EuroNogomet, nogometni portal

Switch to desktop Register Login

Izvučene grupe U-21 Europskog prvenstva

Domaćin Češka Republika, zatim Njemačka, Danska i Srbija, igrat će u grupi A Europskog U-21 prvenstva, koje se igra od 17. do 30. lipnja sljedeće godine, a sve utakmice ove grupe igrat će se u Pragu.

Ažurirano Četvrtak, 06 Studeni 2014 20:36

Hitovi: 167

Kvalifikacije za U21 Euro: Mladi Englezi i u uzvratu bolji od Hrvata, Srbi izbacili Španjolce

Mlada reprezentacija Engleske i u uzvratnoj je utakmici odigranoj u Vinkovcima pobijedila Hrvatsku, te je s ukupnih 4:2 izborila nastup na završnici Europskog prvenstva koje se igra sljedeće godine.

Ažurirano Utorak, 14 Listopad 2014 21:56

Hitovi: 349

Kvalifikacije za U21 Euro: Hrvatskoj minimalan poraz u Engleskoj

Reprezentativci Hrvatske starosti do 21 godine u prvoj su utakmici doigravanja za plasman na završnicu U21 Europskog prvenstva minimalno poraženi na gostovanju kod Engleske rezultatom 2:1.

Ažurirano Petak, 10 Listopad 2014 20:45

Hitovi: 581

Doigravanje za U-21 Euro: Hrvatska protiv Engleske, Srbija protiv Španjolske

U Nyonu je danas u sjedištu UEFA-e održan ždrijeb doigravanja za plasman na Europsko prvenstvo za reprezentacije do 21 godine starosti, koje će se od 17. do 30. lipnja sljedeće godine igrati u Češkoj, a koja je kao domaćin već izborila nastup na završnom turniru.

Ažurirano Petak, 12 Rujan 2014 15:33

Hitovi: 327

Nigerija osvojila U-17 naslov prvaka svijeta

Pobjedom protiv reprezentacije Meksika u finalu rezultatom 3:0 reprezentacija Nigerije do sedamnaest godina starosti osvojila je naslov prvaka svijeta na prvenstvu koje je danas završeno u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

Ažurirano Petak, 08 Studeni 2013 18:47

Hitovi: 373

U19 reprezentacija Srbije prvak Europe

Golom Andrije Lukovića u dvanaestoj minuti drugog poluvremena finalne utakmice Europskog prvenstva u Litvi protiv Francuske mlada reprezentacija Srbije do devetnaest godina starosti osvojila je naslov prvaka Europe.

Ažurirano Četvrtak, 01 Kolovoz 2013 22:37

Hitovi: 779

Srbija i Francuska u finalu U19 Eura

Nakon dva izjednačena i neizvjesna polufinalna dvoboja plasman u finale Europskog prvenstva za igrače do 19 godina starosti, koje se igra u Litvi, izborile su reprezentacije Srbije i Francuske.

Ažurirano Ponedjeljak, 29 Srpanj 2013 22:33

Hitovi: 727

Francuska U20 reprezentacija osvojila naslov prvaka svijeta

Zahvaljujući boljem izvođenju jedanaesteraca reprezentacija Francuske do 20 godina starosti osvojila je naslov prvaka svijeta pobijedivši u finalu odigranom u Istanbulu reprezentaciju Urugvaja.

Ažurirano Subota, 13 Srpanj 2013 23:13