EuroNogomet, nogometni magazin

Bayern je novi prvak Europe

Novi prvak Europe je momčad minhenskog Bayerna, koji je u večerašnjem finalu golom rođenog Parižana Kingsleya Comana iz 59. minute stigao do minimalne, ali zaslužene pobjede rezultatom 1:0 protiv Paris Saint-Germaina.

U prvom poluvremenu, unatoč obostrano otvorenoj igri, nije bilo golova, a nešto bolje prilike imao je Paris Saint-Germain, iako je do vodstva mogao i Bayern, koji je preko Lewandowskog pogodio stativu.

Drugo poluvrijeme je gotovo u potpunosti pripalo Bayernu, koji je dominirao i imao kontrolu igre, a od 59. minuta i gola Comana i kontrolu rezultata.

.: EuroNogomet, nogometni portal. .:. Online od 28. listopada 2005. .:. Izrada i održavanje DG Informatika d.o.o. .:. Zabranjeno je preuzimanje sadržaja bez dozvole :.