Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
29. Lipanj 2010., 23:51:48
Mauro_TB
Registrirani član

Ocjena članova: +107/-82

Spol: Muški

Prvoligaš iz Genove, osnovani 1946. Stadion Luigi Ferraris dijele sa Genovom, stadion prima 40-ak tisuće gledatelja.
Imaju 1 naslov prvaka, onaj iz 1991. godine. Coppa Italia su osvojili 4 puta, 1985., 1988., 1989. i 1995. Imaju i jedan naslov iz Kupa pobjednika kupova, iz 1990. godine. No možda i najveći uspjeh im je bio u sezoni 1991/92 kad su igrali finale Lige Prvaka, no nažalost izgubili su u produžetcima 1:0 od Barcelone.

Nakon što im je 2005. zamalo izmakao nastup u Ligi Prvaka, tada su završili 5. iza Udinesea, ove sezone su uspjeli i to ostvariti. Uhvatili su 4. mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu Prvaka.

Najčešći sastav iz ove sezone:
--------------Storari
Zauri--Gastaldello--Lucchini--Ziegler
-Semioli--Palombo--Poli--Mannini
---------Pazzini--Cassano

Sljedeće sezne bi moglo doći do mnogih promjena kod njih, a do nekih je i došlo. Del Neri više nije trener Sampdorije, otišao je u Juventus, novi trener im je Domenico Di Carlo, dojučerašnji trener Chieva. Marotta je također u Juventus otišao.
Što se tiče igračkog kadra, mnogi veliki klubovi se zanimaju za Palomba, Pazzinia i Zieglera, tako da nebi bilo začuđujuće kad bi netko od njih otišao. Storari je u Juventus otišao, Casetellazzi je u Interu tako da su bez golmana ostali. Uglavnom pojačanja su poželjna u svakom slučaju.

Igra se Liga Prvaka dogodine, ajmo pišite neki qurac Grin
Evidentirano

Read
29. Lipanj 2010., 23:55:12
Rojiblancos
Registrirani član

Ocjena članova: +37/-56

Prvoligaš iz Genove, osnovani 1946. Stadion Luigi Ferraris dijele sa Genovom, stadion prima 40-ak tisuće gledatelja.
Imaju 1 naslov prvaka, onaj iz 1991. godine. Coppa Italia su osvojili 4 puta, 1985., 1988., 1989. i 1995. Imaju i jedan naslov iz Kupa pobjednika kupova, iz 1990. godine. No možda i najveći uspjeh im je bio u sezoni 1991/92 kad su igrali finale Lige Prvaka, no nažalost izgubili su u produžetcima 1:0 od Barcelone.

Nakon što im je 2005. zamalo izmakao nastup u Ligi Prvaka, tada su završili 5. iza Udinesea, ove sezone su uspjeli i to ostvariti. Uhvatili su 4. mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu Prvaka.

Najčešći sastav iz ove sezone:
--------------Storari
Zauri--Gastaldello--Lucchini--Ziegler
-Semioli--Palombo--Poli--Mannini
---------Pazzini--Cassano

Sljedeće sezne bi moglo doći do mnogih promjena kod njih, a do nekih je i došlo. Del Neri više nije trener Sampdorije, otišao je u Juventus, novi trener im je Domenico Di Carlo, dojučerašnji trener Chieva. Marotta je također u Juventus otišao.
Što se tiče igračkog kadra, mnogi veliki klubovi se zanimaju za Palomba, Pazzinia i Zieglera, tako da nebi bilo začuđujuće kad bi netko od njih otišao. Storari je u Juventus otišao, Casetellazzi je u Interu tako da su bez golmana ostali. Uglavnom pojačanja su poželjna u svakom slučaju.

