EuroNogomet, nogometni portal

Switch to desktop Register Login

[Video] 2. kolo Premier lige: Chelsea - Reading 4:2

U jedinom današnjem susretu drugog kola engleske Premier lige Chelsea je na svom terenu u utakmici s dva preokreta savladao momčad povratnika u Premier ligu Readinga rezultatom 4:2.

Chelsea je poveo golom Lamparda s bijele točke u 18. minuti, ali s prednošću je na odmor otišao Reading, koji je preokrenuo golovima Pogrebnyaka i Guthriea.

Chelsea je izjednačio golom Cahilla u 69. minuti, uz obilatu pomoć gostujućeg vratara Federicija, a potpuni preokret donio je Fernando Torres golom iz nedosuđenog zaleđa u 81. minuti. U petoj minuti sudačke nadoknade pobjedu je samo potvrdio Ivanović golom na prazan gol, nakon što je i Federici prethodno kod kornera otišao u napad.

Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri

Chelsea - Reading 4:2

18' [1 - 0] F. Lampard (pen.)
25' [1 - 1]   P. Pogrebnyak
29' [1 - 2]   D. Guthrie
58'     J. Karacan
65'     P. Pogrebnyak
69' [2 - 2] G. Cahill
81' [3 - 2] F. Torres
95' [4 - 2] B. Ivanović

.: EuroNogomet, nogometni portal. .:. Online od 28. listopada 2005. .:. Izrada i održavanje DG Informatika d.o.o. .:. Zabranjeno je preuzimanje sadržaja bez dozvole :.