EuroNogomet, nogometni magazin

Bayern u finalu Lige prvaka

U finalu Lige prvaka, koje je na rasporedu u nedjelju s početkom u 21 sat, protivnik Paris Saint-Germainu bit će minhenski Bayern, koji je u večerašnjem polufinalnom dvoboju rezultatom 3:0 pobijedio Lyon.

Francuski prvak je u prvih petnaest minuta imao dvije odlične prilike da dođe u vodstvo, ali to nisu uspjeli iskoristiti, a uskoro je stigla kazna nakon sjajnog udarca Gnabrya u 18. minuti. Petnaest minuta kasnije isti igrač je povisio na 2:0, što je bio i konačni rezultat prvog poluvremena.

Pobjedu Bavaraca potvrdio je svojim petnaestim ovosezonskim golom Robert Lewandowski u 88. minuti.

.: EuroNogomet, nogometni portal. .:. Online od 28. listopada 2005. .:. Izrada i održavanje DG Informatika d.o.o. .:. Zabranjeno je preuzimanje sadržaja bez dozvole :.