Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
16. Studeni 2010., 20:36:34
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

Iz kluba su potvrdili da je Robert Pires blizu potpisa u sljedecih par dana...Pires je tkzv "free agent" nakon sto je napustio Villareal-a i trenutno trenira sa Arsenalom kako bi povradio formu...

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1330200/Aston-Villa-sign-Robert-Pires--Gerard-Houllier-wants-Karim-Benzema-too.html
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
16. Studeni 2010., 21:59:51
Mrakar
Registrirani član

Ocjena članova: +170/-157

Spol: Muški

ne kontam taj potez kad imaju Younga, Downinga i Albrightona na krilima Undecided
Ali dobro moze mentor da bude ako nista Grin
Evidentirano

Read
18. Studeni 2010., 21:25:57
Atanas
Moderator
Registrirani član

I oficijalno,Robert Pires potpisao 6 mjesecni ugovor nakon sto je prosao medicinske preglede...

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1330945/Robert-Pires-signs-Aston-Villa-passing-medical.html
Evidentirano

Read
18. Siječanj 2011., 17:00:34
Nemanja
Registrirani član

Ocjena članova: +52/-36

AMUNT VALENCIA

moze li ova ekipa da se digne iz mrtvih
dolazi im Bent, nek im je sa srecom Roll Eyes
Evidentirano

Read
18. Siječanj 2011., 17:06:44
Atanas
Moderator
Registrirani član

moze li ova ekipa da se digne iz mrtvih
dolazi im Bent, nek im je sa srecom Roll Eyes
Dolazi im Bent a Young i Downing su sve blize Liverpoolu,bar se tako pisalo ovih dana... Grin Svasta,al dok ne bude OFFICIAL ne vjerujem nikome
 Grin

EDIT : Evo sad vjerujem... Grin

Official: Aston Villa Complete Signing Of Darren Bent From Sunderland

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1348299/Darren-Bent-seals-24m-Sunderland-Aston-Villa.html

« Zadnja izmjena: 18. Siječanj 2011., 19:12:25 Atanas » Evidentirano

Read
19. Siječanj 2011., 09:45:06
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Čudan potez...ne vjerujem da će Bent donijeti takvu razliku...a oni su za 24 milje mogli kupiti brat bratu barem 3 odlična igrača...
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
19. Siječanj 2011., 10:14:26
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

A i Bent je dosta losiji ove godine..prosle ga je islo...
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
19. Siječanj 2011., 12:36:48
Avangard
Nisam Moderator :D
Registrirani član

Ocjena članova: +97/-100

VRATIT CE SE WALTER J**** CE VAM MATER :)

glupo mi je zato samo sto imaju isti profil igraca (Agbonlahor), bolje da su doveli neko dobro desno krilo..
Evidentirano

Što si ljakse !!!

Read
19. Siječanj 2011., 15:02:46
Atanas
Moderator
Registrirani član

glupo mi je zato samo sto imaju isti profil igraca (Agbonlahor), bolje da su doveli neko dobro desno krilo..
  Huh? Ti zelis rec da je Agbonlahor isti profil igraca kao Benta...?  Huh? I sta ce im desno krilo kad imaju Young-a i Albrighton-a... Smiley Sad ce i Makoun u sredini terena...

A.Young/Albrighton-----Petrov-----Makoun------Downing

Odlicna sredina Wink
Evidentirano

Read
26. Ožujak 2011., 20:44:43
Anderson91
Registrirani član

Ocjena članova: +18/-6

ovaj Young je zvjer, sviran penal na njemu (ak se ne varam) i asistirao bentu  Kiss
baš me zanima u kojem će klubu završit   Smiley
Evidentirano

Read
28. Ožujak 2011., 11:39:18
S.L.Benfica
Registrirani član

Ocjena članova: +7/-20

A.Young sljedeće sezone u Liverpoolu Wink
Evidentirano

Read
07. Travanj 2011., 11:57:05
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Izgleda da se Villa interesira za Nikolu Kalinića.
Evidentirano

Read
20. Lipanj 2011., 14:54:48
majki
Football is not game, football is Life!!!
Registrirani član

Ocjena članova: +26/-47

Svi vole neki klub. Ja živim za svoj! Chelsea <3

Young ce u Man UtD..ahhahaha  rofl rofl
Evidentirano

CHELSEA FC <3
STANFORD BRIDGE <3
LONDON <3
BLUE ARMY <3

Read
20. Lipanj 2011., 15:06:15
Atanas
Moderator
Registrirani član

Young ce u Man UtD..ahhahaha  rofl rofl
Ne vidim sta je tu toliko smijesno...?  Roll Eyes
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj 2011., 17:00:08 Atanas » Evidentirano

