Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
29. Kolovoz 2009., 09:15:11
fabregas4
Registrirani član

Ocjena članova: +3/-3

everton se sada pojačao s biljarnadinom koji je vrhunski igrač,isto tako i distin.SADA OČEKUJEM POBJEDE EVERTONA Tongue
Evidentirano

Read
29. Kolovoz 2009., 16:23:45
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

Ocjena članova: +16/-10

Spol: Muški

The Blues,The Toffees

izgleda da ce jos doc i heitinga..ali sumnjan da ce igrati stopera prije ce desnog beka al ok..to je takoder dobra kupovina..nije nesto prema naprijed ali je pit bull..nazad je stvarno cvrst i tesko ga je proc vidjet cemo hoce li ga odvest
Evidentirano

Read
30. Kolovoz 2009., 17:06:23
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

napokon prva pobjeda 2-1 protiv wigana..mozda je trebalo bit i uvjerljivije,jo je pogodio stativu i dosta izglednih prilika je promaseno, ali ok..distin je debitirao bez greske dok je rus bily dobio 10 zadnjih minuta..
Evidentirano

Read
22. Rujan 2009., 23:26:31
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

nakon jako loseg ulaza u sezone everton je napokon poceo igrati dobro,maknuo se od dna tablice i u europi igra dobro(dokaz koliko je jaka premierliga  Wink)..nako pobjede od 4-0 na goodisonu protiv AEK-a i 3-0 nula protiv blackburna,gola razika u zadnje dvije utakmice je 7-0 i s takvim samo pouzdanjem vjerujem da ce everton pobjediti hull city u carling cupu..saha igra odlicno i ima 4 gola u premiershipu,takoder heitinga i rus bilyaletdinov (bily) je sjajan igrac..bio je MOTM protiv AEK-a sa sjajne dvije asistencije..yakubu se vratio i sad su on,saha i jo potpuno spremni..jos je stigao i neil kao slobodan igrac iz west hama(inace kapetan australije)kao jos jedno pojacanje za obranu..
 protiv hulla mislim da ce bit malo golova ali hull radi puno prekrsaja i igraju cvrst,zatvoren nogomet i sansu vidim u prekidima jer su vec ove sezone par golova zabili yobo i distin bas iz prekida..u subotu everton igra s portsmouthom koji je u jako losoj formi i ekipa se gotovo raspala i mislim da je to utakmica koju ce eveton gotovo sigurno dobiti..
Evidentirano

Read
25. Listopad 2009., 19:46:51
Gene Hackman
Registrirani član

Ocjena članova: +7/-9

Bolton-Everton 3-2 Pobjednički gol za Bolton postigao je hrvatski reprezentativac Ivan Klasnić.Ivane samo tako nastavi.  pljesak pljesak
« Zadnja izmjena: 25. Listopad 2009., 19:48:06 hajduk__1911 » Evidentirano

Read
25. Listopad 2009., 20:44:45
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Ne znam koj ije qurac Evertonu,ušli su u jako lošu formu,uopće ne nalikuju na sebe iz prošlih sezona...
Evidentirano

Read
25. Listopad 2009., 23:18:23
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

a jbga imaju 11 ozljedenih igraca  Shocked tj. sastav ozljedenih je jaci od ovog koji igra
tu su najbolji igraci arteta i pienaar,yakubu,jagielka,yobo,baines,novi rus "bily" itd...
tako da ce ova sezona biti jako teska i bio bi presretan da everton izbori europu..
« Zadnja izmjena: 26. Listopad 2009., 01:54:01 Suspicious » Evidentirano

Read
27. Listopad 2009., 15:42:58
**BarcaFan**
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-78

a jbga imaju 11 ozljedenih igraca  Shocked tj. sastav ozljedenih je jaci od ovog koji igra
tu su najbolji igraci arteta i pienaar,yakubu,jagielka,yobo,baines,novi rus "bily" itd...
tako da ce ova sezona biti jako teska i bio bi presretan da everton izbori europu..

e to bas..povrede, i ne kupovanje barem par igraca nemora to bit nek kvaliteta ali ako se bore za koje vec mjesto 5-6 moraju svake sezone pljunut para, barem kao zamjenu nekih veznih pozicija  Grin Grin

Nisu nikog kupili..tek kad su prodali Lescota tad su kupili Heitingu i onog Rusa cije ime ne mogu ni izgovoriti a kamoli napisat..Bilyatednov  Grin Grin

ali opet najveci problem su im povrede  Smiley Smiley

Eno bas gledam onaj Rodwell vec upisao puno nastupa u Premier Ligi, cak i u Evropi nastupa, isto kao i Gosling  Grin Grin

