Crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić kaže kako je u Inter stigao kako bi u tom klubu ostao dugi niz godina, iako je još uvijek član Manchester Citya, te dodaje kako je bilo za očekivti da će mu trebati vremena za uigravanje s Maurom Icardijem.


Jovetić je na San Siro stigao na osnovu ugovora o posudbi u kojem stoji i obvezna otkupna klauzula za Inter, no mediji konstantno špekuliraju o njegovom odlasku na kraju sezone.

"Nikad nisam ni pomislio na odlazak. Pročitao sam puno stvari u medijima, ali ja sam ovdje kako bih ostao dugi niz godina. Ja volim ostati u jednom klubu više godina. Nisam samo prolaznik." rekao je Jovetić.


Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri


Jovetić je sinoć započeo utakmicu protiv Napolija, zajedno s Icardijem, a novinare je zanimalo kako se priviknuo na taktičke zahtjeve u odnosu na početak sezone.

"Ljudi su počeli kritizirati naše partnerstvo već od drugog kola, ali bilo je jasno da će nam trebati vremena. Mi smo se puno puta dokazali, uključujući i večeras, protiv jedne od najboljih momčadi u Europi." rekao je Jovetić nakon pobjede nad Napolijem.

"Mislim da možemo biti još bolji, ali večeras smo naporno radili. Ja sam morao markirati Jorginha i on me je izmorio, ali to je bio moj posao i to se pokazalo važnim za pobjedu. Morao sam ga pratiti po cijelom terenu, možda ćemo sada otići i na večeru zajedno!

Ja sam uvijek naporno trenirao i očekivao kako ću ponovno dobiti važnu ulogu u momčadi, jer nikad nisam prestao vjerovati u sebe. Sada sam zadovoljan svojim igrama." zaključio je Jovetić.