Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
20. Ožujak 2011., 19:42:58
The_X_Life
Registrirani član

Ocjena članova: +5/-6

ovdje pričamo o igračima koji nikad nebi zamjenili svoj klub za pare ....

prema meni odani su : giggs,scholes,del piero,totti,gerrard,xavi,puyol,zanetti

buduci : iniesta - rekao da zeli zavrsit karijeru u barci, de rossi - ne vjerujem da ce otic iz roma

umirovljeni nedavno : maldini,g.neville
Evidentirano

Moras prvo puzati da bi znao hodati
A kad te stvarno sve uza zid pritisne
Izlazi, digni se, digni glavu
Ne daj se, pjevaj pjesme ljubavne
Zaplaci kad te nitko ne vidi.

Read
20. Ožujak 2011., 20:25:32
Tibiaš
Registrirani član

Ocjena članova: +95/-106

Spol: Muški

I tried to be good,but I got bored!

puyol,giggs,scholes,zanetti,raul,totti....
u buduce si trebao svrstati i casillasa

Evidentirano

Realnost  je iluzija uzrokovana nedostatkom alkohola

Read
20. Ožujak 2011., 20:54:41
The_X_Life
Registrirani član

u buducnosti casillas definitivno ima 29 godina i vec preko 450 nastupa za real a golmani mogu trajat i do 35 godine bez ozljeda znaci mogao bi oboriti rekord raula ... a do kraja karijere ce najmanje ako prodje bez ozljeda imat najmanje 150 nastupa za španiju .....

u buducnosti takodje i messi ako stvarno ne ode za parama i ostane do kraja karijere u barci ... tu su jos i schweinsteiger ako ne ode nigdje ....

a zanimljivo da i aguero kaze da nece nikad otic iz atletica sto nevjerujem ali za 10 godina ako jos bude u atleticu svaka cast
Evidentirano

Read
20. Ožujak 2011., 21:28:07
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

Lako je bit odan klubu koji je stalno u vrhu svj. nogometa, koji imaju para k'o blata i koji dovode vrhunska pojačanja svake sezone.

Tako bi ja kao igrače koji su odani svom klubu stavio Tottija, De Rossija(koji je izjavio da bi proveo čitavu karijeru u Romi), Zanettija, Del Piera, Buffona, Nedveda, Gerrarda.
Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
20. Ožujak 2011., 21:40:52
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Slažem se. Po čemu je to Iniesta odan,Barca je premoćna,stalno su u borbi za trofeje,ima prejake suigrače,itd...

Odani su oni igrači koji u klubu ostaju unatoč izostanku trofeja. Znači cijela momčad Rome.
Evidentirano

Read
20. Ožujak 2011., 21:49:42
Bavarian
Registrirani član

Ocjena članova: +96/-137

Mia san mia !!! Mia san Meister !

Philip Lahm  Super

Nema ko ga nije trazio...Barca u vise navrata, ali ostao je odan Bayernu i sam je rekao da je to klub gdje ce zavrsiti karijeru  worthy

Bastian Schweinsteiger  Super

On se takodje zaklinje na vjernost Bayernu do kraja karijere. Dosta Grin
Evidentirano

Mia San Triple

Read
20. Ožujak 2011., 21:51:10
miky_hz
Registrirani član

Ocjena članova: +118/-87

Sjever pamti te Puljicu Vedrane!

Slažem se. Po čemu je to Iniesta odan,Barca je premoćna,stalno su u borbi za trofeje,ima prejake suigrače,itd...

To je glupa prica,sad npr City ponudi Iniesti 10x puta bolji ugovor nego sto ima u Barci,95% igraca bi vjerovatno prelomilo na tu ponudu,pa sad igraci prave frku oko toga hoceli im naredni ugovor biti jaci za 1 milion da ne pricam dalje,evo primjer sa Alvesom sve super krasno,extra ekipa saigraci,ja sam za ostanak ali ipak hocu da vise zaradjujem,ako ne bude tako idem tamo gdje cu vise zaraditi...mislim kontas o cemu pricam sto onda Alves nece da ostane u toj divnoj krasnoj ekipici sa divnim krasnim saigracima i svim tim trofejima ako mu ne udovolje finansijski

