EuroNogomet, nogometni portal

Switch to desktop Register Login

Arsene Wenger: "Nemamo potrebe kupovati novog napadača"

Menadžer Arsenala Arsene Wenger kaže kako njegov klub nema potrebe za kupovinom novog napadača nakon što se ozlijedio francuski reprezentativac Olivier Giroud, kojeg vjerojatno neće biti sve do kraja godine.

Ažurirano Srijeda, 27 Kolovoz 2014 13:11

Hitovi: 160

Trećeligaš MK Dons s 4:0 pregazio Manchester United u liga kupu

Louis van Gaal još će pričekati na prvu pobjedu u službenim utakmicama otkako je sjeo na klupu Manchester Uniteda, a večeras je vjerojatno želio biti bilo gdje drugdje nego na njoj, budući da je njegova momčad u drugom kolu Capital One Cupa poražena na gostovanju kod trećeligaša MK Donsa s gotovo nevjerojatnih 4:0.

Ažurirano Utorak, 26 Kolovoz 2014 23:52

Hitovi: 323

Louis van Gaal: "Kagawa ne želi igrati ono što tražim od njega"

Menadžer Manchester Uniteda Louis van Gaal je, objašnjavajući zašto japanskog reprezentativca Shinjia Kagawe nije bilo u sastavu u dvije dosadašnje premierligaške utakmice, rekao kako je on sam za to kriv, jer ne želi igrati ono što od njega Nizozemac traži.

Ažurirano Ponedjeljak, 25 Kolovoz 2014 12:31

Hitovi: 260

Arsene Wenger: "Lukas Podolski ostaje u Arsenalu"

Menadžer Arsenala Arsene Wenger je danas na konferenciji za novinare pred sutrašnju utakmicu kvalifikacija za Ligu prvaka protiv Bešiktaša izjavio kako će Lukas Podolski ostati u tom klubu, unatoč špekulacijama o tome kako je blizu odlaska.

Ažurirano Utorak, 26 Kolovoz 2014 14:56

Hitovi: 143

Louis van Gaal: "Nedostaje nam kreativnosti u igri"

Nakon dva premierligaška kola Manchester United ima jedan bod. Na gostovanju kod Sunderlanda momčad Louisa van Gaala stigla je do vodstva golom Juana Mate u 17. minuti, da bi trinaest minuta kasnije Jack Rodwell izjednačio udarcem glavom, što je bio i konačni rezultat utakmice.

Ažurirano Nedjelja, 24 Kolovoz 2014 21:00

Hitovi: 245

Arsenal na tri mjeseca ostao bez Girouda

Napadač Arsenala Olivier Giroud bit će izvan terena oko tri mjeseca, nakon što je u posljednjim trenucima utakmice protiv Evertona proteklog vikenda zadobio prijelom kosti u stopalu.

Ažurirano Utorak, 26 Kolovoz 2014 09:17

Hitovi: 170

2. kolo Premier lige: Everton i Arsenal podijelili bodove, nova pobjeda Chelsea

Nakon što su u prvom kolu golom u sudačkoj nadoknadi stigli do pobjede protiv Crystal Palacea, nogometaši Arsenala danas su na gostovanju kod Evertona golom Girouda u 90. minuti osvojili bod, nakon što su domaći imali prednost od dva gola do 83. minute susreta.

Ažurirano Subota, 23 Kolovoz 2014 20:35

Hitovi: 184

Premier liga: Manchester City uvjerljiv protiv Liverpoola

Liverpool je prošle sezone do posljednjeg kola bio glavni konkurent Manchester Cityu za osvajanje naslova prvaka, no ako je suditi prema večeras viđenom na gostovanju kod aktualnog prvaka, momčad Brendana Rodgersa teško će se i ove sezone uključiti u utrku za trofej.

Ažurirano Ponedjeljak, 25 Kolovoz 2014 23:05

Hitovi: 152

Wenger najavio mogućnost pojačanja nakon Artetine ozljede

Menadžer Arsenala Arsene Wenger je najavio mogućnost dovođenja novog pojačanja u vezni red nakon što je na neko vrijeme ostao bez kapetana Mikela Artete, koji je ozlijedio gležanj u utakmici pretkola Lige prvaka protiv Bešiktaša u utorak.

Ažurirano Četvrtak, 21 Kolovoz 2014 12:38