Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 31 32 [33] 34   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
23. Listopad 2014., 21:31:37
GALAREAL 4EVER
Registrirani član

Ocjena članova: +42/-61

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JJLic7za7JM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JJLic7za7JM</a>    Kiss
Evidentirano

Read
23. Listopad 2014., 21:33:35
Osjecanin
JUG 2
Registrirani član

Ocjena članova: +188/-129

Spol: Muški

INATI SE SLAVONIJO

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JJLic7za7JM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JJLic7za7JM</a>    Kiss
Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Evidentirano

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Read
17. Siječanj 2015., 22:24:44
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

worthy worthy
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
17. Siječanj 2015., 23:29:19
Igor
Moderator
Registrirani član

Ocjena članova: +428/-257

"superpoziciono djelovanje"

Odlican veznjak, bas tip veznjaka kojeg najvise preferiram Grin
Evidentirano

Read
18. Siječanj 2015., 00:27:00
Siempre Barca
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Registrirani član

Ocjena članova: +159/-267

més que un club

Koje kilometraze worthy
Evidentirano

Read
18. Siječanj 2015., 18:20:00
Loki
Registrirani član

Ocjena članova: +25/-45

Koje kilometraze worthy

a uz to i konkretan učinak u golovima i asistencijama
Evidentirano

Read
18. Siječanj 2015., 19:30:28
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

A sjetit ćemo se da je ne tako davno fenomenalna uprava Liverpoola odlučila kako je isplativije dovesti Luis Alberta iz Barce B za 7 M nego ovoga za 11M iza Ajaxa jer je isprdak La Masie zabio 10 golova u sezoni.
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
18. Siječanj 2015., 20:38:37
roll
Marc Muniesa - The future// Abidal Fan Club
Registrirani član

Ocjena članova: +281/-188

CD Tenerife

To najlosija kupovina ikad Grin

Taj lik nije bio nit u top 5-6 igraca u Barci B i zavrsiu Poolu Grin
Evidentirano

Sex, drugs and rock `n roll
Speed, weed and birth control
Life is a bitch and then you die
So fu*k the world and lets get high.
                                                  Not original.!.                                                         

Grin

Read
18. Siječanj 2015., 22:14:56
flash
Registrirani član

Ocjena članova: +106/-152

A sjetit ćemo se da je ne tako davno fenomenalna uprava Liverpoola odlučila kako je isplativije dovesti Luis Alberta iz Barce B za 7 M nego ovoga za 11M iza Ajaxa jer je isprdak La Masie zabio 10 golova u sezoni.

dobar igrac je eriksen, ja osobno preferiram taj stil igraca al je liverpool tu ipak dosta dobro uradio jer se on nebi uklupio u ovaj sistem igre, on je cini se igrac koji mora bit malo iznad ekipe, dobro bi mu dosla italija! spursi su nekakva ekipa bez jasnih ambicija.......

sto se tice luis alberta dobar igrac al u potpuno pogresan sistem dosao za njega, a i samo dobar igrac, ne vrhunski
Evidentirano

.... uvijek  takve kao ti mi se dese, svi te gledaju, svi bi da te imaju.....

Read
18. Siječanj 2015., 22:29:22
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

dobar igrac je eriksen, ja osobno preferiram taj stil igraca al je liverpool tu ipak dosta dobro uradio jer se on nebi uklupio u ovaj sistem igre, on je cini se igrac koji mora bit malo iznad ekipe, dobro bi mu dosla italija! spursi su nekakva ekipa bez jasnih ambicija.......

sto se tice luis alberta dobar igrac al u potpuno pogresan sistem dosao za njega, a i samo dobar igrac, ne vrhunski
Birati između Eriksena i Alberta je isto kao da biraš između Aguera i Čopa.
Evidentirano

Read
19. Siječanj 2015., 00:02:16
flash
Registrirani član

Birati između Eriksena i Alberta je isto kao da biraš između Aguera i Čopa.

jes al neznas kakve su ambicije trenera koji dovodi...... mozda je zelio dovest igraca za klupe koji ce uskakat po potrebi sto se dancu nebi svidilo, mozda je razlika u placi ta dva igraca 2-3 miliona, neznam kolika je razlika al i ako je milion velika je to razlika a mozda se eriksenu nije svidio liverpool.......a mozda luis alberto odigra sezonu iz snova jednu kao rakitic pa potpise u buducnosti za najjaci klub na svijetu i bude prva perjanica,  Grin
Evidentirano

Read
19. Siječanj 2015., 00:20:41
Bogisus
Registrirani član

Ocjena članova: +62/-152

A mozda zec pojede mrkvu. Ne da bi valjao eriksen poolu nego bi im bio najbolji igrač daleko...
Evidentirano

Read
19. Siječanj 2015., 18:43:30
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

jes al neznas kakve su ambicije trenera koji dovodi...... mozda je zelio dovest igraca za klupe koji ce uskakat po potrebi sto se dancu nebi svidilo, mozda je razlika u placi ta dva igraca 2-3 miliona, neznam kolika je razlika al i ako je milion velika je to razlika a mozda se eriksenu nije svidio liverpool.......a mozda luis alberto odigra sezonu iz snova jednu kao rakitic pa potpise u buducnosti za najjaci klub na svijetu i bude prva perjanica,  Grin
A možda Liverpool jednsotavno ima debilnu upravu koja je upropastila barem 10 transfera dosad radi štednje na plaći ili transfer iznosu što je u konačnici koštalo klub nekog većeg iskoraka na nekom frontu.

