Drugi finalist španjolskog Kupa Kralja je momčad Seville, koja je nakon pobjede rezultatom 4:0 na svom terenu u prvom susretu, večeras remizirala na gostovanju kod Celte rezultatom 2:2.

Domaći su poveli s 2:0 golovima Iaga Aspasa u 35. i 55. minuti i učinilo se kako bi doista mogli zaprijetiti velikoj prednosti koju je Sevilla donijela iz prvog susreta, ali taj osjećaj je trajao samo dvije minute, s obzirom da je u 57. minuti Ever Banega zabio za 2:1. Samo tri minute kasnije domaći su propustili realizirati jedanaesterac i bio je to kraj njihovih nada, a konačan rezultat postavio je Yevhen Konoplyanka u 87. minuti.

Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri

Sevilla će u finalu igrati protiv Barcelone, koja je u polufinalu bila bolja od Valencije.