EuroNogomet, nogometni portal

Switch to desktop Register Login

34. kolo Primera lige: Atletico sigurno grabi prema tituli

Možda nešto teže od očekivanja, ali golovima Mirande i Diega Coste s bijele točke madridski Atletico ipak je protekle večeri stigao do pobjede nad Elcheom i tako svoju prednost pred Realom i Barcelonom privremeno povećao na velikih šest, odnosno sedam bodova.

Ažurirano Subota, 19 Travanj 2014 10:18

Hitovi: 22

Diego Costa: "Imamo ono što je potrebno da bismo bili prvaci"

Napadač madridskog Atletica Diego Costa uvjeren je kako njegova momčad ima sve što je potrebno za osvajanje naslova prvaka Španjolske, te kaže kako neugodan sudar sa stativom proteklog vikenda nije ostavio posljedice, te je spreman za igru.

Ažurirano Petak, 18 Travanj 2014 18:13

Hitovi: 78

Iker Casillas: "Puni smo samopouzdanja i vjerujemo u pobjedu"

Nakon što je vezni nogometaš Barcelone Andres Iniesta na konferenciji za novinare najavio finalnu utakmicu Kupa Kralja rekavši kako su on i njegovi suigrači uvjereni u pobjedu nad Realom, sličnu poruku je s druge strane uputio i vratar madridskog kluba Iker Casillas.

Ažurirano Srijeda, 16 Travanj 2014 12:47

Hitovi: 106

Di Maria: "Mediji od Messija nezasluženo prave žrtvenog jarca'

Argentinski reprezentativac u redovima madridskog Reala Angel Di Maria vjeruje kako su mediji nepravedno izdvojili njegovog sunarodnjaka Lionela Messija kao glavnog krivca za posljednje loše igre i rezultate Barcelone.

Ažurirano Petak, 18 Travanj 2014 12:06

Hitovi: 122

Andres Iniesta uvjeren u osvajanje Kupa Kralja

Vezni nogometaš Barcelone Andres Iniesta kaže kako su on i njegovi sugirači uvjereni da će pobijediti Real Madrid u sutrašnjem finalu španjolskog Kupa Kralja i tako osvojiti barem jedan trofej ove sezone.

Ažurirano Utorak, 15 Travanj 2014 14:02

Hitovi: 110

Barcelona mjesec dana bez Albe i Neymara

Nakon poraza u finalu Kupa Kralja od madridskog Reala za Barcelonu je stiglo još loših vijesti iz klupske ambulante, budući da bi do kraja sezone mogli biti bez u toj utakmici ozlijeđenih Jordija Albe i Neymara.

Ažurirano Četvrtak, 17 Travanj 2014 20:41

Hitovi: 81

Alvaro Morata: "Sretan sam u Realu i želim ostati ovdje"

Iako je tijekom sezone govorilo kako je nezadovoljan malom minutažom i spreman otići na kraju sezone ukoliko se to ne promijeni, mladi napadač madridskog Reala Alvaro Morata sada kaže kako je sretan u tom klubu, te ne razmišlja o mogućnosti odlaska.

Ažurirano Utorak, 15 Travanj 2014 08:08

Hitovi: 101

Real Madrid slavio protiv Barcelone u finalu Kupa Kralja

Madridski Real je u finalu španjolskog Kupa Kralja slavio protiv Barcelone rezultatom 2:1. Strijelci za madridsku momčad bili su Angel Di Maria u 11. i Gareth Bale u 85.  minuti, dok je za Barcelonu privremeno izjednačio Marc Bartra u 68. minuti.

Ažurirano Srijeda, 16 Travanj 2014 23:29

Hitovi: 131

Primera liga: Granada slavila protiv Barcelone

Na večerašnjem gostovanju u Granadi momčad Barcelone je doživjela svoj peti poraz ove sezone, te tako značajno umanjila svoje šanse za osvajanje naslova prvaka Španjolske, budući da madridski Atletico sada ima priliku s pet pobjeda doći u posljednjem kolu na Nou Camp kao novi prvak.

Ažurirano Subota, 12 Travanj 2014 23:55