EuroNogomet, nogometni portal

Raphael Varane propušta finale Lige prvaka, upitan i EURO

Stoper madridskog Reala Raphael Varane propustit će finale Lige prvaka, a upitan je i njegov nastup na ovoljetnom Europskom prvenstvu, nakon što je na jučerašnjem treningu zadobio ozljedu zadnje lože.

Ažurirano Ponedjeljak, 23 Svibanj 2016 12:15

Hitovi: 46

Barcelona slavila protiv Seville u finalu Kupa Kralja

Golovima Jordija Albe u 97. i Neymara u 122. minuti, Barcelona je u finalu španjolskog Kupa Kralja slavila protiv Seville, koja nije iskoristila činjenicu da je od 36. do 90 minute igrala s igračem više.

Ažurirano Ponedjeljak, 23 Svibanj 2016 00:09

Hitovi: 52

Primera: Barcelona obranila naslov

Nogometaši Barcelone obranili su naslov španjolskog prvaka nakon što su u susretu posljednjeg, 38. kola Primere u gostima pobijedili Granadu 3:0.

Ažurirano Subota, 14 Svibanj 2016 20:25

Hitovi: 78

Gus Poyet sljedeće dvije sezone na klupi Betisa

Španjolski prvoligaš Betis potvrdio je danas jučerašnje medijske špekulacije o tome kako je novim trenerom imenovan Gus Poyet, koji je potpisao dvogodišnji ugovor.

Ažurirano Utorak, 10 Svibanj 2016 12:01

Hitovi: 80

Primera liga: Atletico otpao iz utrke za titulu

Uvjerljivom pobjedom protiv gradskog rivala Espanyola momčad Barcelone je zadržala vodeću poziciju na ljestvici Primera lige, dok je kolo prije kraja iz utrke za naslov otpao Atletico, koji je poražen na gostovanju kod sigurnog putnika u drugu ligu, Levantea.

Ažurirano Nedjelja, 08 Svibanj 2016 19:09

Hitovi: 178

Juan Carlos Valeron odlazi u mirovinu na kraju sezone

Legendardni vezni nogometaš Deportiva Juan Carlos Valeron, koji je posljednje tri sezone proveo u dresu Las Palmasa, objavio je kako na kraju sezone završava svoju profesionalnu igračku karijeru.

Ažurirano Nedjelja, 08 Svibanj 2016 11:06

Hitovi: 104

Primera liga: Bez promjena na vrhu ljestvice

Nema promjena na vrhu španjolske Primera lige niti nakon što su danas odigrane tri utakmice u kojima su sudjelovale tri vodeće momčadi, s obzirom da su sve tri ostvarile pobjede.

Ažurirano Subota, 30 Travanj 2016 22:25

Hitovi: 144

Primera liga: Real i Atletico teško do pobjeda, Barcelona ponovno raspucana

Real se dobro namučio kako bi zaostatak od 0:2 pretvorio u svoju pobjedu rezultatom 3:2 na gostovanju kod Rayo Vallecana, Atletico se također dugo mučio dok je zabio jedini gol Malagi za pobjedu od 1:0, ali zato je Barcelona upisala drugu vrlo uvjerljivu pobjedu u nizu.

Ažurirano Subota, 23 Travanj 2016 22:18