Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
21. Kolovoz 2009., 22:33:23
inferno
Registrirani član

Ocjena članova: +93/-105

team rebuilding...

uživajte dok možete, još malo pa roditelji dolaze po njega i vode ga natrag na njihov planet Wink
Evidentirano

Read
21. Kolovoz 2009., 22:53:24
4ever barca
Registrirani član

Ocjena članova: +190/-307

Spol: Muški

Mi nismo rođeni zli! Mi nikad nismo to ni bili!

uživajte dok možete, još malo pa roditelji dolaze po njega i vode ga natrag na njihov planet Wink
ma nishh se vi ne brinite imaju tu amerikanci koji su uvijek spremni dati sve za ovu nasu planetu... Roll Eyes Roll Eyes oni ce sami spasiti usaina...
Evidentirano

Sir Alex Ferguson: ''Pepova Barça je najbolja ekipa koju sam vidio u životu.''
Arrigo Sacchi: ''Barcina igra je nešto najljepše što se moglo dogoditi nogometu.''

Read
22. Kolovoz 2009., 18:14:54
jaguar50
NAPRID ♥ NAŠI
Registrirani član

Ocjena članova: +44/-23

O Isuse na nebesu daj pomozi bijelom dresu!

Blanka kao Federer N_E_P_O_B_J_E_D_I_V_A. yeee pljesak pljesak pljesak
Evidentirano

Njega vole samo njegovi navijači. Ostalima nije ni simpatičan, naprotiv mrze ga i to najviše zahvaljujući baš onima koji ga vole.

Read
23. Kolovoz 2009., 13:45:37
miky_hz
Registrirani član

Ocjena članova: +118/-87

Sjever pamti te Puljicu Vedrane!

Sada se samo želim zabavljati. Nisam slavio cijeli tjedan, sada moram nešto napraviti. Toliko sam umoran, umirem. Sretan sam samo što sam uspio istrčati svoju dionicu u štafeti i predati palicu Asafi - dodao je Bolt koji će u nedjelju iz ruku berlinskog gradonačelnika primiti vrlo originalnu nagradu.

Dobit će, naime, komad nekadašnjeg Berlinskog zida. Ali doista komad, ne komadić. Jer, Boltov suvenir teži 2.7 tona, visok je 3.6 metara, a širok 1.2 metra.

:doh:  jak neki gradonacelnik Grin Grin
« Zadnja izmjena: 23. Kolovoz 2009., 13:46:16 miky_hz » Evidentirano

Read
23. Kolovoz 2009., 23:03:33
4ever barca
Registrirani član

Ocjena članova: +190/-307

Mi nismo rođeni zli! Mi nikad nismo to ni bili!

Sada se samo želim zabavljati. Nisam slavio cijeli tjedan, sada moram nešto napraviti. Toliko sam umoran, umirem. Sretan sam samo što sam uspio istrčati svoju dionicu u štafeti i predati palicu Asafi - dodao je Bolt koji će u nedjelju iz ruku berlinskog gradonačelnika primiti vrlo originalnu nagradu.

Dobit će, naime, komad nekadašnjeg Berlinskog zida. Ali doista komad, ne komadić. Jer, Boltov suvenir teži 2.7 tona, visok je 3.6 metara, a širok 1.2 metra.

nije mu ni rocky balboa ravan  Grin Grin
koja glupost,oni rusli zid da bi ga nekom poklanjali poslije  Grin Grin Grin
Evidentirano

Sir Alex Ferguson: ''Pepova Barça je najbolja ekipa koju sam vidio u životu.''
Arrigo Sacchi: ''Barcina igra je nešto najljepše što se moglo dogoditi nogometu.''

Read
24. Kolovoz 2009., 00:37:03
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

nije mu ni rocky balboa ravan  Grin Grin
koja glupost,oni rusli zid da bi ga nekom poklanjali poslije  Grin Grin Grin
ma to oni da se rjese smeca....ne znaju sta ce sa njim
Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
25. Kolovoz 2009., 21:28:00
jigsaw barca
Registrirani član

Ocjena članova: +4/-12

neće nikad više bit ovakav"Bolt" Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Evidentirano

Read
28. Kolovoz 2009., 23:44:06
miky_hz
Registrirani član

Ocjena članova: +118/-87

Sjever pamti te Puljicu Vedrane!

