S dva gola Waynea Rooneya na samom pocetku drugog poluvremena Manchester United je ubilježio pobjedu rezultatom 2:1 u prvoj utakmici i derbi susretu 25. kola engleske Premier lige.

Zanimljivo je bilo i prije samog pocetka utakmice, kad je Luis Suarez odbio pružiti ruku Patriceu Evri, što je jako razljutilo Francuza, a samo sekundu kasnije ispruženu ruku Urugvajca nije želio stisnuti Rio Ferdinand.

Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri

Upravo je Suarez, i to na 'asistenciju' Ria Ferdinanda bio strijelac utješnog gola za goste desetak minuta prije kraja, ali to je bilo sve što je bezidejna momcad Kennya Dalglisha danas uspjela napraviti na Old Traffordu.

United je ovom pobjedom preuzeo prvo mjesto na ljestvici ispred Manchester Citya, koji sutra gostuje kod Aston Ville.