Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: [1] 2 3 ... 7   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
07. Srpanj 2009., 17:50:27
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

Ocjena članova: +16/-10

Spol: Muški

The Blues,The Toffees

Prva tema o Evertonu,o klubu koji je rekorder po broju nastupa u premier ligi,o petom najuspjesnijem engleskom klubu,o klubu koji je svake sezone sve bolji i nadam se kako ce ove sezone otici korak vise i boriti se za prva cetiri mjesta u premiershipu...
Evidentirano

Read
18. Srpanj 2009., 01:15:08
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

everton odbio ponudu Citya od 15 mil za lescotta,izvrsna vijest za mene Grin ,lescott je izvrstan srednji branic koji igra i na lijevoj strani i jedan je od kljucnih igraca evertona..drago mi je da je klub pokazao da moze odoljeti cityevim novcima barem za sada  Wink
Evidentirano

Read
19. Srpanj 2009., 01:02:43
footy
Registrirani član

Ocjena članova: +114/-134

Jo uvalio dva komada na prijateljskoj utakmici. Grin
Evidentirano

Read
19. Srpanj 2009., 01:44:56
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

jo je igrao odlicno u cska moskvi ali je u cityu bio stvarno slab..ali je zasigurno veliki potencijal sto pozuje u evertonu otada je na posudbi
Evidentirano

Read
29. Srpanj 2009., 22:17:29
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Evo da i ja bacim koji komentar na ovu temu. Grin Everton je jako dobar klub koji se već niz godina nalazi u vrhu Premier lige. Imaju relativno malen budžet,puno manji od npr. Tottenhamovog ili Citijevog,ali zato postižu puno bolje rezultate od njih. Nemaju uopće nekih zvijezda u momčadi,ali imaju kemiju u momčadi,a to je najvažnije.
Evidentirano

Read
31. Srpanj 2009., 02:29:32
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

istina nemaju zvijezde ali imaju odlicnu ekipu,samo je nepoznata vecini ili bar onima koji ne prate premiership..
pa da vas poblize upoznam s ekipom

-evertonov golman i reprezentativac amerike Tim Howard je odlican,najbolji golman na KK i sada je vrhunskoj formi
-stoperi su Joleon Lescott,Phil Jagielka koji su medu najboljim stoperima u premiershipu uopce,jos su tu odlicni nigerijac,vice kapetan evertona Yosep Yobo i mlada nada engleskog nogometa Jack Rodwell decko je 91 godiste a ima dobru minutazu u evertonu i medu glavnim je igracima u engleskoj u 21 reprezentaciji..lijevog  beka igra solidni Leighton Baines(tu poziciju igra i Lescott)dok desnog beka igraju kapetan Phil Neville i Tony Hibbert
-centralni vezni su agilni englez Leon Osman,mladi talentirani englez Dan Gosling 90 godiste(srusio liverpool u FA cupu prosle sezone),Marouane Fellaini sjajni marokanac s belgiskim drzavljanstvom koji je svojom igrom opravdao 15 mil vrijedan transfer(zadnjeg veznog jos igraju Phil Neville i stoper Jack Rodwell)..ofanzivni vezni je kljucni igrac sjajni Tim Cahill,krila ali i ostala mjesta u vezi igraju Steven Pienaar i vjerovatno najbolji igrac spanjolac Mikel Arteta
-napadaci su Luis Saha,Yakubu,Jo i mladi igraci Victor Anichebe(sjajni nigerijac) i James Vaughan(clan mlade engleske reprezentacije)
to su vecim igraci koji imaju minutazu..to sve slaze i postavlja odlicni skot David Moyes kojeg su kolege menadzeri izabrali za trenera godine
jos da kazem da je odbijena i 18 mil teska ponuda za Joleona Lescotta,druga koju je poslao M.City
« Zadnja izmjena: 31. Srpanj 2009., 02:30:37 Suspicious » Evidentirano

Read
04. Kolovoz 2009., 00:42:09
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

Everton doveo Senderosa iz Arsenala!! Jos nije objavljena vrijednost transfera..
mislim da ovo nazalost znaci da Lescott ode u City..
Evidentirano

Read
04. Kolovoz 2009., 23:24:21
Bayern The Kings
Registrirani član

Ocjena članova: +23/-28

One Love,One Life Bayern Munchen !