Mada smatram da na ovu temu treba pisati one igrace od 33 plus godina,koji citavu karijeru igraju u istom klubu a znalo se da imaju druge ponude,ovo mladje to sad pa sad moze promjeniti misljenje x primjera ima za to
« Zadnja izmjena: 20. Ožujak 2011., 21:54:04 miky_hz » Evidentirano

Read
20. Ožujak 2011., 21:52:54
Nemanja
Registrirani član

Ocjena članova: +52/-36

AMUNT VALENCIA

jasno i glasno Grin
David Albelda Kiss !!!
Evidentirano

Read
20. Ožujak 2011., 21:54:49
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

To je glupa prica,sad npr City ponudi Iniesti 10x puta bolji ugovor nego sto ima u Barci,95% igraca bi vjerovatno prelomilo na tu ponudu,pa sad igraci prave frku oko toga hoceli im naredni ugovor biti jaci za 1 milion da ne pricam dalje,evo primjer sa Alvesom sve super krasno,extra ekipa saigraci,ja sam za ostanak ali ipak hocu da vise zaradjujem,ako ne bude tako idem tamo gdje cu vise zaraditi...mislim kontas o cemu pricam sto onda Alves nece da ostane u toj divnoj krasnoj ekipici sa divnim krasnim saigracima i svim tim trofejima ako mu ne udovolje finansijski

Nema to veze. Iniesta je jedino skromniji što se tiče para. Vidio bih Iniestu da Barca ne osvoji 10 godina trofej. Ne kažem da bi otišao,ali...
Evidentirano

Read
20. Ožujak 2011., 22:29:47
aljoo
Registrirani član

Ocjena članova: +4/-7

pa i Pato je reko 100 puta da nezeli ic iz Milana ako cemo po njihovim izjavama samo sto k'o da gledam da ce da ga otjeraju iz kluba al bukvalno  facepalm  legenda Nesta nevjerujem da bi nas ikad napustio kao ni Gatusso ..
Evidentirano

Nisam ginekolog ali mogu pogledati. Grin

Read
20. Ožujak 2011., 22:31:05
Bavarian
Registrirani član

Ocjena članova: +96/-137

Mia san mia !!! Mia san Meister !

pa i Pato je reko 100 puta da nezeli ic iz Milana ako cemo po njihovim izjavama samo sto k'o da gledam da ce da ga otjeraju iz kluba al bukvalno  facepalm  legenda Nesta nevjerujem da bi nas ikad napustio kao ni Gatusso ..

O Boze...ne mozes Nestu ovdje stavljat. Radi se o igracima koji su karijeru proveli u klubu.

Kahn je godinu dana bio u Karlsruheu pa ga ja ne mogu staviti...School takodje tako...Bez obzira sto su srce dali za Bayern ali nisu tu ponikli...
Evidentirano

Mia San Triple

Read
20. Ožujak 2011., 22:36:41
aljoo
Registrirani član

pa nije nigdje u prvom postu teme lik napisao da igraci moraju od pocetka karijere igrat u svome klubu , meni vise ovo njegovo vuce na to ko trenutno nebi mjenjao dres za pare i nesta i gatusso nebi sigurno... nema frke ako je tako ko sto si ti napisao da moraju poniknuti u klubu onda nesta tu nespada ali ja sam drugacije skontao njegov post
Evidentirano

Read
20. Ožujak 2011., 22:39:10
Eto'o#9
Registrirani član

Ocjena članova: +205/-440

Zašto nebi Kahna tu stavili? Kakve to veze ima što je bio jednu sezonu u kalsruheu? Pa on je u bayernu stekao slavu, postao najbolji svj- golman u to vrijeme i nije nigdje otišao, ali ne bih ga ja stavljao u isti koš sa Tottijem, bayern je tada bio velesila.

btw. sa svojim prvim postom na ovoj temi nisam želio reći da Raul, Xavi, Puyol, Giggs i ostali nisu odani svom klubu i da ga ne vole svim srcem, nego sam želio reći kako neki igrači toliko vole klub da će se odreći trofeja zbog navijača i svega što Juve, Roma, Liverpool predstavljaju u svj. nogometu, a to definitivno nije malo.
Mogli su i Del Piero i Buffon otići iz Juvea lako, sigurno su imali masu ponuda ali nisu jer su htjeli pomoći voljenom klubu u najtežim trenucima  za razliku od Thurama ili Zambrotte.  
« Zadnja izmjena: 20. Ožujak 2011., 22:41:15 Eto'o#9 » Evidentirano

"Bolje ti je svašta 'ist nego svašta govorit !!!