Igraju u vezi, imaju 18 godina a igraju skoro pa standardno u Evertonu, zato sto nemaju zamijene za dvojicu trojicu povredjenih igraca :PP
« Zadnja izmjena: 27. Listopad 2009., 15:49:40 **BarcaFan** » Evidentirano

Read
07. Prosinac 2009., 12:23:44
Mrakar
Registrirani član

Ocjena članova: +170/-157

ajmo ljudi da cujem, Jack Rodwell. Real se interesuje pa me zanima.
Da li je brz i imali ikakve tehnike ili je tipcini premijerligaski stoper nabij sto dalje od gola i jak u skoku?
Evidentirano

Read
07. Prosinac 2009., 13:11:30
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

ajmo ljudi da cujem, Jack Rodwell. Real se interesuje pa me zanima.
Da li je brz i imali ikakve tehnike ili je tipcini premijerligaski stoper nabij sto dalje od gola i jak u skoku?
Kakav bolan stoper Grin Rodwell igra DMF i odlicno se snalazi na poziciju stopera Wink Sve u svemu solidan igrac koji nije za Realu vec se mora malo kaliti pod palicom Sir Alex-a Tongue
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
07. Prosinac 2009., 13:57:37
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

Ma prelos je Rodwell. Mozda bi u Spanjolskoj uspio na poziciji stopera, ali kao zadnji vezni nema sanse...
Jako podsjeca na Javia Garciu....
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
07. Prosinac 2009., 14:13:03
Mrakar
Registrirani član

Ocjena članova: +170/-157

ne znam, ja sam citao da je stoper. Zadnji vezni nam ne treba tako da...
Evidentirano

Read
07. Prosinac 2009., 14:27:05
roll
Registrirani član

CD Tenerife

Cim objave da je stoper vidi se koliko zapravo ima istine u tom nagadjanju. Ja se ne sjecam utakmice u kojoj je igrao stopera..al ajd ne pratim previse premiership...
Evidentirano

Not original.!.                                                         

Grin

Read
07. Prosinac 2009., 15:37:30
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

Ama sta je vama,nikad nisu rekli da je stoper vec da ce vjerovatno igrati tu poziciju ako predje u Manchesteru Wink
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
13. Siječanj 2010., 21:50:55
antimadridista
Registrirani član

Ocjena članova: +98/-73

Visca Barca!

Moguće da im dolazi Aiden McGeady iz Bhoysa,u tom slučaju Štilić ide u Celtic a vjerovatno Fellaini u Chelsea.
Evidentirano

Read
16. Veljača 2010., 23:46:21
Suspicious
The Toffeemen
Registrirani član

The Blues,The Toffees

Kakav kreten i promasaj je ovaj distin :headbang:..taj pojma nema..jos u paru s yobom pa to je smak svijeta,everton ima 2-0 i 5 min prije kraja kreten trci za likom 30 m i bas ga odluci srusit u 16 m(nije ga mogo srusit koji metar nazad..)i dobije crveni jos,i sad fin rez za sporting 2-1...steta sto heitinga ne moze igrati kup utakmice a jagielka je jos out...i fellaini je sluzbeno out 6 mj...hvala grku iz shitpoola... Angry Angry Angry
Evidentirano

Read
17. Veljača 2010., 18:48:00
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

jako mi se svida ova momcad evertona, jako puno dobrih igraca, jedino me zanima i cini mi se da arteta nije standardan ove sezone, zasto? prije godinu dana najbolji igrac im je bio
Evidentirano

Read
17. Veljača 2010., 18:49:31
casillas
Registrirani član

Ocjena članova: +11/-29

jako mi se svida ova momcad evertona, jako puno dobrih igraca, jedino me zanima i cini mi se da arteta nije standardan ove sezone, zasto? prije godinu dana najbolji igrac im je bio

ima tešku ozljedu i polako se vraća
Evidentirano

Read
17. Veljača 2010., 18:54:39
roll
Registrirani član

CD Tenerife

Ma Arteta im i je najbolji igrac, al ozljeda ga je sjebala...Sad je nesto malo odigrao u zadnje vrijeme i odma je bio odlican...
Evidentirano

Not original.!.                                                         

Grin

Read
17. Veljača 2010., 19:01:40
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

strasan igrac.... strasannn
Evidentirano

Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Gore