Igra se Liga Prvaka dogodine, ajmo pišite neki qurac Grin
neki qurac Grin

et napiso sam ono si rekao Grin

Sigurno veliki klub, malo im je falilo da jednom dignu LP (u onom finalu protiv Barce), imaju jake navijace, i solidan igracki kadar, vjerujem da mogu u LP naredne sezone.
Evidentirano

Read
29. Lipanj 2010., 23:58:34
Giovinco
Del Piero:"I have played for Juve for over 17 years. How many trophies have I won? Some say 15, but for me it is 17"
Registrirani član

Ocjena članova: +71/-61

Juventus ih odero dobro na rukovodstvu klubu,Marotta sportski direktor i Del Neri otišli u Juve,jedino što je Marotta rekao kako bi previše bilo još kupit im najbolje igrače Grin

mislim da su prošle sezone napravili iskorak ne iz razloga što su bili dobri,već što su konkurenti popustili pred kraj sezone,mislim da su skupine lige prvaka vrh za njihovu europsku turneju
Evidentirano

Read
30. Lipanj 2010., 00:27:15
Falcao
Registrirani član

Ocjena članova: +107/-220

Grazie Dio,che mi hai fatto ROMANISTA

pominje se par poznatijih igraca koji bi ih mogli pojacati.. V.D.Vaart je jedan od njih, jos se spominju Rafael iz Herthe i jos neki igraci ali zaboravio sam sad tacna imena Tongue  facepalm

sto se tice primavere Sampa proizvodi odlicne mlade igrace.. imaju svoja dva napadaca, obojica po 20-godina Mustachio i Marilungo.. za par sezona ocekujem veoma veoma jaku Sampdoriju za svim mladim talentovanim igracima koje imaju.. jedino mi se ne svidja njihov novi trener..
Evidentirano

Football is our Religion, Olimpico is our Dome, Totti is our GOD!
La Roma non si tifa, si AMA!

Read
30. Lipanj 2010., 07:52:21
Sneijder_10
Registrirani član

Ocjena članova: +25/-45

odlicna su ekipa s obzirom da su nam jedan od jacih protivnika za titulu  facepalm  Grin

da mi je Cassana u Interu bozue dragi...momku je to zivotni san da kod nas igra al jbg kad nasi nece ni da ga spomenu nikako,a kamoli nesto vise da urade Grin

maznili smo im Castellazzia i zainteresovani smo jos za Palomba...
Evidentirano

Read
04. Kolovoz 2010., 13:05:15
Nemanja
Registrirani član

Ocjena članova: +52/-36

AMUNT VALENCIA

sta se desava sa ovim klubom?
zna li neko?
pritom da igraju LS jel su doveli neka pojacanja?
Evidentirano

Read
09. Kolovoz 2010., 11:57:04
Falcao
Registrirani član

sta se desava sa ovim klubom?
zna li neko?
pritom da igraju LS jel su doveli neka pojacanja?
doveli Gubertija iz Rome i jos nekoliko manjih pojacanja..
Evidentirano

Read
09. Kolovoz 2010., 12:12:44
Mauro_TB
Registrirani član

Ocjena članova: +107/-82

doveli Gubertija iz Rome i jos nekoliko manjih pojacanja..
Nije Curci neki ubermegatalent iz Rome, tj bar ga oni takvim smatraju?

Inače ekipa sita, samo navedeni golman rugačiji. Werder je prolazan za njih definitivno.
Evidentirano

Read
09. Kolovoz 2010., 13:42:46
Falcao
Registrirani član

Nije Curci neki ubermegatalent iz Rome, tj bar ga oni takvim smatraju?

