Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 50   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
20. Rujan 2017., 23:54:06
mladenn13
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-57

Najveći favoriti Lige prvaka  facepalm facepalm facepalm kad sam govorio da nema teorije da su toliki favoriti onda su svi smijali Wink Barcelona prošle godine u prvih 8 kola imala 16 bodova(sada ima 15 nakon 5 kola), dok Real prosle godine nakon 8 kola je imao 18 bodova( a sada nakon 5 kola 8 bodova) Smiley puno lošiji Real ove sezone i daleko bolja Barcelona su razlog što već nakon 5 kola zaostaju 7 bodova Smiley
« Zadnja izmjena: 20. Rujan 2017., 23:58:26 mladenn13 » Evidentirano

Read
20. Rujan 2017., 23:55:49
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-87

Spol: Muški

Ma nema šanse da dobije otkaz, šta da trener radi kad se prilike stvaraju, a igrači ih promašuju? Protiv betisa, valencie i levantea smo u svakoj tekmi imali 5+ čistih gol šansi i još po par onakvih kakve su prošle godine ulazile, sve će to sjest na mjesto iako vjerujem da je liga već izgubljena ak barca ne počne bjesomučno kiksat
Evidentirano

Read
20. Rujan 2017., 23:57:31
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +97/-143

Betis glumio Barcu sa boljom obranom danas
Dobri su u sredini bili, ali i ovako uzasni ste ih mogli ladno rjesit
Fali motiva
Evidentirano

Read
20. Rujan 2017., 23:59:14
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-253

"superpoziciono djelovanje"

Ma dobro, ne mislim ja da je zaslužio već su i za manje kikseve treneri reala bili bivši. I da stoji to, stvorilo se u ta tri kiksa jedno 15 mrtvaca koje nije imao tko zabiti. Mislio sam da ce to doc na svoje sa ronaldom, al očito je i on debelo van ritma. Ma daleko je ovo os izgubljene sezone, ni barca ne blista, s getafeom su boga oca namucili. Tu i dva clasica,  sad otpisat sezonu nakon osmine sezone i nema bas smisla.
Evidentirano

Read
21. Rujan 2017., 00:02:42
mladenn13
Registrirani član

Fali dubine u momčadi, tj. fali jedan napadač koji će to zabit Smiley prošle sezone si imao Moratu koji je redovno zabio u takvim utakmicama Wink dobro je ovaj kolega rekao da fali motiva Smiley osvojili su sve u zadnje 2 sezone i zato ne bi bilo iznenadjenje da ove sezone motivirana Barca uzme prvenstvo sa 10-15 bodova razlike Wink dok se u LP mozda i dodje nešto dalje zbog toga što je se puno lakše motivirat za tekme protiv City-a, Uniteda, Bayerna ili Psg-a nego za utakmice protiv Levante-a, Betisa i sličnih Smiley
« Zadnja izmjena: 21. Rujan 2017., 00:05:03 mladenn13 » Evidentirano

Read
21. Rujan 2017., 00:04:28
levistus13
Registrirani član

Nema smisla otpisivat ligu, ali nakon 5 kola 7 bodova zaostatka ne miriši na dobro Grin
Kad jednom klikne ronaldu bit će već puno lakše, a zadnje 2 utakmice čak ni bale nije tako loš. Sad je još pitanje na koliko se marcelo spičkao jer je i theo van stroja 2-3 tjedna sa dislociranim ramenom...

Trenutno je, ranije od očekivanog, na naplatu došla odluka o nekupovini napadača. Na zimu nikog značajnog neće moći dovest, a moratinih 20 golova prošle sezone treba nadoknaditi nekako, mayoral to baš i ne može. :/
Evidentirano

Read
21. Rujan 2017., 00:11:01
Igor
Moderator
Registrirani član

Dobro, to vec ide Zidaneu na dusu i nikome vise. Imao je ideju kako ce nadomjestiti Benzemu i to je vec palo u vodu.
Evidentirano

