Pozdrav goste, molimo logirajte se ili registrirajte.
Korisnièko ime:
Lozinka:

Str: 1 ... 9 10 [11] 12   Dolje
  Ispis  
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Read
28. Ožujak 2016., 12:25:48
alex garcia
Real Madrid Club de Futbol
Registrirani član

Ocjena članova: +116/-164

Spol: Muški

Juntos podemos

Stvarno ova generacija Engleske mi djeluje dobro sa Kaneom i Allijem, ali kao i uvijek ni oni nece nista osvojiti Grin
Evidentirano

Read
28. Ožujak 2016., 12:53:30
Drago
Kralj boema
Registrirani član

Ocjena članova: +185/-111

YNWA

Čak mislim da bi mogli daleko dogurati s ovakvom reprezentacijom, jer za razliku od vremena kad su momčad činili najpopularniji igrači (vezni red: Lampard, Gerrard, Beckham, J.Cole) danas su tu najbolji igrači koji poziciono najbolje odgovaraju sustavu.

Jedini problem bi mogao biti Rooney ako se oporavi na vrijeme pred Euro jer nema šta tražiti u reprezentaciji s ovakvom konkurencijom, al mislim da i ako ga povedu da će to više biti kao role model mlađim igračima nego kao udarna napadačka igla.
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
28. Ožujak 2016., 13:49:39
levistus13
Registrirani član

Ocjena članova: +105/-88

mislim da rooney ima garantirano mjesto u prvih 11, a ne bi trebao niti putovat u Francusku realno, to će ih i koštat....
trebali bi moć složit odličnu ekipu koja je jako brza i fizički moćna, al će roy imat neke svoje ideje sa milnerom i shrekom garant....

welbeck            kane              sterling
              alli                 henderson
                       dier
bertrand    stones        smalling       clyne

ova momčad bi daleko mogla dogurat jer bi imali i dobre džokere na klupi u vidu barkleya i vardya, a sama prva postava je izuzetno izbalansirana
Evidentirano

Read
28. Ožujak 2016., 14:16:11
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Čak bi još bolji bili da umjesto Welbecka forsiraju Oxa na krilu, powerhouse Kane u napadu i ova dva brza driblera na krilima bi bila ubojita kombinacija.
Evidentirano

"In life, if you only do the things that are easy for you then how do you improve?" - Jürgen Klopp

Read
28. Ožujak 2016., 14:26:05
levistus13
Registrirani član

welbeck je engleskoj već jedno vrijeme najkonstantniji igrač, samo zbog toga mislim da ima pravo biti zacementiran u prvoj postavi, za repku fakat uvijek dobro igra
Evidentirano

Read
28. Ožujak 2016., 15:52:08
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Nisam rekao da je loš, već općenito bi Engleska bila puno bolja kad bi imala 2 takva brza driblera na krilima kad već imaju Kanea kao prvu opciju u napadu. Welbeck je puno više komplementaran Vardyu.
Evidentirano

Read
28. Ožujak 2016., 16:17:17
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Od svih me daleko najvise odusevljava Alli
Evidentirano

Read
28. Ožujak 2016., 16:24:29
levistus13
Registrirani član

yap, uz kanea jedini engleski talent za kojeg ne mislim da je overhypean, mogao bi postati kompletnija verzija lamparda praktički kroz par godina
Evidentirano

Read
28. Ožujak 2016., 19:26:21
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Ali opcenito Englezima stize jedna sjajna generacija za cudo Bozje, pa cak i golman sa kojim su godinsms muku mucili (Butland), pa bek (Clyne, za lijevog beka smatram da jos nemaju neku klasu), stoperi vise manje ok, makar bi ja gradiok stopersku vezu Dier-Stones, dva zadnja vezna Alli i Henderson, isred njih Barkley, krila Sterling i Ox, a naprijed Kane....
Kada se to svrukupno pogleda djeluje to vrlo vrlo vrlo dobro
Evidentirano

Read
28. Ožujak 2016., 19:37:23
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Diera je grijeh koristiti kao štopera jednako kao Allija na 6-ici.

Lijevi bek je Shaw, boljeg od njega ne trebaju ni tražiti.
Evidentirano

Read
28. Ožujak 2016., 20:39:53
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Shaw je dugo vanjska, Dier mi je bolji na stoperu ne na zadnjem veznom, jer za mene je grijeh da Barkley ne igra u prvoj
Evidentirano

Read
28. Ožujak 2016., 20:53:11
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Dier je za mene puno bolji na zadnjem veznom jer nije toliko skočan da bi bio štoper a nije ni visok da bi fizičkim predispozicijama nadomjestio taj nedostatak. Odličan u presingu i tacklingu, dobar tehničar i ima fin osjećaj za igru. Moderni zadnji vezni.