Isinbajeva je preskočila 5.06 i postavila je novi svjetski rekord u skoku sa motkom. pljesak

Mislim da je ovo 12-ti put mozda i vise da obara sopstveni rekord
Evidentirano

Read
30. Kolovoz 2009., 15:14:47
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

Isinbajeva je preskočila 5.06 i postavila je novi svjetski rekord u skoku sa motkom. pljesak

Mislim da je ovo 12-ti put mozda i vise da obara sopstveni rekord
27. put ako racunamo dvoranu i otvoreno, a u dvorani je rusila 15 puta a na otvorenom joj je ovo 12. put.
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
01. Rujan 2009., 16:25:15
jaguar50
NAPRID ♥ NAŠI
Registrirani član

Ocjena članova: +44/-23

O Isuse na nebesu daj pomozi bijelom dresu!

Opet Blanka do rekorda minitinga 2.08, ima ona tih 2.10 samo je pitanje vremena kad se i to ruši.  winner winner winner
Evidentirano

Njega vole samo njegovi navijači. Ostalima nije ni simpatičan, naprotiv mrze ga i to najviše zahvaljujući baš onima koji ga vole.

Read
14. Siječanj 2010., 23:03:27
Cleef
Registrirani član

Ocjena članova: +18/-17

Udruženje sportskih novinara Europe je odabralo - Blanka Vlašić najbolja je sportašica Europe u 2009. godini, dok je najbolji sportaš Roger Federer.

UEPS je u anketi u kojoj su u kojoj su sudjelovale nacionalne udruge sportskih novinara iz cijele Europe, uključujući i Hrvatsku izabralo Blanku ispred plivačice Federice Pellegrini i atletičarke Yelene Isinbajeve.

Federer je uvjerljivo odnio naslov pored pilota Jensona Buttona i biatlonca Olea Einara Bjoerndalena.

Evo i ukupnog poretka prema UEPS-u:

Muškarci:

1. Roger Federer (Švicarska, tenis) 54 boda

2. Jenson Button (Velika Britanija/Formula 1) 18

3. Ole Einar Bjoerndalen (Norveška/biatlon) 13

4. Cristiano Ronaldo (Portugal,nogomet) 11

5. Hernandez Xavi (Španjolska/nogomet) 7

Petter Northug (Norveška/nordijsko skijanje) 7

Žene:

1. Blanka Vlašić (Hrvatska, atletika) 30 bodova

2. Federica Pellegrini (Italija/plivanje) 22

3. Yelena Isinbajeva (Rusija, atletika) 20

4. Kim Clijsters (Belgija/tenis) 15

5. Britta Steffen (Njemačka/plivanje) 11

6. Justyna Kowalczyk (Poljska/nordijsko skijanje) 9
Evidentirano

Read
10. Veljača 2010., 22:59:55
Cleef
Registrirani član

Nastavlja niz: Blanka s 201 cm slavila i u Stockholmu

Pobjednička serija Blanke Vlašić u 2010. godini traje i dalje. Nakon slavlja na mitinzima u Trinecu i Arnstadtu, najbolja je hrvatska atletičarka pobijedila i na GE Galan mitingu u Stockholmu.

Splićanka je preskočila 201 centimetar, ostavivši još jednom svu konkurenciju daleko iza sebe.

Nijedna druga visašica u švedskoj prijestolnicu u srijedu nije letjela više od 192 cm, a drugo je mjesto u takvoj situaciji pripalo domaćoj predstavnici Emmi Green. Treća je s jednakom preskočenom visinom bila Lavern Spencer sa Svete Lucije.

Blanki su za pobjedu bila dovoljna svega tri skoka. Bez problema je riješila 185, 192 i 195 cm, a kad je ostala sama na zaletištu, letvicu je postavila na 201 centimetar. Tu je visinu preletjela iz drugog pokušaja, a nakon toga je krenula u napad na rekord mitinga (203) koji je u vlasništvu umirovljene domaće junakinje Kajse Bergqvist. Blanka je postavila letvicu centimetar više, ali nijedan od njezina tri pokušaja nije bio uspješan.

Dodajmo ovome kako etiopska dugoprugašica Meseret Defar nije uspjela nadmašiti vlastiti svjetski rekord na 5000 metara koji je postavila lani upravo u Stockholmu. Ove je godine ostvarila vrijeme 14:24.79, zaostavši za rekordom svega 42 stotinke.

Miting u Stockholmu:

1. Blanka Vlašić (Hrv) 201cm

2. Emma Green (Šve) 192 cm

3. Lavern Spencer (SL) 192 cm
Evidentirano

Read
11. Veljača 2010., 10:46:42
Osjecanin
JUG 2
Registrirani član

Ocjena članova: +188/-129

INATI SE SLAVONIJO

Nastavlja niz: Blanka s 201 cm slavila i u Stockholmu

Pobjednička serija Blanke Vlašić u 2010. godini traje i dalje. Nakon slavlja na mitinzima u Trinecu i Arnstadtu, najbolja je hrvatska atletičarka pobijedila i na GE Galan mitingu u Stockholmu.

