Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 [2] 3 4 ... 34   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
11. Srpanj 2011., 23:06:39
majki
Football is not game, football is Life!!!
Registrirani član

Ocjena članova: +26/-47

Spol: Muški

Svi vole neki klub. Ja živim za svoj! Chelsea <3

agi oko Luke Modrića nema kraja. U ponedjeljak navečer su novinari Sky Sportsa uhvatili menadžera Tottenhama Harryja Redknappa kako bi ga pitali zašto hrvatski nogometaš ujutro nije trenirao s ekipom...
Engleske je novinare zanimalo je li Modriću možda zabranjen trening s prvom ekipom nakon sukoba s predsjednikom kluba Danielom Levyjem i izražene namjere da napusti White Hart Lane.
- Ne. Apsolutno nema šanse - odbacio je Redknapp mogućnost da je Modrić udaljen iz momčadi.
- Ujutro smo išli trčati u šumu Epping, a Modrića smo, kao i još četvoricu ili petoricu igrača, odlučili poštedjeti zbog povrede gležnja koju je imao prošle sezone. U ponedjeljak popodne je odradio dobar trening, radili smo s loptom i pridružio se suigračima tako da sigurno nije izbačen iz momčadi - dodao je Redknapp.
O mogućem odlasku hrvatskog reprezentativca je rekao:
- Na kraju dana o tome odlučuje predsjednik. Ja sigurno ne bih želio izgubiti Luku, ali situacija je teška.

Aj kace se vise odluciti sta ce biti sa Modricem.Pocinje da mi ovaj transfer ide na zivce!!! Lips Sealed
Evidentirano

CHELSEA FC <3
STANFORD BRIDGE <3
LONDON <3
BLUE ARMY <3

Read
14. Srpanj 2011., 15:06:57
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Modric i sluzbeno zatrazio transfer, nakon sto je odbijena ponuda od 27 milijuna funti..
Evidentirano

Read
14. Srpanj 2011., 15:09:55
Rafael21
najzgodniji i najbogatiji
Registrirani član

Ocjena članova: +119/-228

izgleda da se ponavlja situacija kao i sa dzekom, obojica potpisuju a ne znaju sta potpisuju, i onda na kraju problem, jer naravno da nema tu ljubavi.
Evidentirano

Read
18. Srpanj 2011., 23:26:03
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

Tottenham doveo Souleymanea Coulibalya.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TVStdbLoEYE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=TVStdbLoEYE</a>
Evidentirano

Read
20. Srpanj 2011., 19:19:30
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Hrvati bježe iz Tottenhama glavom bez obzira  Grin

Pletikosa vise nije clan Tottenhama.
Modricevu situaciju vec znamo i predobro, buduci da je svaki dan barem tri clanka vezana uz tu situaciju. Kranjcar vec mjesecima jadikuje i prizeljkuje odlazak, ali ga kao i Modrica cijena transfera i ugovor drzi vezanim za Spurse.
Corluka je također nadomak odlasku, samo on ima srece sto cijena transfera nije toliko visoka pa mu to ne stvara probleme. Navodno je na korak od Aston Ville  coffee
Evidentirano

Read
08. Kolovoz 2011., 00:06:02
Rafael21
Registrirani član

Izgleda da diarra(realov) ide vjerovatno u tottenham, navodno je sve rijeseno.
Evidentirano

Read
15. Kolovoz 2011., 18:57:10
Atanas
Vjeran Unitedu ka' Jugoslavija Josipu !!!
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +209/-193

I'll be RED DEVIL to the very end of my life...

Ode Robbie Keane...

Breaking news: LA Galaxy have signed Robbie Keane from Tottenham on a two-year contract.
Evidentirano

Ryan Giggs - The Welsh Wizard

Read
28. Kolovoz 2011., 19:16:54
majki
Football is not game, football is Life!!!
Registrirani član

Ocjena članova: +26/-47

Svi vole neki klub. Ja živim za svoj! Chelsea <3

Pustite Luku u Chelsea.Svejedno od vas nema ladne vode ove sezone.  Grin
Evidentirano

CHELSEA FC <3
STANFORD BRIDGE <3
LONDON <3
BLUE ARMY <3

Read
28. Kolovoz 2011., 21:06:56
Rafael21
Registrirani član

A ovaj arry je stvarno idiot zesci, mada je to manje-vise poznato. Ali krenut u utakmicu sa veznim redom modric-kranjcar, i ispred njih vdv koji ne zna za pojam branjenje svog gola, to stvarno ni malo dijete ne bi tako postavilo.
Evidentirano

Read
31. Kolovoz 2011., 13:09:02
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-152

doveo parkera ako do veceras ne prodaju niku kranjcara treba im jebat sve po spisku
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
31. Kolovoz 2011., 13:36:38
4ever barca
Registrirani član

Ocjena članova: +190/-307

Mi nismo rođeni zli! Mi nikad nismo to ni bili!

