Sjajnim golom mladog Andrije Balića s dvadesetak metara Hajduk je sredinom drugog poluvremena probio obranu norveške momčadi, a u trećoj minuti sudačke nadoknade vrlo vrijedan gol za konačnih 2:0 postigao je Tomislav Kiš.

Željezničar je u Liegeu odigrao vrlo loše prvo poluvrijeme, nakon kojeg su domaći imali prednost od 2:0, ali u drugom dijelu susreta momčad trenera Milomira Odovića zaigrala je bolje i uspjela preko Đelmića zabiti gol koji ostavlja veliku nadu pred uzvrat u Sarajevu.

Gotovo nevjerojatan rezultat stigao je iz Genoe, gdje je Sampdoria s uvjerljivih 0:4 poražena od Vojvodine.

Nakon što su se sramotili u prethodnom kolu protiv Maltežana, nogometaši West Hama hrvatskog trenera Slavena Bilića nisu uspjeli na svom terenu pobijediti niti rumunjsku momčad Astra Giurgiu.

U natjecanje se od ovog kola uključilo još nekoliko velikih klubova - dortmundska Borussia slavila je u gostima kod austrijskog Wolfsbergera, Southampton je na svom terenu s uvjerljivih 3:0 pobijedio Vitesse, kao i Bordeaux momčad ciparskog AEK-a, dok je Athletic Bilbao s golom manje ispratio Inter Baku.

Utakmica u Albaniji između Kukesija i varšavske Legije prekinuta je nakon što je jedan igrač pogođen predmetom s tribine.