Read
20. Ožujak 2011., 22:42:11
aljoo
Registrirani član

Zašto nebi Kahna tu stavili? Kakve to veze ima što je bio jednu sezonu u kalsruheu? Pa on je u bayernu stekao slavu, postao najbolji svj- golman u to vrijeme i nije nigdje otišao, ali ne bih ga ja stavljao u isti koš sa Tottijem, bayern je tada bio velesila.

btw. sa svojim prvim postom na ovoj temi nisam želio reći da Raul, Xavi, Puyol, Giggs i ostali nisu odani svom klubu i da ga ne vole svim srcem, nego sam želio reći kako neki igrači toliko vole klub da će se odreći trofeja zbog navijača i svega što Juve, Roma, Liverpool predstavljaju u svj. nogometu, a to definitivno nije malo.
Mogli su i Del Piero i Buffon otići iz Juvea lako, sigurno su imali masu ponuda ali nisu jer su htjeli pomoći voljenom klubu u najtežim trenucima  za razliku od Thurama ili Zambrotte.  
ma DelPiero je svakako jedan od najodanijih igraca prema voljenom klubu...tu nema dvojbe
Evidentirano

Read
21. Ožujak 2011., 19:25:40
Rafael21
najzgodniji i najbogatiji
Registrirani član

Ocjena članova: +119/-228

Naravno trojac Uniteda, a dovoljno govori da nijedan (osim giggsa ja mislim) nisu nikad imali agenta uopste, a od njih ako ima najveci onda je gary neville, pa lik otisao u mirovinu i na tekmi protiv chelsea umjesto u svecanu lozu on na tribinama medju navijacima, kapa do poda.  worthy

Od neunitedovaca, puyol, cassilas ima priliku, mnogi milanovci, zanetti, totti, del piero. Kapa do poda svima, vjerovatno sam mnoge i zaboravio.
Evidentirano

Read
22. Ožujak 2011., 16:06:59
The_X_Life
Registrirani član

kao prvo Alessandro del Piero je proveo godinu dana u padovi i ostalo u juveu znaci nemora bit di je poniko .... al iman utd ima najvise odanih ..... naravno zaboravili na umirovljenog Roy Keane
Evidentirano

Read
22. Ožujak 2011., 16:17:00
Rafael21
Registrirani član

kao prvo Alessandro del Piero je proveo godinu dana u padovi i ostalo u juveu znaci nemora bit di je poniko .... al iman utd ima najvise odanih ..... naravno zaboravili na umirovljenog Roy Keane
Zna se zasto je umirovljen, ne smatraju ga svvi legendom iako je mnogim medju najvecim.  Wink
Evidentirano

Read
14. Travanj 2011., 19:52:21
hala madrid
Registrirani član

Ocjena članova: +4/-4

Totti
Giggs
Raul
Casillas
Buffon
Gerrard
Xavi
Puyol
Del Piero
Evidentirano

Read
14. Travanj 2011., 23:38:09
Immortal
Registrirani član

Ocjena članova: +224/-234

Zna se zasto je umirovljen, ne smatraju ga svvi legendom iako je mnogim medju najvecim.  Wink
sto to Grin ne znam te detalje Grin
Evidentirano

prije bi umro nego rekao aprililili

Read
14. Travanj 2011., 23:45:04
Rafael21
Registrirani član

sto to Grin ne znam te detalje Grin
svadja sa fergusonom i jos svasta.

http://en.wikipedia.org/wiki/Roy_Keane

ako ti se da citati, imas pojedinosti tu.
Evidentirano

Str: [1] 2   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net