Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 9 10 [11]   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
12. Srpanj 2010., 16:09:48
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

Spol: Muški

@steffan efenberg

Nemoj se tu beze kofrciti, tako stvari stoje. i nije da imam averziju prema svemu sto dolazi iz svapske lige, nego je cinjenica da je Bayern po renomeu danas dosta ispod Reala,Barce, ili jednog Chelskog ako vec hoces . . .a to povlaci neke druge stvari koje ces sam morati skontati. neda mi se pisati opsirno.
elem, on u Bayernu ne moze postati Top klasa, uostalom kad nije mogao u Chelseju, ni u Realu onda nema ni teoretske da to postane u jednom Bayernu. Smiley druga stvar sto ste vi svabe prateci Bundesligu navikli na kojekakve dudove od igraca pa cim vam se servira neki igrac koji zna nalacati cetvoricu odma se palite na njega ko hepo kockice.

aferim

daj ba ne brukaj se bezveze...covjek te je poklopio argumentacijom...pa on je iz chelsea u real otisao. Smiley a evo opet tvoje neznanje dolazi do izrazaja...on u njemackoj ligi nista nije bio bolji u ligi neko li u realu...tu je najvise gazio odbrane ...
ko kaze da nije mogao u ta dva kluba ? nije mogao samo zbog povreda ..a inace procitaj hvalospjeve saigraca i predsjednika iz tog vremena Wink
a sta sad...di maria je bolji igrac Grin
sta bolan ne moze postati top klasa..on je vec top klasa...nek' si ti ziv meni i zdrav....
taj bayern je stigao do finala LP ..te se takmicio sa tim najboljim i sve ih nadvisio....sta sad ima tu nejasno.. Huh? jos dosao do finala SP-a ...
koji  ba renome..o cemu to ti... Grin ne hvastaj se za slamke spasa... nema ti pomoci usro si motku Grin
Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
12. Srpanj 2010., 16:19:56
Karan
Registrirani član

Ocjena članova: +102/-180

ubica

bla,bla,bla bla Roll Eyes imas nesto da kazes osim da mislis na arjena dok dozivljavas vrhunac? Grin

lijepo sam ti reko kosta, pa ti vidi.
bolje si nadji kakvog drugog idola, ozbiljno. imas sad malog nadolazeceg romelua lukakua, cini mi se da ce mali postati pravo dobar. Smiley

ugl sinoc se vidjelo zasto arjen robben nikada nece spadati medju najbolje igrace svog doba. zajebi sve moje rijeci, djela govore vise od huljadu rijeci.

Evidentirano

Citat: Eto'o#9
Benzema je bio flop jedne sezone, falcao je ove. Znači slažemo se da je falcao flop. Doviđenja.

Radamel Falcao -Atlético Madrid Season 2011/12
48 Apps-36 goals

Read
12. Srpanj 2010., 16:48:28
Bayern_fan
Registrirani član

Ocjena članova: +115/-73

Za Hrvatsku i za Hajduk bila vojska tu je....

ajde karane matere ti reci mi jeli ronaldo jedan od najboljih u svom dobu???mislim na cristiana..Wink
Evidentirano

Kad si mocan kad si jak onda tebe voli svak,a kad krene ti po zlu,najvjerniji ostaju....

Read
12. Srpanj 2010., 17:44:38
Mrakar
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +170/-157

Zasluzena pobjeda spanije. Nakon 2 promasena zicera dobro su Holandjani i prosli.
Steta sto nije doslo do penala pa da casillas ponese titulu najboljeg na SP-u Grin
Evidentirano

Read
12. Srpanj 2010., 22:15:48
4ever barca
Registrirani član

Ocjena članova: +190/-307

Mi nismo rođeni zli! Mi nikad nismo to ni bili!

jel neko spomenuo da messi nije najbolji igrac svijeta ili mi se samo cini Huh? Huh? Huh? jao koja je to limitiranost...sjecam se kada je ronaldo zabio one silne golove u manchi niko mu nije bio ravan, sada kada ga je messi prestigao on ne moze biti najbolji...mislim svaka vam cast... Wink

ado ne seri Wink

- Ovo finale prvi put je ujedinilo cijelu državu. Nogomet je postao kohezijski faktor, niti jedan političar nije uspio ovo što su uspjeli Puyol, Villa, Xavi, Iniesta i društvo - pričao mi je veliki navijač Španjolske Miguel.