Eriksen, Willian, Konoplyanka, Sanchez....

Evidentirano

Read
19. Siječanj 2015., 23:49:29
flash
Registrirani član

A možda Liverpool jednsotavno ima debilnu upravu koja je upropastila barem 10 transfera dosad radi štednje na plaći ili transfer iznosu što je u konačnici koštalo klub nekog većeg iskoraka na nekom frontu.

Eriksen, Willian, Konoplyanka, Sanchez....

neznamo jeli klub uopce bio zainteresiran za te igrace, bar ne kao drugi klubovi! mislim da je sanchez inzistirao na arsenalu bas kao i saquiri na interu i da tu liverpool nije mogao nista da napravi, willian kao i svaki brazilac ide za lovom i tu liverpool nema sta da trazi pored chelsea! ono sto je liverpool igrao prosle sezone je meni osobno najbolji nogomet kojeg sam gledao od jednog kluba dugo dugo, steta sto je kratko trajalo al pokazuje da ova uprava na celu s rodgersom ipak nije toliko retardirana! sve su to mocni igraci al pitanje je koliko je uopce bilo kontakta s njima i koliko igrac uopce zeli da dodje u liverpool! liverpool je vise baziran na dovodjenje ne jos formiranih skroz igraca koji su zeljni dokazivanja i koji jos nisu na prevelikoj placi, mislim takvi su i konoplyanka i eriksen al boze moj, mozda konoplyanka i dodje na kraju! Tongue
a kako se stvari u nogometu mjenjau, prosle sezone lamela na rubu odlaska iz tottenhama, nemoze vidit ni klupe a paulinho nezamjenjiva karika, ove sezone lamela igra i odusevljava a paulinhu ni traga ni glasa
Evidentirano

Read
19. Siječanj 2015., 23:52:34
Igor
Moderator
Registrirani član

Liverpool najbolji nogomet daleko, pa da nisi gledao yuppov bayern ili pepovu barcu, ne bi nista rekao Grin a ima ih jos puno, puno. Ovo su samo dva najdominantnija sistema u to vrijeme.
« Zadnja izmjena: 19. Siječanj 2015., 23:53:42 Igor » Evidentirano

Read
20. Siječanj 2015., 00:43:55
flash
Registrirani član

Liverpool najbolji nogomet daleko, pa da nisi gledao yuppov bayern ili pepovu barcu, ne bi nista rekao Grin a ima ih jos puno, puno. Ovo su samo dva najdominantnija sistema u to vrijeme.

gledao sam, yuppov bayern je ufatio bio pravi trenutak a pepeova barca je najdominatnija ekipa u povijesti.... ali liverpool prosle sezone sto je igrao je za mene najbolji nogomet koji sam gledao, konkretan, istina imao je i dosta mana koji vecinom protivnici nisu kaznajavali al liverpool je igrao savrseno, kao od sale se ulazili u sanse, bezbroj utakmica su rijesavali u prvih15-20 minuta sa po 3-4 gola.....
posebno mi se dojmila kreativnost, inter je slao one tzv. pametne passove za gol sansu svako malo! steta sto se nije nastavilo stim i ove sezone mada mi je ono bilo nerealno, iznad mogucnosti! cak i pep guardiola je bio zadivljen liverpoolom i wenger a ja bas cijenim wengerovo misljenje mozda i najvise od svih trenera u svijetu! sve sto wenger kaze u vezi nogometa za mene je kao sveto pismo Grin nastranu njegov luzerski mentalitet kluba bar kad su trofeji u pitanju
Evidentirano

Read
20. Siječanj 2015., 07:28:09
Igor
Moderator
Registrirani član

A bayern nije bio okomit, agresivan i konkretan. I nije rjesavao tekme u 15 minuta. I jos je izdominirao u europi Grin Mislim, i meni je pool igrao dobro prosle godine, al treba imat granicu u pretjerivanju Grin

Al promasili smo temu debelo, pa necemo dalje. Slozit cemo se da se ne slazemo Grin
« Zadnja izmjena: 20. Siječanj 2015., 07:53:58 Igor » Evidentirano

Read
20. Siječanj 2015., 11:01:40
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Konopljanki mislim da istječe ugovor na kraju sezone, pa evo prilike da ga se dovede za 0 eura. Ako je i dalje toliko dobar Grin

Englezi općenito precjenjuju i preplaćuju svoje igrače. Transferi su nerijetko do 15 milijuna eura za igrače koji valjda ni Dinamu nebi bila pojačanja, gotovo svaki engleski klub ima veći wage budget nego primjerice momčadi koje igraju završnicu Lige prvaka...

Lako je biti general poslije bitke.

Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
22. Siječanj 2015., 11:16:29
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Tottenham are preparing a £20m player-plus-cash bid for Everton midfielder James McCarthy, according to Goal. Spurs are thought to have given up any hope they had of signing Southampton’s Morgan Schneiderlin and have turned their attention to the Republic of Ireland international.

Reports suggest Younes Kaboul and Aaron Lennon are two players thought to be on Roberto Martinez’s radar as he looks to boost his ailing squad and Tottenham could be prepared to throw them into any potential deal for McCarthy.
Evidentirano

Read
29. Svibanj 2015., 10:23:30
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Juntos podemos

Tottenham have confirmed the signing of Kevin Wimmer from Cologne.
Evidentirano

Str: 1 ... 31 32 [33] 34   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net