Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 54   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
17. Lipanj 2017., 11:01:40
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

Spol: Muški

Ja isto mislim da nije dobro biti posvađan sa Mendesom, lik ima skoro sve vrhunske igrače pod sobom Grin
Anyway, Ronaldo promjenio sliku svojeg instagram profila, više nije u Realovom dresu Grin Koja je to tetkica...
Evidentirano

Read
17. Lipanj 2017., 12:07:21
Lia_Vazzi
REAL MADRID
Registrirani član

Ocjena članova: +14/-25

I can't feel my face... I mean I can touch it... But i can't feel it inside...

Ronaldo je obicna pizda.. neka ide, odrafio je svoje i hvala mu ali mislim da niposto Real ne bio smio da ga moli da ostane, neka ga unovce fino i dovedu nove igrace.. btw Marco Veratti je po meni najbolji CM na svijetu.
Evidentirano

Read
17. Lipanj 2017., 13:12:52
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-163

Juntos podemos

Modric - Veratti trampa, tj. prodat Modrica i dovest Verrati-a? da ili ne?

MA ovo od Cristiana je zbilja jadno, svake druge sezone neko kmečanje i pun klinac mi je toga više, tako da i ja nebi imao ništa protiv da ode.
Šta se verrattija tiče bilo bi perfektno kada bi ga se moglo instalirati umjesto casemira, ovako umjesto Modrića ga još nebi htio mjenjati, jer bio bi idealan kao Pirlo iza Kroosa i Modrića Grin

Piše MARCA kako dolazi Donnarumma, najvjerojatnije trampa sa Keylorom
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj 2017., 13:14:51 alex garcia » Evidentirano

Read
17. Lipanj 2017., 18:06:58
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +41/-61

Iskreno se nadam da ce Ronaldo ostat u Realu i ova vijest moram priznat da me pogodila...Unatoc godinama on je veliki leader cijele momcadi kao i Ramos i velika bi steta bila da nas nakon ove sezone napusti.
Ima kompica u Marcelu , dva portugalca nas napustaju dok je vjerovatno ocekival Andre Silvu il Bernarda i to se nije ispunilo...
Velim po meni on je idalje igrac koji more utrpat 30/40 gola u sezoni unatoc svojim godinama el je strasan radnik i karakter i promjenio je svoju igru i sjajno bi funkcioniralo recimo da imamo njega u spici napada te 2 krila sposobna driblet i namjestit mu a on neka trpa...Meni je Bernardo nekak sjajno odgovaral za nasu formaciju el je on bas taj ajmo reci wide playmaker koji bi nam odgovaral...
Po meni ovaj transfer rok se moglo komotno ic na prodaju Morate i Benzeme.Guranje Ronalda u sredinu , Mayoral,Mariano backup Ronaldu.
Dovodenje Mbappe i Dembele ili Bernarda i to bi bila opet sjajna ubojita mlada momcad sa jednim Ronaldom koji bi od tih klinaca napravil igracine.
Ovako ako nas Ronaldo napusti nadam se da Morata ostaje u klubu el odlaskom obojice nema vise killera u momcadi...
Mozda bi to mogel bit Mbappe no vidjet cemo.
Da prical sam prije da idalje vjerujem da Bale more preuzet Ronaldovu ulogu no kada ga ponekad gledam kako je odvojen na proslavama,nonstop ozljeden i nije sposoban jos naucit taj spanjolski pocel sam sumnjat u to...

Tako da ako se mene pita prodaja bilo kojeg od BB,Morate i Jamesa ispred Ronalda uvijek.
Sto se tice Verrattia ja mislim da ce on u Juventus a mogel bi i mladi golman takoder tam...
Malo me strah svih ovih transfer prica i nekak bi najrade da ova momcad ostane skupa sa par novih rotacijskih igraca.
No vidjet cemo kako ce vec transfer rok zavrsit, velim ovaj Real bi trebal ostat skupa i zasluzili su to a dali Ronaldo bi trebal bi podrzan od stane kluba sto se tice poreza sigurno da bi.Ali ovo da svake sezone dobiva novi ugovor po meni nepotrebno i zato je doslo do situacije da prakticki more ucjenjivat klub...
Evidentirano

Read
17. Lipanj 2017., 21:03:31
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Kakav gol za Španjolsku U-21 je upravo zabio Asensio  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Prijenos na DSF-u, igraju još i Marcos Llorente i Vallejo, na klupi Mayoral

edit: Asensio hat-trick, kako strašno dobar klinac, odmah u prvu postavu Reala sa njim  Cool
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj 2017., 22:18:27 alex garcia » Evidentirano

Read
20. Lipanj 2017., 02:18:56
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Raul novi sportski direktor
Evidentirano

Read
20. Lipanj 2017., 21:31:05
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-254

"superpoziciono djelovanje"

Perez još 4 godine, budući da se nitko nije kandidirao Grin
Evidentirano

Read
22. Lipanj 2017., 13:15:37
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Malo novosti današnjih Grin
MARCA piše kako postoji usmeni dogovor sa Donnarummom i Mbappeom oko prelaska u Real MAdrid. Isto tako neće valjda otići Keylor nego Kiko Casilla.
MARCA i AS pak prenose kako Real Madrid i Juventus pregovaraju oko Danila.
Evidentirano

Read
22. Lipanj 2017., 15:45:58
Lia_Vazzi
REAL MADRID
Registrirani član

Ocjena članova: +14/-25

I can't feel my face... I mean I can touch it... But i can't feel it inside...