Inače ekipa sita, samo navedeni golman rugačiji. Werder je prolazan za njih definitivno.
ma oko Curcia su misljenja podijeljena, svojevremeno su ga nazivali novim Buffonom, u Romi se nije pokazao i otisao je u Sijenu gdje je u dvije godine sigurno bio medju najboljim golmanima Serije A, cesto ih je vadio svojim odbranama.. sad cemo vidjet kako ce igrat za Sampu..
Evidentirano

Read
14. Studeni 2010., 20:23:26
Giovinco
Del Piero:"I have played for Juve for over 17 years. How many trophies have I won? Some say 15, but for me it is 17"
Registrirani član

Ocjena članova: +71/-61

tako to izgleda kad se odbaci Cassano,klub za sada ne bilježi dobre rezultate,kako su se posvađali Cassano i predsjednik Garrone

joj kakav bi Juventus transfer napravio kad bi kupili Cassana džabe,pošto se nagađa raskid ugovora
« Zadnja izmjena: 14. Studeni 2010., 20:23:53 Giovinco » Evidentirano

Read
14. Studeni 2010., 21:39:28
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

jebo im ja mater...oborise me na kladi...pa zar je moguce da ne mogu dobit levate od chieva Lips Sealed
Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
03. Siječanj 2011., 15:15:42
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Izgleda dolazi im Macheda na posudbu.
Evidentirano

Read
03. Siječanj 2011., 15:21:39
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

Izgleda dolazi im Macheda na posudbu.
Najvjerojatno Grin

http://www.******/en/news/11/transfer-zone/2011/01/03/2287703/sampdoria-will-sign-manchester-united-striker-federico
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
14. Siječanj 2011., 12:11:55
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Nešto se spominje da bi mogli mjenjati Pozzija za Bojinova.
« Zadnja izmjena: 14. Siječanj 2011., 12:18:19 nerazzur » Evidentirano

Read
25. Siječanj 2011., 20:02:01
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Maccarone potpisao za Sampdoriju!  Da li to znači da Pazzini dolazi kod nas?  Kiss
Evidentirano

Read
28. Siječanj 2011., 12:36:54
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Grin

Evidentirano

Read
16. Svibanj 2011., 15:46:17
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Sampdoria je u Serie B ispadala '66, '77, '99 i ove '11.  Ako stavimo na stranu da su Talijani jako praznovjerni, sigurno ima nešto u tim brojkama.

Sampdoria u prvom dijelu sezone izgubila 3 utakmice, u drugom 14. Lijepo su poslovali na zimu.  Cry
Evidentirano

Read
16. Svibanj 2011., 18:48:52
Nemanja
Registrirani član

Ocjena članova: +52/-36

AMUNT VALENCIA

kakva tuga Undecided a prosle godine igrali kvalifikacije za LS Undecided
Evidentirano

Read
30. Svibanj 2011., 23:15:47
JuxMilanista
FORZA MILAN!
Registrirani član

Ocjena članova: +2/-5

"Igra se Liga Prvaka dogodine, ajmo pišite neki qurac Grin"

facepalm facepalm

Evidentirano

Read
20. Lipanj 2011., 20:09:44
Anderson91
Registrirani član

Ocjena članova: +18/-6

Citat:
Palombo ostaje u Sampdoriji

Kapetan Sampdorije Angelo Palombo spreman je igrati u Serie B iguće sezone za svoj voljeni nogometni klub unatoč ponudama prvoligaških momčadi.

Nakon ispadanja Sampdorije u niži rang natjecanja Palombo je razmišljao o odlasku u Genou, međutim odlučio je na kraju ostati.

"Završiti ću karijeru u Sampdoriji. Ponosan sam na ponude koje sam dobio nakon sezone i hvala svim zainteresiranim klubovima. Ali, moja odluka je da ostajem. Kapetanska vrpca koju nosim svake nedjelje je čast, ali i odgovornost. Volim ovaj klub i ovdje ću ostati", rekao je Palombo.

Veznjak se nada da će biti član talijanske reprezentacije 2012. godine na Europskom nogometnom prvenstvu. Za Sampdoriju je potpisao u ljeto 2002. nakon što je prethodne tri sezone proveo u Fiorentini.
jedan od rijetkih koji nije potrčao za novcem  Smiley
Evidentirano

Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net