Zašto se Arsenal ne zanima za Niku? Nije lošiji od one djece koju imaju u ekipi kako god. Dobro bi im došao sigurno. Wink
Evidentirano

Sir Alex Ferguson: ''Pepova Barça je najbolja ekipa koju sam vidio u životu.''
Arrigo Sacchi: ''Barcina igra je nešto najljepše što se moglo dogoditi nogometu.''

Read
12. Rujan 2011., 17:17:14
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Menadžer Tottenhama Harry Redknapp priznao je da su trebali pustiti hrvatskog nogometnog reprezentativca Luku Modrića u Chelsea ovog ljeta za 40 milijuna funti...

Chelsea je čak tri puta slao ponude za Luku Modrića, od kojih je posljednja iznosila 40 milijuna funti, ali predsjednik "spursa" Daniel Levy ostao je pri svojoj odluci da neće prodati hrvatskog reprezentativca ni pod koju cijenu. Redknapp je priznao da nije želio nesretnog igrača u klubu i da je sve prepustio predsjedniku kluba da odluči.

- Uvijek sam vjerovao da ako jedan igrač ne želi igrati za klub onda ga se treba prodati i dovesti novog koji to želi. Ostao sam kod tog stava do samog kraja, ali predsjednik Levy je odlučio da nema prodaje. Trebali smo prodati Modića i uzeti 40 milijuna funti - zaključio je Redknapp.
_________________________________________________ ________________________

A jebaji ga sad,kasno je...  Grin
Evidentirano

Read
16. Rujan 2011., 23:46:26
Rafael21
Registrirani član

Citat:
We thought about Andy Carroll,” Redknapp admitted. “We looked at him, but we weren’t into spending £35million on one player. It was a bit beyond us. We did look at him.

"We looked at Suarez, to be fair. That was a player who we probably should have taken, looking back on it. We just weren’t sure. The fee was £30-odd million [Suarez cost Liverpool £22.8m], and that’s a lot of money.

“I like Downing,” he said. “I tried to get him and Ashley Young [who moved from Villa to Manchester United]. Those are the players who we tried to get. We were in for them at different times over the last few years. We didn’t quite push the boat out, but they are good players.”

stvarno ne razumijem ovaj tottenham, nije da nemaju novca, a kao da ne zele da kupuju ikog, jednostavno, boli ih briga  Huh?

Dobiju ponudu od 40 mil za balea, ne zele da ga prodaju, dobiju za modrica toliko, ponovo ne zele, i onda na kraju puno im dat za suareza 20 i kusur miliona..  WTF
Evidentirano

Read
18. Rujan 2011., 13:40:15
nerazzur
Il Capitano
Registrirani član

Ocjena članova: +261/-332

Koji gol Modrića!  Kiss
Evidentirano

Read
18. Rujan 2011., 14:26:57
Stamford Bridge
Registrirani član

Ocjena članova: +45/-29

Modric prvo poluvrijeme 9 ocjena  Grin igra jebenoo
Evidentirano

BLUES 4ever

Read
18. Rujan 2011., 14:29:45
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Sjajan je Tottenham danas, jest da imaju igraca vise, ali Liverpool im nije bio ravan ni sa istim brojem igraca, Modric fantastican. Jako mi se svida Adebayor u ovoj ekipi :S
Evidentirano

Read
18. Rujan 2011., 14:43:38
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

http://videa.hu/videok/sport/to1-0limatchhighlight.com-1-0-http-www.matchhighlight.com-fv0CEN7JpTFCl4Cu
 Kiss
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
18. Rujan 2011., 14:50:30
Rafael21
Registrirani član

Prelijep gol, imao je jos jedan odlican sut, i dribling prije tog, steta sto nije zabio.
Inace, sto se tottenhama tice, ako ova dva panja u napadu nastave ovako fulati, mogli bi oni popusit ova tri boda  facepalm
Evidentirano

Read
18. Rujan 2011., 15:15:59
Diavol
Registrirani član

Ocjena članova: +160/-85

Što ga više lome, to ga volim jače!

Inace, sto se tottenhama tice, ako ova dva panja u napadu nastave ovako fulati, mogli bi oni popusit ova tri boda  facepalm
Roll Eyes
Evidentirano

Ako patimo mi zbog Mamića i izmišljenih crnih lista, patit će i repka zbog nas dvista!

Read
18. Rujan 2011., 15:48:33
Rafael21
Registrirani član

Roll Eyes
ipak su zabili, tj bar jedan od njih tako da se ne pika  Grin A ozbiljno, profulali su svaki po 1-2 ciste 100% sanse vec u rpvom poluvremenu..
Evidentirano

Str: 1 [2] 3 4 ... 34   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net