Da se ja pitam doveo bih Dembelea iz Dortmunda umjesto Balea... i Lewu umjesto Benza.. no jbga ne pitam se.. Tongue
Evidentirano

Read
22. Lipanj 2017., 16:14:06
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-57

Dembele je relativno dostupan i bio bi puno bolja opcija nego sto je to sada Bale Wink a Lewa ne ide iz Bayerna i da ponudimo 100m eura + Benz  Cool
Evidentirano

Read
22. Lipanj 2017., 16:16:44
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Ma ja isto hocu samo da dođu Dembele i Mbappe  Grin
Samo sta je Debmele blize Barceloni trenutno
Evidentirano

Read
22. Lipanj 2017., 16:40:07
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-57

A dok se Real nateze sa Ronaldom, u pozadini Barcelona pregovara sa par super igraca i ako se ti transferi ostvare, onda ce opet imat mega atomsku momcad  Sad al glavno da se u Real-u sve trenutno vrti oko toga da li ce ovaj ostat ili nece, a ovi super igraci odlaze/ili pregovaraju sa drugim klubovima  Wink
« Zadnja izmjena: 22. Lipanj 2017., 16:40:55 mladenn13 » Evidentirano

Read
22. Lipanj 2017., 18:42:51
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-192

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

A dok se Real nateze sa Ronaldom, u pozadini Barcelona pregovara sa par super igraca i ako se ti transferi ostvare, onda ce opet imat mega atomsku momcad  Sad al glavno da se u Real-u sve trenutno vrti oko toga da li ce ovaj ostat ili nece, a ovi super igraci odlaze/ili pregovaraju sa drugim klubovima  Wink
Imali su to i ove sezone, proslo ljeto su puno trosili i - nis nisu osvojili Grin nis znacajnog bar Smiley
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
22. Lipanj 2017., 19:42:11
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Znamo vec kako Barcelona obavlja svoje transfere...Mozda im ta prica prolazi kod Verrattia koji se naslikava sa naslovnicama ali dali ce PSG bit prisiljen da proda to cisto sumnjam, a nije prosla ni godina dana kak je Verratti potpisal novi ugovor tako da ako ga bas silno oce budu ga platili pravo...
Po meni taj transfer ove sezone se nece realizirat a isto tako ni Dembele-a.Em je izjavil da ostaje u klubu em ga u BVB sigurno nezele prodat...
Kak sam govoril ovaj transfer rok ce bit gadan za klub iz katalonije , ima kvaliteta koje prate al to ce morat platit.

Po meni budu oni jednog od Ballerina il Sameda-a, mozda ako uspiju vrate Thiaga il privuku Coutinha.Zajeb po meni kod njih je sto su pustili Bernarda u City olako...
Treba im backup stoper isto...

Edit: Valverde official posudba u Deportivo...
« Zadnja izmjena: 22. Lipanj 2017., 21:31:42 GALAREAL 4EVER » Evidentirano

Read
22. Lipanj 2017., 22:14:38
Igor
Moderator
Registrirani član

Ma koga briga za Barcelonu i njene suoer mega najbolje transfere. Real ni ne treba bit povezivan sa milijun igraca, samo treba pametnu kupit kvalitene zamjene za ove sto idu. Uostalom, nije ni krenuo prelazni rok, sto kmecimo Grin
Evidentirano

Read
27. Lipanj 2017., 09:30:21
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Diego Llorente potpisal 5godisnji ugovor za Real Sociedad. Navodna cifra 6-10mil Eura sa pravom buyback-a.
Odabral je dobar klub za daljnji razvoj sretno mu...

Marca najavljuje posudbu Enza Zidane-a u Alaves

a i Lyon zagrizel ozbiljno za Mariana...
Evidentirano

Read
27. Lipanj 2017., 18:57:44
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-325

Sretan 40.-i rođendan legendo!  Kiss

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NFHdiib-iK8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NFHdiib-iK8</a>
Evidentirano

Read
28. Lipanj 2017., 11:26:21
Igor
Moderator
Registrirani član

Ovo i ovako dobro izgleda. Sa theom i llorenteom se popunile tanke pozicije. Ai valjao bi jos jedan veznjak za zamjene Grin

Iako dosta je realan odlazak morate Grin
« Zadnja izmjena: 28. Lipanj 2017., 11:29:36 Igor » Evidentirano

Read
28. Lipanj 2017., 12:29:42
jox77
Registrirani član

Ocjena članova: +6/-4

Ma koga briga za Barcelonu i njene suoer mega najbolje transfere. Real ni ne treba bit povezivan sa milijun igraca, samo treba pametnu kupit kvalitene zamjene za ove sto idu. Uostalom, nije ni krenuo prelazni rok, sto kmecimo Grin

Uvijek je tako ovdje
Evidentirano

Read
28. Lipanj 2017., 12:43:00
Joko10
Registrirani član

Ocjena članova: +31/-7

Ai valjao bi jos jedan veznjak za zamjene Grin
http://futbol.as.com/futbol/2017/06/28/primera/1498610998_763000.html

Evo i toga Grin

Definitivno mi se sviđa ideja pa nek ostane još sezonu-dvije na posudbi.
Evidentirano

Str: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 54   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net