Predsjednik UEFA-e Michel Platini vjeruje kako njegov sunarodnjak Paul Pogba, iako jedan od najtraženijih i najskupljih igrača na nogometnom tržištu, nije i nikad neće biti zvijezda poput Lionela Messija ili Cristiana Ronalda.

 

Prema riječima bivšeg veznjaka Juventusa, njegov nasljednik u dresu kluba i reprezentacije nikada neće dosegnuti status svjetske zvijezde zbog činjenice da postiže premalo golova.


 Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri


"Pogba nije superzvijezda. Velika nogometna zvijezda je netko tko postiže puno golova. Ne znam je li Paul Pogba igrač koji može biti na istoj razini kao što su Messi ili Ronaldo, jer njih dvojica postižu po 50 golova po sezoni. Interesantno je primijetiti da kad on izgubi loptu, njegovi suigrači odmah počnu vikati na njega." rekao je Platini za RTL.

Pogba je ove sezone u dresu Stare Dame odigrao 38 utakmica i postigao 10 golova.