ali jbga...za 10-15 nastupa kroz sezonu je sasvim dovoljno...i on bi bio zadovoljan
Evidentirano

Read
21. Svibanj 2018., 10:50:10
FC Blaugrana
Registrirani član

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ORuqgjghQfw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ORuqgjghQfw</a>

ooOOoo Andres Inieesta  Cry
Evidentirano

Read
29. Svibanj 2018., 17:18:00
Deki
Registrirani član

"La Pulga"

cini se da griezmann za sad ne dolazi...cak i dobro posto bi suarez ostao...nema smisla prenatrpavati se i uzimat dembeleu minute...iako je valverde svejedno to radio

umtitijev ugovor prerazvucen...dolazi svijetsko,proci ce svjetsko i nastat ce nervoza s jedne i druge strane prije pocetka priprema i sezone...nasoj nesposobnoj upravi treba cestitati...da barem skart prodaju

ja cu biti zadovoljan samo s iniestinom zamjenom...neki igrac kao thiago,veratti...coutinho to nije...on je stvoren da igra gore lijevo
Evidentirano

Read
29. Svibanj 2018., 17:37:31
mladenn13
Registrirani član

Eriksen iz Tottenhama se spominje kao moguće pojačanje  Cool mislim da bi čak najjeftinije prošli kad bi Thiaga kupili od Bayerna  Wink piše se da je nezadovoljan, i da bi rado otišao iz Munchena, plus ove godine nije bio nešto pretjerano dobar, tako da bi mogao otići za tipa 60-70m eura ili manje Smiley

Eriksen i Veratti sumjam da bi bili ispod 100+m eura  Undecided
« Zadnja izmjena: 29. Svibanj 2018., 18:31:28 mladenn13 » Evidentirano

Str: 1 ... 48 49 [50] 51 52   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net