Težak udarac šampionskim ambicijama Arsenala zadao je Manchester United, koji je na Old Traffordu slavio pobjedu rezultatom 3:2, dok je Tottenham na svom terenu bio bolji od Swansea.

Utakmicu na Old Traffordu obilježio je mladi Marcus Rashford, koji je bio strijelac prva dva gola u 29. i 32. minuti susreta. U 40. minuti svom bivšem klubu je za 2:1 zabio Danny Welbeck, a s tim se rezultatom otišlo na odmor.

U 65. minuti prednost domaćina ponovno povećava Ander Herrera, dok je konačnih 3:2 postavio Mesut Özil u 69. minuti.

Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri

Tottenham se pred svojim navijačima dugo mučio s gostima iz Walesa, koje je u 19. minuti u vodstvo doveo Alberto Paloschi. Ipak, golovima Nacera Chadlija u 70. i Dannya Rosea u 77. minuti Tottenham dolazi do preokreta i pobjede.

S tri nova boda, Tottenham je smanjio zaostatak za vodećim Leicesterom na samo dva boda, dok trećeplasirani Arsenal sada ima pet bodova manje od Leicestera. Manchester United je peti s 44 boda, tri manje od četvrtoplasiranog Manchester Citya, koji ima utakmicu manje, i jedan bod više od šestoplasiranog West Hama.