Read
10. Veljača 2012., 19:34:52
Silva
Registrirani član

Ocjena članova: +66/-87

Evo da aktiviram malo ovu temu . Iskreno u Engleskoj najviše simpatiziram ovaj klub. Jedan i od osvajaca lige prvaka  u davnim vremenima . Sviđa mi se njihov stil vođenja kluba , puno forsiraju Britanske igrace , ne dovode tolko stranace . I stil igre im je pravi engleski . Šteta nakon odlaska Martina O Neila , klub je kreno silaznom putanjom . Ove sezone su 13. i teško vjerujem da mogu ulovit gornji dio tablice . Imaju dobre pojedince kao Bent , Agbonlahor , Collins , N Zogbia , Ireland , i mlade talente kao Albrighton i Bannan . Nadam se oporavku Aston Ville , i vremena kad su odma bili iza velike četvorke uz Tottenham , jer ovo sa Cityem mi se nikako ne sviđa . Tako da nebi ispalo da sam bezveze ovo komentirao , odsad cu uvijek imat analizu njihovih utakmica.
Evidentirano

Read
11. Veljača 2012., 01:02:37
Rafael21
najzgodniji i najbogatiji
Registrirani član

Ocjena članova: +119/-228

I ja volim Villu, ali su ove godine stvarno katastrofa. Veznog reda skoro i da nemaju, talentirani banan je vjerovatno i najbolji njihov vezni igrac. Ireland odavdno nije vise onaj stari igrac. Odbrana im je losa takodjer.
Najjaci su definitivno bili pod Oneillom i nikad nisam shvatio taj potez sto su ga otpustili.
Evidentirano

Read
11. Veljača 2012., 11:02:02
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

I ja volim Villu, ali su ove godine stvarno katastrofa. Veznog reda skoro i da nemaju, talentirani banan je vjerovatno i najbolji njihov vezni igrac. Ireland odavdno nije vise onaj stari igrac. Odbrana im je losa takodjer.
Najjaci su definitivno bili pod Oneillom i nikad nisam shvatio taj potez sto su ga otpustili.

Nisam baš upoznat sa njihovom situacijom da se smatram velikim stručnjakom ali O´Neil je po meni jedan od najboljih trenera u Engleskoj, kako ti kažeš stvorio je engleski štih u toj momčadi i stvorio stvarno sjajnu momčad sa Barryem, Milnerom, Downingom, Youngom, Agbonlahorom...igrali su dobar nogomet i onda kad se mogao očekivati korak naprijed, nešto u stilu Tottenhama počeli su prodavati najbolje igrače i tu je došlo do sukoba, a O´Neil je navodno otišao kad mu se mu u zadnjem trenutku prijelaznog roka prodali tada glavnog igrača Milnera...

Uostalom vidi se po primjeru Sunderlanda koliki je stručnjak O´Neil...osvojili su najviše bodova u Premiershipu nakon kaj ih je on preuzeo!
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
11. Veljača 2012., 15:54:02
Rafael21
Registrirani član

Da, zaboravio sam da je to bas bilo zbog milnera. Ali odlican je trener, jedan od najboljih sigurno na otoku.
Evidentirano

Read
11. Veljača 2012., 16:02:28
Silva
Registrirani član

Ocjena članova: +66/-87

Taj O`Neil je po meni uz Fergusona najbolji britanski trener u zadnjih 10-20 godina . I on ima njuh za igrace , al ponavljam najviše volim što forsira otocke igrace , kakvu je generaciju majstor uspio složit Agbonlahor , Young , Milner , Barry , svaka njegova momčad igra lijep i brzi nogomet , stvarno je lijepo za oko . Po meni je on zaslužio nakon Sir Alexa , barem da na koju godinu preuzme United , po meni je to bolja opcija nego Mourinho il takvi.
Evidentirano

Read
11. Veljača 2012., 16:44:42
Rafael21
Registrirani član

Po meni to ne bi bilo lose rjesenje, ali opet, strah me je tipicne scene kad trener koji se dokazao u manjem klubu preuzme neki jaci. To u dosta slucajeva bude lose.
Evidentirano

Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net