Ni nakon odlaska Josea Mourinha s klupe Chelsea Arsene Wenger ne uspijeva pronaći recept za uspjeh protiv gradskog rivala, koji je danas igrajući dobar dio utakmice s igračem više upisao drugu ovosezonsku pobjedu protiv Topnika.

Chelsea je puno bolje otvorio utakmicu, a stvari su se dodatno pogoršale za domaću momčad kad je u 18. minuti Per Mertesacker dobio crveni karton zbog starta na Diegu Costi, koji je imao otvoren put prema golu.

Samo pet minuta kasnije upravo Diego Costa na ubačaj Branislava Ivanovića postiže jedini gol na utakmici za pobjedu gostujuće momčadi.

Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri

Arsenalu je ovo treće uzastopno kolo bez pobjede, pa za vodećim Leicesterom sada ponovno imaju tri boda zaostatka, dok ih je bodovno sustigao i zahvaljujući boljoj gol razlici na ljestvici prestigao Manchester City.

Ranije danas, Swansea je napravio malo iznenađenje i na Godissonu slavio pobjedu protiv Evertona rezultatom 2:1.