EuroNogomet, nogometni portal

Switch to desktop Register Login

Wembley će ugostiti završnicu Europskog prvenstva 2020. godine

Londonski stadion Wembley bit će domaćin polufinalnih i finalnog dvoboja Europskog prvenstva 2020. godine, potvrđeno je nakon današnjeg zasjedanja izvršnog odbora UEFA-e održanog u Nyonu.

Ažurirano Petak, 19 Rujan 2014 13:39

Hitovi: 162

Paolo Bento više nije izbornik Portugala

Nakon debakla na Svjetskom prvenstvu u Brazilu i očajnog otvaranja kvalifikacijskog ciklusa za Europsko prvenstvo 2016. godine, odnosno domaćeg poraza od Albanije, Paolo Bento je na oduševljenje portugalske javnosti napustio mjesto izbornika reprezentacije Portugala.

Ažurirano Četvrtak, 11 Rujan 2014 19:24

Hitovi: 104

Kvalifikacije za Euro 2016.: Albanija slavila u gostima kod Portugala

Utakmicama prvog kola u grupama D, F, i I večeras je započeo novi ciklus kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Francuskoj 2016. godine, a odmah smo svjedočili i prvom velikom iznenađenju, budući da je Portugal bez Cristiana Ronalda u momčad na svom terenu poražen od Albanije rezultatom 0:1.

Ažurirano Nedjelja, 07 Rujan 2014 22:55

Hitovi: 215

Hrvatska slavila protiv Malte, BiH u Zenici poražena od Cipra

Ciklus kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Francuskoj reprezentacija Hrvatske otvorila je očekivanom domaćom pobjedom protiv Malte, koja je stigla zahvaljujući nešto boljoj igri u drugom poluvremenu, nakon vrlo lošeg prvog poluvremena, u kojem momčad Nike Kovača nije stvorila niti jednu priliku.

Ažurirano Utorak, 09 Rujan 2014 22:54

Hitovi: 198

Večeras počinju kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2016.

Utakmicama u Kopenhagenu, Tbilisiju i Budimpešti večeras od 18 sati započinje ciklus kvalifikacija za sljedeće veliko natjecanje - Europsko prvenstvo u Francuskoj 2016. godine, a u sljedeća tri dana odigrat će se ukupno 25 utakmica prvog kola.

Ažurirano Nedjelja, 07 Rujan 2014 10:54

Hitovi: 270

Kvalifikacije za Euro 2016.: Englezi slavili u Švicarskoj, Slovaci u Ukrajini

U najzanimljivijoj utakmici druge večeri kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2016. godine reprezentacija Engleske je rezultatom 2:0 slavila u Švicarskoj. Strijelac oba gola bio je novi napadač Arsenala Danny Welbeck, u 59. minuti je načeo mrežu domaćih, a pobjedu je potvrdio golom u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena.

Ažurirano Ponedjeljak, 08 Rujan 2014 22:47

Hitovi: 229

Prijateljske utakmice: Italija slavila protiv Nizozemske, Francuska bolja od Španjolske

S dva gola Marija Mandžukića reprezentacija Hrvatske je u prijateljskoj utakmici protiv Cipra u Puli slavila rezultatom 2:0, dok je Bosna i Hercegovina u Tuzli s uvjerljivih 3:0 pobijedila Lihtenštajn, a sve u pripremama za početak kvalifikacijskog ciklusa za Europsko prvenstvo 2016. godine.

Ažurirano Četvrtak, 04 Rujan 2014 22:52

Hitovi: 234

Rakitić: "Spreman sam zamijeniti i vratara, igrat ću za Hrvatsku gdje god je potrebno"

Hrvatska je u četvrtak u Puli pobijedila Cipar 2:0, a za sastav nije kandidirao Ivan Rakitić. Zbog boli u kvadricepsu odlučeno je kako mu je pametnije omogućiti odmor, ali problem nije ozbiljne prirode. Za Maltu će biti spreman, a na reprezentativnim je treninzima okružen i novim igračima.

Ažurirano Ponedjeljak, 08 Rujan 2014 09:14

Hitovi: 136

Prijateljske utakmice: Argentina predvođena Di Mariom slavila protiv Njemačke

U svojevrsnoj reprizi ovoljetnog Svjetskog prvenstva u Brazilu, reprezentacija Argentine predvođena sjajnim Angelom Di Mariom je u Düsseldorfu s uvjerljivih 4:2 pobijedila Njemačku i tako joj se barem donekle osvetila za poraz na Maracani.

Ažurirano Srijeda, 03 Rujan 2014 22:53