Bivši napadač Seville Frederic Kanoute razmatra opcije za nastavak svoje karijere, a za sada u obzir dolaze tri mogućnosti: Srednji Istok, Kina ili Sjedinjene Američke Države.


34-godišnji nogometaš je napustio Sevillu nakon sedam sezona provedenih u tom klubu i 128 zabijenih golova. Bivši napadač Tottenhama se ovih dana susreto s predstavnicima kineskog prvoligaša Beijing Guoan i priznao kako je zadovoljan napretkom pregovora, iako još uvijek ne odbacuje ni druge mogućnosti.

"Otišao sam u Kinu kako bih razgovarao o ponudi koju sam dobio od kineskog kluba. Sretan sam s onim što sam čuo. Međutim, imam puno ponuda na stolu u ovom trenutku i nadam se da ću napraviti pravi izbor." rekao je Kanoute.

Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri


U Kinu je nedavno otišao i Didier Drogba, a od ranije je tamo i Nicolas Anelka. Kanoute kaže kako će reprezentativac Obale Bjelokosti značajno doprinijeti razvoju nogometa u Kini.

"To je fantastično za Kinu. To će učiniti njihov nogomet atraktivnim. Nogomet se danas svagdje razvio i sve su lige jako kompetitivne. Moja karijera još nije gotova, još uvijek mogu igrati na najvišoj razini. Veselim se sljedećoj sezoni, bilo to na Bliskom Istoku, u Kini ili u Sjedinjenim Američkim Državama." dodao je Kanoute.