Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 81   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Read
16. Lipanj 2017., 10:38:02
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Svi se raspisali da Ronaldo zeli ici Grin

Evidentirano

Read
16. Lipanj 2017., 11:14:08
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Spol: Muški

Juntos podemos

Ne da hoce nego da ima ponudu Grin A i ta naslovnica stara, od 7.6. je Grin
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2017., 11:47:56
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

danas su svi relevantni španjolski mediji prenjeli tu vijest, vjerujem da ili želi bolji ugovor ili će mu perez morati platiti onih 15 milja poreza Grin ja ne podnosim takve ucjene i prodao bih ga ak je bilo kaj od toga istina, al vjerujem da sam u manjini Grin
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2017., 14:31:16
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Ne da hoce nego da ima ponudu Grin A i ta naslovnica stara, od 7.6. je Grin

Istina, to je stara, ali ova nije Grin
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2017., 14:37:58
levistus13
Registrirani član

Sve više pouzdanih novinara potvrđuje ovu vijest, k tome i BBC i CadenaSer, zanimljiv početak ljeta Grin
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2017., 15:45:26
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

rekao bih da je novi ugovor u pitanju, nesto poput ovog prolazi Barca sa Iniestom, samo šta nije toliki boom izazvalo
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2017., 15:58:19
levistus13
Registrirani član

S razlikom što je Ronaldo produljio prije pola godine. Mislim da se nešto duri zbog ovog poreza
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2017., 18:01:04
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-60

Pa mora i Ronaldo novi ugovor sad potpisat, jer kad uskoro Messi potpise novi bit ce puno bolje placen od njega, pa hoce na vrijeme da izvuče vise para pa da bude u rangu sa njim  Grin

ja ne podnosim takve ucjene i prodao bih ga ak je bilo kaj od toga istina, al vjerujem da sam u manjini Grin

Ja sam isto za to da se igraci koji se sluze takvim taktikama prodaju, kao sto je kroos radio Bayernu, i kao sto sada radi onaj mali golman u Milanu Wink
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj 2017., 18:03:57 mladenn13 » Evidentirano

Read
16. Lipanj 2017., 18:15:26
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Bio ti Messi, CR, Ibrahimović ili Hazard, igrač ne može biti veći od kluba i AMEN!
Evidentirano

Read
16. Lipanj 2017., 19:06:31
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +99/-147

opet kenjanje na ronalda  Roll Eyes
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj 2017., 19:06:48 FC Blaugrana » Evidentirano

Read
16. Lipanj 2017., 23:00:00
anti_sema
Registrirani član

Ocjena članova: +52/-194

Ronaldo sam izgleda najavio odlazak kako prenosi Marca i nema namjeru se vraćati u Madrid. Ako se desi mislim da Dybala biti umjesto njega , dok bi Perez izgleda Neymara(neka da 250 mil , ja bi odma pristo). 
Evidentirano

No oblidem el passat franquista d'un club que no condemna el neonazisme!
No perdonem els insults racistes dels putos Ultrasur, subnormals feixistes!
Cridarem ben fort el lema blaugrana... Puta Madrid i puta Espanya!

Read
17. Lipanj 2017., 00:00:17
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Ako ode CR, Mbappe je zicer zicera da dolazi.

Kada dublje zavirim  priču mislim da je to igra Mendesa, jer čitam kako je on već planirao da Cristiano ode u ljeto 2016. iz Real Madrida, a ovo mu je zadnji vlak za veliki transfer Cristiana i za ogromnu zaradu. A kada se malo bolje i razmisli, Mendes je prije stalno svoje igrače dovodio u Real Madrid, a već duže vremena nije nitko od njegovih klijantela potpisao (posljednji je bio James koji je također na odlasku), tako da mislim kako je tu izbila neka svađa davnih dana između Mendesa i Pereza.
Evidentirano

Read
17. Lipanj 2017., 00:04:25
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

a gdje ce ronaldo Grin
Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
17. Lipanj 2017., 00:05:11
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

a gdje ce ronaldo Grin

PSG ili United (iako nisam siguran za United pošto nije u dobrim odnosima sa Mouom)

edit: evo čitam baš da su Ousmane Dembele i Mbappe prvi pickovi Zidanea i Pereza, te su oni ti koji bi trebali zamjeniti Cristiana, Jamesa i Moratu
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj 2017., 00:08:17 alex garcia » Evidentirano

Read
17. Lipanj 2017., 00:42:25
mladenn13
Registrirani član

To bi bio super posao jer za ovu trojicu(CR, James, Morata) bi komotno dobili 300+ milijuna, a onda sa tim parama pokupovat Dembele-a i Mbappe-a  Cool, i otet jos Veratti-a od Barce Tongue to bi bio transfer rok iz snova  Smiley
Evidentirano

Read
17. Lipanj 2017., 00:53:32
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Dembele i Mbappe bi legnuli ko budali šamar.
Dembelea obožavam gledati, kakav igrač to je čudo, a Mbappe je rođen da bude Cristianova zamjena, a ova njegova pekmezanja već u Realu smo se naslušali, nažalost, kao šta sam i rekao sve je to Mendesovo maslo da zaradi na njemu masne pare pri kraju karijere.