Splićanka je preskočila 201 centimetar, ostavivši još jednom svu konkurenciju daleko iza sebe.

Nijedna druga visašica u švedskoj prijestolnicu u srijedu nije letjela više od 192 cm, a drugo je mjesto u takvoj situaciji pripalo domaćoj predstavnici Emmi Green. Treća je s jednakom preskočenom visinom bila Lavern Spencer sa Svete Lucije.

Blanki su za pobjedu bila dovoljna svega tri skoka. Bez problema je riješila 185, 192 i 195 cm, a kad je ostala sama na zaletištu, letvicu je postavila na 201 centimetar. Tu je visinu preletjela iz drugog pokušaja, a nakon toga je krenula u napad na rekord mitinga (203) koji je u vlasništvu umirovljene domaće junakinje Kajse Bergqvist. Blanka je postavila letvicu centimetar više, ali nijedan od njezina tri pokušaja nije bio uspješan.

Dodajmo ovome kako etiopska dugoprugašica Meseret Defar nije uspjela nadmašiti vlastiti svjetski rekord na 5000 metara koji je postavila lani upravo u Stockholmu. Ove je godine ostvarila vrijeme 14:24.79, zaostavši za rekordom svega 42 stotinke.

Miting u Stockholmu:

1. Blanka Vlašić (Hrv) 201cm

2. Emma Green (Šve) 192 cm

3. Lavern Spencer (SL) 192 cm
svaka joj cast jos malo pa rekord  aleale aleale
Evidentirano

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Read
16. Srpanj 2010., 20:56:17
shkafishkafnjak
'66 was a great year for English football . ERIC WAS BORN .
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-101

I'm nobody . Nobody's perfect . So, I'm perfect !

Usain Bolt , 9:84 .. 

I sa povredom djeluje nepobjedivo .  pljesak
Evidentirano

Life is Football .. Football is MANCHESTER UNITED

"They can talk about Real Madrid, they can talk about Liverpool, they can talk about other clubs, but Manchester United is still the biggest."-Mike Farnan

Read
17. Srpanj 2010., 19:16:36
Tibiaš
Registrirani član

Ocjena članova: +95/-106

I tried to be good,but I got bored!

blanka 202 pobjeda  pljesak
Evidentirano

Realnost  je iluzija uzrokovana nedostatkom alkohola

Read
18. Srpanj 2010., 13:45:54
Cleef
Registrirani član

Evidentirano

Read
05. Rujan 2010., 22:31:32
Buljo
Sjedi s desna Ocu
Registrirani član

Ocjena članova: +55/-63

"Ovo nema veze sa europskim i svjetskim prvenstvima, Olimpijskim igrama i medaljama jer kad ondje odakle potičeš, odakle ti je srce, pred ljudima koji su zbog tebe napunili stadion daš sve od sebe i pobijediš, onda je to nešto doista posebno. Ne možete ni zamisliti što je ovo, napravila sam sve što sam htjela napraviti. I bolje od toga. Nije mi bilo svejedeno kad sam izašla na stadion, odmah su me preplavile emocije, pa onda kasnije na predstavljanju, natjecanju. Bila sam u startu svjesna kako ću ovo doživjeti samo jedan put. Bit će i drugi put na Poljudu i treći i četvrti, ali samo jednom je prvi put i zato sam željela upiti svaki trenutak. Ova prekrasna publika dala mi je više nego što mi je ikad ijedna publika dala"

"Ja sam Splićanka prije svega, nakon toga Dalmatinka i Hrvatica, puno mi znači ovo večeras u mom Splitu."

Blanka  Kiss Kiss Kiss
Inace ne volin plakat i sve to, ali danas je emocije stvarno bilo tesko zadrzat.. Poljud ka i uvik fenomenalan i ponosin se naravno sta san uzivo gleda to  Wink BRAVO BLANKA! DOCE I JEDNOM TIH 210  Wink
Evidentirano

--------------------------------------------
Liverpool Football Club

Read
16. Rujan 2011., 23:31:48
maminho.
Registrirani član

Ocjena članova: +60/-162

19.28 Blakea na 200m Shocked pljesak worthy

2. rezultat u povijesti  worthy worthy worthy worthy
Evidentirano

"Citat: Igor - Danas u 16:00:40
Kako ako je real bio drugi? "

Bio je 4. Pravi Real.
A ovi ostali su bili 2., 7., 13., 14., 18., 19., 20.

Read
10. Travanj 2014., 17:08:04
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Asafa Powell suspendiran je zbog dopinga
Evidentirano

Read
26. Kolovoz 2015., 08:02:03