Read
21. Rujan 2017., 00:17:05
mladenn13
Registrirani član

Meni ovo baš miriše na sezonu gdje će se pobjednik La lige znat već 5-6 kola prije kraja prvenstva  Cool imamo Benzemu i Ronalda, šta će napadač  Grin Grin a gle, teško je u današnjem nogometu ostat trener u bilo kojoj momčadi duže od 3-4 godine(Pep je u onakvoj Barceloni bio 4 sezone, a u Bayernu 3 godine - jednostavno igračima dodje do zasićenja trofejima, počne faliti motiva da igraš stalno nabrijan i onda je potrebna smjena trenera da malo prodrma stvari), tako da će biti zanimljivo vidjet koliko će se Zidane uspjet zadržat u Realu  Cool ako se zaredaju ovakvi rezultati i igra, mogao bi bez problema imat Benitezovu sudbinu Grin veći je problem što trenutno nema trenera koji bi mogao zauzdat ego pojedinih igrača Reala bolje nego Zidane  Smiley

« Zadnja izmjena: 21. Rujan 2017., 00:20:51 mladenn13 » Evidentirano

Read
21. Rujan 2017., 00:23:18
levistus13
Registrirani član

Teško da ćemo vidjeti nove fergusone i wengere u današnje vrijeme, al mislim da je zidane siguran ove sezone ak s ne dogodi da ispadne iz LP prije 1/4 finala, voli ga perez, vole ga novinari, vole ga igrači i po prvi puta imamo trenera kojeg poštuju kako realovi, tako i protivnički navijači Grin

Nakon 2 uzastopne lige prvaka, normalno je da se malo spustimo na zemlju, ali ovih par utakmica nije real bio toliko loš koliko su realizacija i protivnički golmani bili na neuobičajeno niskoj/visokoj razini. Ono što se promjenilo je da smo prošlih godina kada nije išlo isto ovako "na silu" ubacivali, ali onda smo imali moratu koji odlično igra glavom, ove godine toga nema...da smo samo mrtvog llorentea za ovakvu gung-ho centaršut igru doveli ne bi bilo ove panike. Grin
Evidentirano

Read
21. Rujan 2017., 00:24:29
Igor
Moderator
Registrirani član

Amo ne kmecat bez potrebe, covjek nije ni dvije sezone na klupi a osvojio je vise od kumulativa 10 trenera prije njega. Vjerujem da je Zidane projekt, i realno zasluzio je da bude projekt. Real je do prije 2 mjeseca bio najdominatnija ekipa na svijetu i to nece nestati preko noci. Kmecanje u super kul barceloni nije potreba, jer je i to daleko od istine, Nek im se ozlijedi Messi koje kolo pa cu vidjeti gdje su. Realu se nije otvorilo na nacin na kojemu mu se otvorilo u vecini utakmica prosle sezone. Danas je Adan imao svoj dan,i mozes ga jebat.

Uostalom, na 0:0 na otvaranju utakmice zakinuti za cisti penal.
« Zadnja izmjena: 21. Rujan 2017., 00:26:59 Igor » Evidentirano

Read
21. Rujan 2017., 00:33:00
Deki
mes que un club- Visca Barca!
Registrirani član

Ocjena članova: +33/-61

"La Pulga"

molim ne prizivati ozlijedu messija Grin...ovak i onak lose stojimo sto se igre tice,ali eto pobijeduje se Grin

jedino bolje sto je real mogao napraviti je da zabije 2-3 komada,nije islo i ide se dalje...
Evidentirano

smoke doesn't destroy your life but love does

It's been a long day without you, my friend
And I'll tell you all about it when I see you again
We've come a long way from where we began
Oh, I'll tell you all about it when I see you again

Read
21. Rujan 2017., 01:23:47
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +158/-263

més que un club

Sad bacio oko na sazetke i imo sam sta i vidit, dobro je pa nisam gledo tekmu, bilo bi 4-5 srcanih Grin ali imo je i betis 2-3 ciste sanse sto su promasili odnsono Carvajal obranio jednu.