Danas Everton izigrao prijatelskom utakmicu sa Blackpool,i zagubio sa 2-1
Evidentirano

Uploaded with ImageShack.us

Read
07. Kolovoz 2009., 09:54:07
fabregas4
Registrirani član

Ocjena članova: +3/-3

everton stvarno ima dobru ekipu.ima dobre pojedince kao što su lesscot,arteta i jo.ipak se nada da će ih arsenal pobjediti u prvom kolu premiershipu Grin Grin
Evidentirano

Read
07. Kolovoz 2009., 10:05:18
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

arsenal je favorit ali nebi me iznenadilo da everton dode do bodova..nadam se da ce eduardo igrat i rtl bi trebo prenosit ili bht,bit ce zanimljivo...
Evidentirano

Read
07. Kolovoz 2009., 15:15:00
fabregas4
Registrirani član

Ocjena članova: +3/-3

oba su mi kluba draga,ali oduvijek sam topnik i navijam za njih Kiss
Evidentirano

Read
12. Kolovoz 2009., 03:28:15
footy
Registrirani član

Ocjena članova: +114/-134

Uprava Evertona odbila Lescotov zahtjev za transfer. Wink

Povuci-potegni... Grin
Evidentirano

Read
15. Kolovoz 2009., 18:59:13
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

u jbte everton-arsenal 0-4  Cry     
jbte nisam ocekivao pobjedu ali ni ovakvo kantanje..jos da kazem eduardo za sada nije ulazio u igru
Evidentirano

Read
15. Kolovoz 2009., 19:29:34
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

u jbte everton-arsenal 0-4  Cry     
jbte nisam ocekivao pobjedu ali ni ovakvo kantanje..jos da kazem eduardo za sada nije ulazio u igru

0:6 eduardo usao i zabio Grin
Evidentirano

Read
16. Kolovoz 2009., 11:04:19
Boban Rajović
Lionel Messi - the best 2009/10
Registrirani član

Ocjena članova: +44/-108

Mes Que Un Club - Barca

uu jbte, šta je ovo? su ovo igrali neki juniori??  Grin
Evidentirano

Read
17. Kolovoz 2009., 01:50:17
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

uu jbte, šta je ovo? su ovo igrali neki juniori??  Grin

jebiga 3 vazna igraca su bila ozljedena(arteta,jagielka,yakubu)naravno da ne umanjujem visoku pobjedu arsenala ali ti igraci evertonu su kao gallas,persie i fabregas arsenalu..no to nije toliko ni bitno vec ja mislim da je greska drzati lescotta koji nije zainsteresiran da igra u evertonu i dva puta je izjavio da zeli u city i mislim da je on unjeo nemir i pobrkao kolektiv i timski duh..22 mil za Lescotta je odlicna ponuda pogotovo za evertonov siromasni budget..ni pravo pojacanje uprava nije dovela..a sa 22 mil moze se dovest Brede Hangeland ili Steven Taylor oba jako dobri stoperi za koje ne treba vise od 6 mil,i recimo jos jedan desni bek i krilo..i to bi bila druga momcad..jbte ako su pustili jednog Waynea Roonyea onda mogu i Lescotta koji je duplo slabiji igrac
Evidentirano

Read
27. Kolovoz 2009., 18:16:11
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

http://www.******/en/news/9/england/2009/08/27/1464817/sylvain-distin-signs-for-everton-from-portsmouth-pending-medical-

odlicno pojacanje za everton
Evidentirano

Read
28. Kolovoz 2009., 23:05:26
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

da trener evertona moyes je reako da inace nema obicaj kupovati igrace koji imaju 30+ ali da mu je potreban igrac s iskustvom u premiershipu i da je zato kupio distina..mislim da je to jako dobra kupovina..takoder i rus bilyaletdinov..ima puno potencijala,strasno je brz jos da moyes kupi banegu iz valencije to bi bio odlican posao na prijelaznom roku
Evidentirano

Read
28. Kolovoz 2009., 23:10:23
**BarcaFan**
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-78

da trener evertona moyes je reako da inace nema obicaj kupovati igrace koji imaju 30+ ali da mu je potreban igrac s iskustvom u premiershipu i da je zato kupio distina..mislim da je to jako dobra kupovina..takoder i rus bilyaletdinov..ima puno potencijala,strasno je brz jos da moyes kupi banegu iz valencije to bi bio odlican posao na prijelaznom roku

mislim da nece dovesti Banegu..bili su neki navoda da treba samo da dobije dozvolu za igranje ili kako se to vec zove...ali je iz Valencije demntovano
Evidentirano

Read
29. Kolovoz 2009., 01:40:26
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

mislim da nece dovesti Banegu..bili su neki navoda da treba samo da dobije dozvolu za igranje ili kako se to vec zove...ali je iz Valencije demntovano
mozda je razlog to sto je banega prijavljen za EL..neznam bilo bi odlicno da ga dovedu pa makar igro samo u premieligi..odlican igrac
Evidentirano

Str: [1] 2 3 ... 7   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net