EuroNogomet, nogometni portal

Portugal i Švedska u finalu U21 Europskog prvenstva

U finalu U21 Europskog prvenstva igrat će reprezentacije Portugala i Švedske. Portugal je u polufinalu s uvjerljivih 5:0 demolirao reprezentaciju Njemačke, dok je Švedska u skandinavskom dvoboju s 4:1 pobijedila Dansku.

Ažurirano Subota, 27 Lipanj 2015 22:57

Hitovi: 64

Portugal i Švedska u polufinalu U21 Europskog prvenstva

Iz grupe B Europskog prvenstva za igrače do 21 godine starosti u polufinale su se plasirale reprezentacije Portugala i Švedske, dok je natjecanje završeno za Italiju i Englesku.

Ažurirano Srijeda, 24 Lipanj 2015 22:38

Hitovi: 107

U21 EURO: Danska i Njemačka prvi polufinalisti

Mlade reprezentacije Njemačke i Danske prvi su polufinalisti Europskog prvenstva koje se igra u Češkoj. Ujedno su ove dvije reprezentacije izborile plasman na Olimpijske igre u Riju sljedećeg ljeta, dok će Češka dodatnu priliku za to imati u razigravanju s trećeplasiranom momčadi iz grupe B, pod uvjetom da Engleska izbori plasman u polufinale.

Ažurirano Utorak, 23 Lipanj 2015 22:38

Hitovi: 92

U21 EURO: Englezi slavili protiv Švedska, Italija i Portugal bez golova

U drugom kolu grupe B Europskog prventva za reprezentacije do 21 godine starosti nogometaši Engleske savladali su Švedsku s minimalnih 1:0 golom Jessea Lingarda, dok u dvoboju između Italije i Portugala nije bilo golova.

Ažurirano Nedjelja, 21 Lipanj 2015 23:02

Hitovi: 115

U21 EURO: Uvjerljive pobjede Češke i Njemačke

Dok su ranije danas njihovi nešto mlađi sunarodnjaci osvojili naslov prvaka svijeta, reprezentativci Srbije do 21 godine starosti doživjeli su težak poraz na Europskom prvenstvu u Češkoj od domaćina u okviru drugog kola grupe A.

Ažurirano Subota, 20 Lipanj 2015 22:47

Hitovi: 129

Mlada reprezentacija Srbije osvojila naslov svjetskog prvaka

Fantastičan uspjeh ostvarili su mladi reprezentativci Srbije, koji su na Svjetskom prvenstvu za igrače do 20 godina u finalu odigranom u Aucklandu pobijedili favoriziranu reprezentaciju Brazila i osvojili naslov prvaka svijeta.

Ažurirano Subota, 20 Lipanj 2015 09:45

Hitovi: 151

U21 EURO: Švedska bolja od Italije, Portugal od Engleske

Utakmicama prvog kola grupe B danas je nastavljeno natjecanje na U21 Europskom prvenstvu u Češkoj, koje je jučer započelo porazom domaće momčadi od Danske i remijem između Njemačke i Srbije u grupi A.

Ažurirano Četvrtak, 18 Lipanj 2015 22:43

Hitovi: 115

Srbija i Brazil u finalu U20 Svjetskog prvenstva

Mladi reprezentativci Srbije igrat će protiv Brazila u finalu U20 Svjetskog prvenstva, koje se igra na Novom Zelandu, nakon što su danas u polufinalu nakon produžetaka pobijedili reprezentaciju Malija rezultatom 2:1.

Ažurirano Srijeda, 17 Lipanj 2015 12:29