Vidio sam isto tako da se Ramos ugledo na Piquea, kako lik ladno pomogo Sanabriji da ne bude u zaledju i fino ga pustio da bira gdje ce pucat Grin

-7 a ni pocela liga, nista ne znaci ali alarm se treba upalit, ponajvise zbog toga sto su svi kiksevi dosli kuci, 3/3.
Evidentirano

Read
21. Rujan 2017., 03:46:55
Lia_Vazzi
REAL MADRID
Registrirani član

Ocjena članova: +14/-25

I can't feel my face... I mean I can touch it... But i can't feel it inside...

najgori navijaci na svijetu su navijaci reala.. opste poznato.. samo kmece i kritikuju a nemaju mrvicu razumijevanja i razuma za bilo sta. nezahvalnici obicni, sta je zidan uradio za klub a odma bi da ga smijenite? pa ne moze se svake godine osvajati titula. to je neizvodljivo i ne bi bilo interesantno da je tako... neka igraju ljudi fudbal opustite se i uzivajte u predhodnim uspjesima.
Evidentirano

Read
21. Rujan 2017., 07:15:40
jox77
Registrirani član

Ocjena članova: +6/-4

Ja bi ih usporedio samo s jednima..a to su njihovi rivali
Evidentirano

Read
21. Rujan 2017., 17:29:11
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +41/-61

Ma nema potrebe panicarit ekipa tek je prvenstvo pocelo...Zidane-a nece dobit smjenu i da ostanemo sezonu bez trofeja,a u ostalom dali nas je do sad ikoji put iznevjerio ? Jbg. ocekival se Mbappe i to se nazalost nije realiziralo...
I sigurno da ce falit tih 30ak golova Morate i Jamesa  i to se vidi vec sad na startu...
Falila je i ta neka doza srece koja nas je mazila prosle sezone u prvenstvu.
Sto se tice Barce nikad nije bila vise ovisnija o Messiu. Sredina u teskom padu, a u obrani se sam ceka da se Umtiti ozljedi i onda su jeb... jeza...
Kod nas roster slabiji nego prosle sezone al nikad talentiraniji...Mozda se desi koja sezona bez trofeja ali sa ovakvom mladom talentiranom momcadi i politikom kluba kao sto rekoh vec podosta puta ceka nas svjetla buducnost kluba...

Ovako sto se tice igraca po posudbama Odegaard proigral...Trenutno jedan od boljih igraca lige iako jos nije upisal nijednu asistenciju gol...
Vinicius Jr. jednostavno nevidim sta su vidjeli u njemu da su takvu cifru dali za klinca.Ovako sto sam uspjel vidjet nicim me nije impresioniral . Premekan jos za Brazilsku prvu a kamoli ista vise...
Ovako treba jos popratit mladog Valverde-a u Deportivu...

Evidentirano

Read
22. Rujan 2017., 19:03:54
levistus13
Registrirani član

Trend se nastavlja, protiv alavesa smo bez Marcela, Kroosa, Thea, Valleja, Benzeme i Mayorala...
Ajde, bar će Ceballos konačno dobiti neke minute, a predviđam da će se i carvajal uskoro ozlijedit tako da bi i Achraf malo zaigrati Grin
Evidentirano

Read
22. Rujan 2017., 23:27:03
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +158/-263

més que un club

Ceballos i s ovoliko ozljeda opet mrvice kupi, neka je glupan ispo glup, ides u ekipu s mozda i najkonkuretnijom vezom i nesto ocekujes, a mogo se ladno u Barci mozda i za prvi sastav izborit. Predvidjam mu vracanje u Betis ako ne odma sad na ljeto onda iduce.
Evidentirano

Read
22. Rujan 2017., 23:32:24
FC Blaugrana
Registrirani član

Ocjena članova: +97/-143

A sutra da vam ne znam koga nema mrtvi Alaves nize poraz za porazom uz 0:8, lagana pobjeda   Grin
Evidentirano

Read
23. Rujan 2017., 12:01:19
levistus13
Registrirani član

Ne sumnjam ja da ćemo stvoriti mali milijun mrtvih zicera, ali s obzirom na trenutnu konverziju ništa nije sigurno Grin

Meanwhile Falcao, koji bi valjda pješice došao u real da mu je perez samo namignuo u pravom trenutku, trenutačno u 11 utakmica ima 12 golova na kontu...
Evidentirano

Read
23. Rujan 2017., 13:04:01
Igor
Moderator
Registrirani član

Ceballos se dobit prilike u to sam siguran. Kako je zidane rekao, početak je sezone i bit će prilika.
Evidentirano

Str: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 50   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net