Nogometaši Manchester Uniteda i Manchester Citya odigrali su jednu od najmanje zanimljivih međusobnih utakmica u svojoj povijesti, uputivši u 90 minuta igre tek po jedan udarac u okvir protivničkog gola, a mreže su na Old Traffordu mirovale.

Jürgen Klopp je bio blizu svoje prve pobjede na klupi Liverpoola, nakon što je domaće u susretu protiv Southamptona Benteke doveo u vodstvo u 77. minuti, ali Southampton je deset minuta kasnije ipak izjednačio preko Manea i ostavio Njemca da i dalje čeka prvo slavlje.

Sunderland je nastavio svoj sada već prilično dugi niz pobjeda u susjedskim derbijima protiv Newcastlea, dok je Tottenham do vrha napunio u gostima mrežu novog premierligaša Bournemoutha.

Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri

Rezultati: Sunderland - Newcastle 3:0, Bournemouth - Tottenham 1:5, Manchester United - Manchester City 0:0, Liverpool - Southampton 1:1.