Navijači Furije stigli su iz svih dijelova Španjolske. Nije bilo klupske podijeljenosti, svi su bili pod istim barjakom. Pitao sam ga smeta li mu što je većina udarne postave Španjolske iz Barcelone. Samo se nasmijao.
- Znaš što? Mrzim Barcu! Iz dna duše je mrzim. Ali kad njeni igrači igraju za Španjolsku, onda ih sve volim. Ako osvojimo naslov, sve igrače Barcelone poljubit ću u stražnjicu!

Dok sam se probijao među tom gomilom, jedan mladi navijač odjeven u španjolski dres pitao me mogu li mu dati cigaretu. Na desnoj ruci imao je istetovirano prezime Messi.
- Ja sam iz Barcelone, a Messi je moj idol. Ali ako osvojimo naslov, na lijevu ruku ću istetovirati ime nekog španjolskog igrača.

Zanimalo me je li zaista istina da i Katalonija navija za Španjolsku.
- Čudno zvuči, zar ne? Da, Katalonija također navija za Španjolsku. I Baski navijaju za Španjolsku. I ETA navija za Španjolsku, ha, ha - u dobrom raspoloženju pričao mi je mladić iz Barcelone.

Znači, pjevat ćeš španjolsku himnu, provociram?
- Hoću, hoću.... Makar, da nema Katalonije, Španjolska nikad ne bi bila prvak svijeta.

Nisu tražili loptu. Igrali su grubo, prljavo, vulgarno i nevjerojatno žestoko prema suparnicima. Bio sam žalostan jer Nizozemska ima svoj stil - rekao je Johan Cruyff  Wink
« Zadnja izmjena: 12. Srpanj 2010., 22:53:40 4ever barca » Evidentirano

Sir Alex Ferguson: ''Pepova Barça je najbolja ekipa koju sam vidio u životu.''
Arrigo Sacchi: ''Barcina igra je nešto najljepše što se moglo dogoditi nogometu.''

Read
13. Srpanj 2010., 01:45:01
Immortal
Registrirani član

jebo iskompleksiranog cruiffa ....

Znači, pjevat ćeš španjolsku himnu, provociram?
sta ce pjevat kad nema texta Tongue
Evidentirano

Read
13. Srpanj 2010., 01:46:32
4ever barca
Registrirani član

Ocjena članova: +190/-307

Mi nismo rođeni zli! Mi nikad nismo to ni bili!

ima onaj 'lalalalallalalala' Grin Grin
Evidentirano

Sir Alex Ferguson: ''Pepova Barça je najbolja ekipa koju sam vidio u životu.''
Arrigo Sacchi: ''Barcina igra je nešto najljepše što se moglo dogoditi nogometu.''

Read
13. Srpanj 2010., 15:28:31
Rojiblancos
Registrirani član

Ocjena članova: +37/-56

Ima i tekst samo nije sluzben.

Viva Espana, alzad los brazos que pueblo, espanol, que vuelve a resugrir...
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2010., 00:55:12
Immortal
Registrirani član

Ima i tekst samo nije sluzben.

Viva Espana, alzad los brazos que pueblo, espanol, que vuelve a resugrir...
pa  nema ga Grin
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2010., 01:16:22
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

- Ja sam kriv za sve, nema isprike za onaj moj promašaj. Casillas je obranio, ali realno, on je mogao raditi što je htio, baciti se kako je htio, jer sam sam imao loptu i šansu...   Arjen Robben  pljesak
« Zadnja izmjena: 14. Srpanj 2010., 01:16:36 Igor » Evidentirano

Read
15. Srpanj 2010., 01:27:13
Sikira
Registrirani član

Ocjena članova: +2/-7

Potpuno zaslužena pobjeda Španjolske, Nizozemci nisu imali šanse. Španjolska se samo zabavljala s njima cijelo vrijeme dok nisu gol dali.

Gol dao Barcin Iniesta Kiss
Evidentirano

Read
15. Srpanj 2010., 08:35:55
UnnejmdJuzer
Registrirani član

Ocjena članova: +1/-4

Potpuno zaslužena pobjeda Španjolske, Nizozemci nisu imali šanse. Španjolska se samo zabavljala s njima cijelo vrijeme dok nisu gol dali.

Gol dao Barcin Iniesta Kiss
Neka su i zasluženo pobijedili, ali iskreno igraju predosadan nogomet. Cijelo prvenstvo kao da rukomet igraju. I obične su pičkice, na svaki kontakt se bacaju. Pogotovo taj tvoj Iniesta iz Barce.
Evidentirano

Str: 1 ... 9 10 [11]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net