Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 2 3 [4] 5   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
03. Veljača 2012., 13:13:24
STEVIE
Registrirani član

Ocjena članova: +11/-7

Spol: Muški

Born Blue, Die Blue.

- Što se tiče samog Championshipa, pratim izvještaje redovno i mišljenja sam kako ćemo u društvu najboljih 100% gledat' Southampton koji ove sezone igra odlično i ističe se kao glavni kandidat. Napadač Lambert igra u životnoj formi, te je nekoliko klubova iz Premiershipa "bacilo" oko na njega. Osim navedene momčadi naveo bih WHUFC & Hull kao glavne kandidate za drugo mjesto koje vodi u najviši rang natjecanja na Otoku. Naravno, kao i svake godine borba za Play-Off biva zanimljiva i ima dosta momčadi koje žele preko tog natjecanja ući u Premiership. Moja želja jeste ulazak Leedsa u Play-off, jer ova momčad ima "veliko" ime u nogometu.

- Momčadi koje sam naveo nisu moji favoriti, jer ja gotivim Pompey. Jednu od najdražih momčadi (naravno, poslije Chelsea) kada su igrali i u Premiershipu. FP djeluje kao mal' stadion, ali publika ga učini odličnim i onda je pravo uživanje gledat' mečeve Portsmoutha. Ove sezone ne blistaju zbog velikih problema unutar kluba (kao i proteklih sezona) i mišljenja sam kako će vodit' grčevitu borbu do zadnjeg kola za opstanak u Championshipu. Pompey je još bez vlasnika, a kao najnovija vijest pojavilo se to da je Antonov (bivši vlasnik) uhapšen, te da je CSI bio u administraciji uprave kluba. Prije nekoliko dana momčadi je prijetilo i oduzimanje bodova, ali na svu sreću riješili su taj problem.
« Zadnja izmjena: 03. Veljača 2012., 13:19:21 STEVIE » Evidentirano

"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Read
03. Veljača 2012., 17:48:39
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Sutra u 13.30h najopasniji derbi na svijetu - West Ham protiv Millwalla  Kiss
Policija zabranila igračima oba tima slavljenje golova jer bi u suprotnom moglo doći do velikih nereda na tribinama  Grin

EDIT: Pubovi u istočnom dijelu Londona ne smiju raditi do 16 sati kako bi se smanjila mogućnost alkoholiziranja navijača.
« Zadnja izmjena: 03. Veljača 2012., 17:51:14 dragooo » Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
03. Veljača 2012., 19:36:40
STEVIE
Registrirani član

Ocjena članova: +11/-7

Born Blue, Die Blue.

^Očekujem veoma dobar meč, te se nadam kako će neko okačit` jedan dobar link za posmatranje meča WHU-MFC.

Evidentirano

"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Read
10. Ožujak 2012., 20:54:20
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Nisam znao da ovaj igrač igra u Brightonu.
Kad ga se sjetim prije, obožavao sam ga, tako sam jako htio da dođe u Real Madrid, ali ozlijede su ga pojele skroz, gori je od Robbena bio 100 puta. Nazalost.
http://www.seagulls.co.uk/page/ProfilesDetail/0,,10433~28770,00.html
Evidentirano

Read
10. Ožujak 2012., 20:59:42
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Nisam znao da ovaj igrač igra u Brightonu.
Kad ga se sjetim prije, obožavao sam ga, tako sam jako htio da dođe u Real Madrid, ali ozlijede su ga pojele skroz, gori je od Robbena bio 100 puta. Nazalost.
http://www.seagulls.co.uk/page/ProfilesDetail/0,,10433~28770,00.html
jbt, ovo je onaj iz Valencie  Shocked
Pa nije ni čudo da su Šišmiši skoro propali kad puštaju Vicentea, a igrači ko Feghouli su im standardni prvotimci  facepalm
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
10. Ožujak 2012., 21:02:09
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

jbt, ovo je onaj iz Valencie  Shocked
Pa nije ni čudo da su Šišmiši skoro propali kad puštaju Vicentea, a igrači ko Feghouli su im standardni prvotimci  facepalm
Evo svi se svjetski klubovi potrgali za njega. Roll Eyes
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
10. Ožujak 2012., 21:04:49
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Prije 5-6 godina su i Barca i Real nudili 30 milijuna. Ozlijede ga pojele, kakva ubojica je bio!!!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RrAv4ZN8wYA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RrAv4ZN8wYA</a>
« Zadnja izmjena: 10. Ožujak 2012., 21:07:01 alex garcia » Evidentirano

Read
10. Ožujak 2012., 21:06:34
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

Prije 5-6 godina su i Barca i Real nudili 30 milijuna. Ozlijede ga pojele, kakva ubojica je bio!!!
Čim ozlijediš koljena to je gotova karijera. Znam, bio je strašan igrač i stvarno sam ga volio gledati ali takav tip igrača kojem je glavno oružje trka, prvi kora, dribling. Ako ozlijediš koljena gotov si.
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
10. Ožujak 2012., 21:19:57
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Evo svi se svjetski klubovi potrgali za njega. Roll Eyes
facepalm

