Derbi susret 5. kola engleske Premier lige, a vjerojatno i cijelog jesenskog dijela prvenstva, odigrali su večeras Manchester City i Chelsea, a nakon nezanimljive igre dva glavna kandidata za naslov prvaka su podijelili bodove odigravši neriješeno, 1:1.

Iako se radi o susretu dvije ponajbolje engleske momčadi u ovom trenutku, nije se puno toga imalo za vidjeti, pa iz cijelog susreta vrijedi izdvojiti tek tri situacije. U 66. minuti Pablo Zabaleta je dobio drugi žuti karton, a gosti su to iskoristili već pet minuta kasnije, kad je Schürrle zabio za 0:1 na asisteciju Hazarda.

U 78. minuti u igru je ušao legenda Chelsea i sedam minuta kasnije podsjetio Josea Mourinha da se nikada nije pametno odricati klupskih legendi postigavši gol za konačnih 1:1.

Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri

U isto vrijeme na Goodison Parku je Crystal Palace napravio iznenađenje i pobijedio momčad Evertona rezultatom 3:2.

Lukaku je u 9. minuti doveo domaće u vodstvo, da bi gosti golovima Jedinka iz penala u 30., Campbella u 54. i Bolasiea u 70. preokrenuli rezultat u svoju korist. Poraz je tek ublažio golom u 83. minuti s bijele točke Baines.

Dobro poznajete nogomet? Uzmite 100€ bonusa i zaradite klađenjem!