EuroNogomet, nogometni portal

Primera liga: Atletico uvjerljivo slavio u gostima kod Seville

Iako omjer snaga na terenu nije bio takav kao što sugerira krajnji rezultat, u derbiju drugog kola španjolske Primera lige madridski Atletico je na gostovanju kod Seville slavio pobjedu s uvjerljivih 3:0.

Ažurirano Nedjelja, 30 Kolovoz 2015 22:53

Hitovi: 29

Primera: Barcelona slavila u Bilbau, Realu samo bod u Gijonu

Nakon dva neuspješna pokušaja u superkupu, nogometaši Barcelone na otvaranju nove sezone Serie A ipak su stigli do pobjede protiv Athletica, a jedini strijelac bio je Luis Suarez u 54. minuti, dok je u 31. minuti Lionel Messi promašio jedanaesterac.

Ažurirano Ponedjeljak, 24 Kolovoz 2015 00:19

Hitovi: 92

Pepe produžio ugovor s madridskim Realom do 2017.

Portugalski reprezentativni stoper Pepe produžio je ugovor s madridskim Realom do ljeta 2017. godine, potvrđeno je danas iz kluba sa stadiona Santigao Bernabeu.

Ažurirano Petak, 21 Kolovoz 2015 17:08

Hitovi: 63

Real Madrid na pojačanja potrošio 82 milijuna eura

Iako naizgled ovoljetni prijelazni rok u madridskom Realu prolazi tiho i bez velikih transfera, taj je klub ipak na petoricu novih igrača potrošio 82 milijuna eura, ne uključujući novac potrošen na dovođenje trenera Rafaela Beniteza.

Ažurirano Četvrtak, 20 Kolovoz 2015 10:55

Hitovi: 221

Piqueu četiri utakmice suspenzije

Obrambeni nogometaš Barcelone Gerard Pique dobio je najmanju zaprijećenu suspenziju u trajanju od četiri utakmice zbog crvenog kartona dobivenog nakon vrijeđanja pomoćnog suca u utakmici španjolskog superkupa protiv Athletica.

Ažurirano Srijeda, 19 Kolovoz 2015 13:04

Hitovi: 102

Rafael Benitez: Mateo Kovačić će biti veliko pojačanje

Trener madridskog Reala Rafael Benitez je, govoreći novinarima nakon sinoćnje prijateljske utakmice protiv Galatasaraya, poželio dobrodošlicu u Madrid hrvatskom reprezentativcu Mateu Kovačiću, a prokomentirao je i situaciju oko Davida De Gee, Sergia Ramosa i Marca Asensia.

Ažurirano Srijeda, 19 Kolovoz 2015 12:20

Hitovi: 135

Gerardu Piqueu prijeti do dvanaest utakmica suspenzije

Krajnje primitivan način na koji se nogometaš Barcelone Gerard Pique obratio pomoćnom sucu zbog jednog, po njemu, nedosuđenog zaleđa, mogao bi mu osim crvenog kartona u jučerašnjoj utakmici superkupa donijeti i dodatnu dugotrajnu suspenziju.

Ažurirano Utorak, 18 Kolovoz 2015 09:06

Hitovi: 168

Athletic Bilbao osvojio španjolski superkup

Nakon uvjerljive pobjede na svom terenu u prvom susretu, Athletic Bilbao je večeras remizirao u uzvratu s Barcelonom i tako osvojio španjolski superkup, svoj prvi domaći trofej nakon 31 godine.

Ažurirano Ponedjeljak, 17 Kolovoz 2015 23:56