EuroNogomet, nogometni portal

Switch to desktop Register Login

27. kolo Serie A: Milan slavio protiv Lazia i preuzeo treće mjesto

Milan je napravio veliki korak prema plasmanu u Ligu prvaka sljedeće sezone pobijedivši večeras na svom terenu uvjerljivim rezultatom 3:0 izravnog protivnika u utrci za treće mjesto, Lazio, kojega je sada pretekao i na ljestvici s bodom više.

Za goste je sve krenulo nizbrdo u 17. minuti, kad je Candreva zbog prekršaja u u izglednoj prilici za gol ispred svog šesnaesterca srušio Stephana El Shaarawya. Domaćima je ipak trebalo još 23 minute kako bi golom Pazzinija došli do vodstva, no samo četiri minute kasnije Boateng je udvostručio prednost Rossonera i praktički već prije odlaska na odmor riješio pitanje pobjednika u ovoj utakmici.

Svojim drugim golom na utakmici Pazzini je pola sata prije kraja utakmice samo potvrdio pobjedu kojom je Milan preskočio Lazio, a drugoplasiranom Napoliju zapuhao za vrat s pet bodova zaostatka.

Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri

Milan [3 - 0] Lazio
17'     A. Candreva
31'   G. Pazzini
40' [1 - 0] G. Pazzini
44' [2 - 0] K. Boateng
47'     G. Biava
58'   K. Boateng S.D. Radu
60' [3 - 0] G. Pazzini