Barkley zaslužuje igrati u prvoj postavi, al ako to znači da će holding mid dvojac biti Alli i Hendo, onda bi ga radije ostavio na klupi. U suprotnom bi Englezi napravili istu pogrešku kao s forsiranjem Gerrarda i Lamparda na 6-icama svojevremeno nauštrb Carricka/Scholesa.
Evidentirano

Read
16. Svibanj 2016., 11:50:15
alex garcia
Registrirani član

Juntos podemos

Predlista Engleza:

Porteros: Joe Hart (Manchester City), Frazer Forster (Southampton), Tom Heaton (Burnley)

Defensas: Nathaniel Clyne (Liverpool), Kyle Walker (Tottenham), Chris Smalling (Manchester United), Gary Cahill (Chelsea), John Stones (Everton), Ryan Bertrand (Southampton) y Daniel Rose (Tottenham)

Medios: Dele Alli (Tottenham), Ross Barkley (Everton), Fabian Delph (Manchester City), Eric Dier (Tottenham), Danny Drinkwater (Leicester), Jordan Henderson (Liverpool), Adam Lallana (Liverpool), James Milner (Liverpool), Raheem Sterling (Manchester City), Andros Townsend (Newcastle) y Jack Wilshere (Arsenal)

Delanteros: Harry Kane (Tottenham), Jamie Vardy (Leicester), Marcus Rashford (Manchester United), Daniel Sturridge (Liverpool) y Wayne Rooney (Manchester United).
Evidentirano

Read
16. Svibanj 2016., 11:56:37
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Svih pet napadača treba igrati  Grin
Evidentirano

Read
16. Svibanj 2016., 12:04:57
danijelmerkas
Registrirani član

Ocjena članova: +84/-118

Kane-Vardy u svako doba dana.
Evidentirano

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

Josip Kuže worthy

Read
16. Svibanj 2016., 20:38:20
Drago
Kralj boema
Registrirani član

YNWA

Otpast će Wilshere i Rashford.

Jedino je pitanje tko će biti partner u vezi Dieru, Hendo ili Milner. Ostatak momčadi je manje više definiran.
Evidentirano

Read
16. Svibanj 2016., 20:53:35
levistus13
Registrirani član

sturridge kad je zdrav im je najbolji, al nekak sumnjam da može u kratkom periodu velki broj utakmica odigrat Grin
tandem njega i kane-a bi bio ideala sa vardy-em koji ulazi uko 60te kada je njegova motorika, brzina i borbenost najbolji neprijatelj za protivničke umorne stopere
Evidentirano

Read
18. Svibanj 2016., 13:21:52
Realovac
Registrirani član

Ocjena članova: +320/-233

Meni je Dier odličan igrač, i morao bi biti starter. S obzirom da Rooney mora igrati, također da moraju igrati sa dva napadača jer bi sve ostalo bilo grijeh, mislim da je za njih romb daleko najbolji model jer nemaju neka krila. Jedini problem je što bi netko od dvojca Henderson i Milner trebao na klupu, a nekako sumnjam da će ovaj to napraviti, pogotovo za račun fenomenalnog Allija koji im može biti taj nepredviljivi adut na prvenstvu.

--------------Dier--------------
--Henderson-------Alli---------
------------Rooney-------------
------Kane--------Vardy-------

Iako bi dobro došao Sturridge u napadu, jer fali jedan igrač sa dobrim driblingom i tehnikom, ali kraj ove dvojice u napadu teško da može biti starter.
Evidentirano

Read
18. Svibanj 2016., 18:19:37
system 0f a d0wn
Registrirani član

Ocjena članova: +40/-21

U prvi mah sam pomislio da pričaš o Kieronu Dyeru (  facepalm ), nisam ni znao da je ovaj mali već skupio par nastupa za reprezentaciju.
No da će ga Hodgson ugurati u prvu - neće. Prije da će Hendu povući malo iza Allija i Milnera.
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj 2016., 18:22:53 system 0f a d0wn » Evidentirano

Read
18. Svibanj 2016., 18:33:40
levistus13
Registrirani član

svi zaboravljate da je welbeck redovno, al ono već 2-3 godine daleko najbolji igrač kada pričamo o reprezentaciji tak da je za pretpostaviti da će igrat

clyne    smalling     cahill     rose
                     dier
             henda      alli/rooney
sterling                           welbz
                   kane

to ili gore navedeni romb sa welbeckom umjesto vardy-a je ono što ćemo najvjerojatnije gledat
Evidentirano

Str: 1 ... 9 10 [11] 12   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Theme by webtechnica.net