Obrambeni nogometaš madridskog Reala Nacho Fernandez je poručio svojim suigračima kako je provokacije braniča Barcelone Gerarda Piquea najbolje ignorirati, nakon što je španjolski reprezentativac nizom podrugljivih objava na twitteru ismijao Real zbog situacije s izbacivanjem iz Kupa Kralja.

"Što se Piquea tiče, svatko je slobodan pisati što god hoće na Twitteru. Ja ne bih napisao ono što je on, tako da je najbolje to ignorirati." rekao je Fernandez, nakon čega se okrenuo ozbiljnijim temama.

"Moja omiljena pozicija u momčadi je stoper, gdje sam igrao od malih nogu i gdje igram najbolje, ali na kraju je najvažnije igrati. Jasno je da momčad želi igrati onako kako smo igrali protiv Getafea u prvom poluvremenu. Razgovarali smo na poluvremenu o tome kako trebamo nastaviti na isti načini u drugom, ali dobra razdoblja igre u utakmicama se ne reflektiraju uvijek na rezultatima, a stvari u drugom poluvremenu nisu išle baš onako kako smo željeli. Ipak, otišli smo na poluvrijeme s 4:0 i pokazali da možemo kontrolirati igru svih devedeset minuta. Pokušavamo igrati dobro svih 90 minuta, a i ako ne uspijemo, uvijek idemo na pobjedu." rekao je Fernandez nakon pobjede protiv Getafea, nakon čega je najavio utakmicu Lige prvaka protiv Malmöa.

Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri

"Iako je Malmö već ispao, oni će biti fokusirani na utakmicu i u dobroj su formi. Utakmica nema rezultatski značaj u grupi, ali je dobra prilika za ojačavanje samopouzdanja. U ovom klubu ste na meti kritika bez obzira na to što napravite, ali mi vjerujemo u sebe i u trenera. Na kraju sezone će biti vremena za ocjene. Nemamo sreće s ozljedama, ali to je nogomet i svi smo tome podložni. Ja radim naporno i pokušavam izboriti svoje mjesto u momčadi i biti kompetitivan. Znam da je bilo ozljeda, ali spreman sam kad me trener zatreba. Znam da ovdje vlada veća konkurencija nego u bilo kojoj drugoj momčadi na svijetu, ali dobit ću svoju priliku ako budem dobro trenirao i dobro igrao, naravno." dodao je Fernandez.