EuroNogomet, nogometni portal

Switch to desktop Register Login

Nigerija osvojila U-17 naslov prvaka svijeta

Pobjedom protiv reprezentacije Meksika u finalu rezultatom 3:0 reprezentacija Nigerije do sedamnaest godina starosti osvojila je naslov prvaka svijeta na prvenstvu koje je danas završeno u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

Ažurirano Petak, 08 Studeni 2013 18:47

Hitovi: 194

U19 reprezentacija Srbije prvak Europe

Golom Andrije Lukovića u dvanaestoj minuti drugog poluvremena finalne utakmice Europskog prvenstva u Litvi protiv Francuske mlada reprezentacija Srbije do devetnaest godina starosti osvojila je naslov prvaka Europe.

Ažurirano Četvrtak, 01 Kolovoz 2013 22:37

Hitovi: 491

Poznati parovi polufinala U20 Svjetskog prvenstva

Urugvaj - Irak i Francuska Gana su polufinalni parovi Svjetskog prvenstva za reprezentacije do dvadeset godina starosti, nakon što su jučer i danas odigrane četvrtfinalne utakmice na ovom natjecanju.

Ažurirano Nedjelja, 07 Srpanj 2013 22:41

Hitovi: 407

Srbija i Francuska u finalu U19 Eura

Nakon dva izjednačena i neizvjesna polufinalna dvoboja plasman u finale Europskog prvenstva za igrače do 19 godina starosti, koje se igra u Litvi, izborile su reprezentacije Srbije i Francuske.

Ažurirano Ponedjeljak, 29 Srpanj 2013 22:33

Hitovi: 484

Poznati svi četvrtfinalisti U20 svjetskog prvenstva

Reprezentacije Čilea, Gane, Južne Koreje i Iraka priključile su se danas Uzbekistanu, Španjolskoj, Francuskoj i Urugvaju u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva za uzrast do 20 godina, koje se igra u Turskoj.

Ažurirano Srijeda, 03 Srpanj 2013 23:10

Hitovi: 318

Francuska U20 reprezentacija osvojila naslov prvaka svijeta

Zahvaljujući boljem izvođenju jedanaesteraca reprezentacija Francuske do 20 godina starosti osvojila je naslov prvaka svijeta pobijedivši u finalu odigranom u Istanbulu reprezentaciju Urugvaja.

Ažurirano Subota, 13 Srpanj 2013 23:13

Hitovi: 344

Španjolska U21 obranila naslov prvaka Europe

Mlada španjolska reprezentacija, igrači do 21 godine starosti, obranili su naslov prvaka Europe, pobijedivši u današnjem finalu reprezentaciju Italije rezultatom 4:2.

Ažurirano Utorak, 18 Lipanj 2013 20:43

Hitovi: 278

Francuska i Urugvaj u finalu U-20 Svjetskog prvenstva

Nakon osam serija jedanaesteraca reprezentacija Urugvaja je savladala najugodnije iznenađenje prvenstva Irak i tako se plasirala u finale U-20 Svjetskog prvenstva u Turskoj, gdje će igrati protiv Francuske.

Ažurirano Srijeda, 10 Srpanj 2013 23:03

Hitovi: 344

Italija preko Nizozemske do finala U21 Eura

Protivnik Španjolskoj u finalu U21 Europskog prvenstva, koje se igra u Izraelu, bit će mlada reprezentacija Italije, koja je golom napadača Liverpoola Fabia Borinija u drugom polufinalu s minimalnih 1:0 pobijedila Nizozemsku.

Ažurirano Subota, 15 Lipanj 2013 23:00