A od ove dvojice ne vidim igrače koji bi bolje legnuli u sustav i sistem. 3 odu i dođu dva, ali dva jebeno dobra. Još mi se u glavi vrti i Dybala, ali nekako bi rađe ova dva Francuza
Evidentirano

Read
17. Lipanj 2017., 00:58:08
mladenn13
Registrirani član

A šta mislis za Modrića? vec mu je 32 god., da li je vrijeme da ga se proda i dovode neka top zamjena, ili ga ostavit jos 1-2 god. pa onda ici po nekog top veznjaka? Jer kad pogledas realno, njemu su ostale max 2-3 godine nogometa na top nivou Smiley Iniesta je samo godinu stariji od Modrica, a vec ga se u raznim kombinacija stavlja na klupu u novoj postavi Barcelone  Cool
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj 2017., 00:59:44 mladenn13 » Evidentirano

Read
17. Lipanj 2017., 01:08:39
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Ma meni je Modrić čudo igrač, odlično čita igra, a nema baš veznjaka na svijetu koju onako sa lakoćom iznose loptu van. Jer i da ode neznam koga da se dovede da ga zamjeni? Prirodna zamjena je Kovačić koji je prošle sezone bio odličan, ali pitanje je želi li grijati klupu još dvije godine Luki.
Ja bi definitivno Luku još ostavio dvije godine u klubu, Kova tu uz njega i Krossa će igrati će sve više i više, pogotovo kod Zidanea, a i u te dvije godine će mali Valverde iz Castille taman skupiti nešto seniorskog nogometa, jer mali je navodno čudo igrač.
Trenutno zbilja neznam kojeg igrača bih htio umjesto Modrića, jako mi se sviđa Dele Alli, ali opet nije baš ta pozicija i nije defenzivno odgovoran prema iza.

Sada se piše i o zamjeni Donnarumma-Keylor.
Ovo će biti izgleda ljeto velikih promjena.
Na odlasku su Morata, James, Cristiano, bivši su već Mariano, Coentrao i Pepe, a mogući odlasci su još Keylora i Ruben Yaneza. Ukupno 8 igrača i to je bome podosta.
Potvrđeno je da ostaju Vallejo i Borja Mayoral. Vallejo umjesto Pepea, a Borja umjesto Mariana
Evidentirano

Read
17. Lipanj 2017., 01:25:35
mladenn13
Registrirani član

Znam da dosta ljudi govori ono da ne treba nešto mijenjati ako radi dobro, ali mislim da se to u danasnjem nogometu ne moze primjeniti Wink ja bi bas volio da ovo ljeto malo promjenimo krvnu sliku momčadi, da odu jedan ili dva igraca iz prvih 11, da ode par igraca koji su vecinom ulazili sa klupe, i da se onda dovedu kvalitetne zamjene za te igrace Smiley a kako je krenulo, mogli bi ostat bez 2 igraca iz prvih 11(Keylor i CR), i bez par igraca koji su ulazili sa klupe(Pepe, Morata, James)  Grin

Iako volim CR kao igraca i cijenim sve što je napravio u Realu, iskreno ne bi imao nista protiv njegove prodaje za 150+ milijuna eura(smatram da svaki klub koji odbije ponudu za bilo kojeg igraca, pa bio to i sv. Messi, u iznosu od 150-200 milijuna eura, da uprava tog kluba nije normalna Wink ), i onda sa tim parama dovest 1-2 igraca mlada koji su sada super igraci(tipa Mbappe i Dembele za 200 milijuna eura su zicer da ih dovodis), iz razloga što mislim da CR ima jos max. 2 godine na onom top top nivou igranja, i onda slijedi pad, i sad je pravo vrijeme da ga se unovči i počne mislit na buducnost kluba jer ako Ronaldo i ostane, imas od njega max. 2-3 sezone super igre, i onda ces se naci u problemima kako ga zamjenit jer ce izgubit na vrijednsoti i neces ga moci prodat ni za 1/5 cijene koju sada mozes dobiti za njega Wink

Modric - Veratti trampa, tj. prodat Modrica i dovest Verrati-a? da ili ne?
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj 2017., 01:45:26 mladenn13 » Evidentirano

Read
17. Lipanj 2017., 08:25:16
ricky
Administrator
Registrirani član

Ocjena članova: +174/-155

Mendes u svađi s Perezom, počinje radit na transferima za Milan, Raiola u svađi s Milanom, počinje radit na transferu za Real oko Donnarumme. Grin
Mendes je klasa za razliku od Raiole, nadan se da nije toliki panglu Perez. Smiley
Evidentirano

Str: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 81   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net