Evidentirano

Read
20. Ožujak 2012., 22:44:38
Silva
Registrirani član

Ocjena članova: +66/-87

Jadan Leeds popuši doma 7-3 od Nottinghama  Grin  Grin Grin
Evidentirano

Read
21. Ožujak 2012., 17:54:03
majki
Football is not game, football is Life!!!
Registrirani član

Ocjena članova: +26/-47

Svi vole neki klub. Ja živim za svoj! Chelsea <3

Moje kolege iz kluba koji su osvojili EUFOR CUP u Bosni i Hercegovini su bili u Londonu od srijede do danas.Kazi da je bilo gotiva u Engleskoj iako su trebali gledati tekmu Tottenham-Stoke ipak su gledali tekmu Millwall - Souphtempton.

Evidentirano

CHELSEA FC <3
STANFORD BRIDGE <3
LONDON <3
BLUE ARMY <3

Read
06. Lipanj 2012., 12:19:21
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

vise nije Coca-Cola,vec NPower Championship Smiley

Anyway,sto sam htio rec je da fudbal ide u propast...  Lips Sealed Novi vlasnici Cardiff Cityja su promjenili grb kluba,buduci da su iz azije,stavili su zmaja i sad sve to lici kao na drzavni grb Wales-a  Lips Sealed U svakom slucaju,vise se ne moze rec da je Cadiff FC popularnije poznat kao "blue birds"  Undecided

Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
05. Kolovoz 2012., 20:29:25
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Simpatičan podatak: Football Manager će od iduće sezone biti sponzor dva engleska kluba, Wimbledona u League Two te (od nedavno) Watforda u Championshipu.  Kiss

Evidentirano

Read
25. Kolovoz 2012., 18:24:11
Falcao
Registrirani član

Ocjena članova: +107/-220

Grazie Dio,che mi hai fatto ROMANISTA

Udinese dominira i u Champinshipu..  Grin
Evidentirano

Football is our Religion, Olimpico is our Dome, Totti is our GOD!
La Roma non si tifa, si AMA!

Read
11. Listopad 2012., 12:48:40
Atanas
Moderator
Registrirani član

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TK6sKMU985g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=TK6sKMU985g</a>

navijacice Crystal Palace-a  Kiss

maskota  rofl
Evidentirano

Read
11. Listopad 2012., 12:53:53
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Taman odgledao na faceu u jednog lika ovaj video i kontam ga objavit ovdje Grin
Ne znaš koja je bolja  Kiss
Evidentirano

Read
11. Listopad 2012., 14:17:13
Bogisus
Registrirani član

Ocjena članova: +62/-152

nisam ni primijetio maskotu
Evidentirano

Read
04. Svibanj 2013., 15:01:41
Atanas
Moderator
Registrirani član

Dakle,sezona u Championshipu je zavrsena...Cardiff kao prvak i Hull City kao drugoplasirani tim idu direktno u PL,a u play-off-u igraju Watford,Brighton,Crystal Palace i Leicester,zahvaljujuci pobjedu u zadnjim trenutcima meca i to kod direktnog rivala,Not.Forresta Smiley Leicester je sa 8og mjesta preskocio Bolton(odigrao 2:2 kuci protiv Blackpoola) i Not.Forrest i uhvatio zadnju play-off poziciju.

Cr.Palaceu je i bod bio dovoljan,ali su u 92oj min postigli i treci gol i pobjedili ekipu Peterborough-a koji su do 83 min imali vodstvo od 2:1,i time ih poslali u nizi rang obzirom na to da je Barnsley odigrao 2:2 kod Huddersfield-a i osvojio 1 bod,dovoljno da bude iznad Petterborough...Inace,u slucaju remija obje ekipe,ispao bi Barnsley zbog losije gol-razlike.Pored Petterborough,u nizi rang idu i Wolverhampton i Bristol City.
Evidentirano

Read
03. Rujan 2013., 12:10:45
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Niko Kranjcar na posudbi u QPR...
E pa ako nebude igrao i u toj ligi, onda slobodno neka ode u mirovinu.

Sve u svemu QPR ima dobru momcad, vjerojatno i najbolju u 2. ligi...
http://www.transfermarkt.de/de/queens-park-rangers/startseite/verein_1039.html
Evidentirano

Read
04. Rujan 2013., 15:09:24
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Inače,Julio Cesar je odbio ponude Arsenala,Napolija i Fiorentine,u pitanju je plaća. U QPR-u ima veću plaću,pa nije želio ići odatle. Dakle,radije u Championshipu,nego u Ligi prvaka. Koji plaćenik.  bljak :headbang:
Evidentirano

Str: 1 2 3 [4] 5   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net