Trener Hajduka Goran Vucevic najavio je kako ce njegova momcad u sutrašnjoj utakmici petoga kola skupine G Europske lige protiv grckog AEK-a na Poljudu ici iskljucivo na pobjedu.

Najavljujuci da idu po pobjedu Vucevic je upozorio kako time njegova momcad ne želi podcijeniti suparnika niti se Hajduk smatra favoritom. Prednost svoje momcadi vidi u igracima koji su veliki individualci, ali je pri tomu i upozorio kako u niz posljednjih utakmica Hajduk nije pokazao kolektivnu igru.

Siguran sam da ce igraci Hajduka dati sve od sebe i nadamo se najboljem rezultatu, a to je pobjeda kojoj cemo težiti od prve minute igre, rekao je Vucevic.

Nogometni Menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri!Dodao je kako je utakmica protiv AEK-a za Splicane od iznimne važnosti jer bi pobjedom ostali u igri za plasman u proljetni dio Europske lige. Pri tomu je naglasio da je Hajduk vec ostvario veliki uspjeh ulaskom u ovogodišnju Europsku ligu za što, po njemu, zasluge pripadaju i bivšem treneru Stanku Poklepovicu.

U prvoj utakmici u Ateni AEK je pobijedio Hajduk 3:1.

/HRT/