U zanimljivoj utakmici Liverpool je danas na svom terenu upisao pobjedu protiv Tottenhama rezultatom 3:2 i tako se zadržao u konkurenciji za nastup u Europa ligi sljedeće sezone.

Domaći su došli u vodstvo golom Luisa Suareza u 21. minuti, a gosti su izjednačili u posljednjoj minuti prvog poluvremena preko Wertonghena. Isti igrač je u 53. minuti donio preokret i vodstvo gostima, da bi Downing trinaest minuta kasnije vratio stvari na početak. Pobjedu domaćima donio je golom s bijele točke Steven Gerrard, nakon što je Assou-Ekoto prethodno srušio Suareza.

U prvoj današnjoj utakmici Newcastle je na svom terenu rezultatom 2:1 pobijedio Stoke. Gosti su poveli golom Waltersa s bijele točke u 67. minuti, a golove za domaće zabili su Cabaye u 72. i Cisse u 90. minuti utakmice.

Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri

Liverpool [3 - 2] Tottenham
21' [1 - 0] L. Suarez
45' [1 - 1]   J. Vertonghen
53' [1 - 2]   J. Vertonghen
57'     J. Vertonghen
66' [2 - 2] S. Downing
82' [3 - 2] S. Gerrard (penal)
83'   J. Carragher

Newcastle [2 - 1] Stoke
64'   P. Cisse M. Wilson
67' [0 - 1]   J. Walters (penal)
72' [1 - 1] Y. Cabaye
90' [2 - 1] P. Cisse