Branič zagrebačkog Dinama i hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odlazi iz redova hrvatskog prvaka i karijeru će nastaviti u ukrajinskom Dynamu iz Kijeva.
Nakon godinu i pol provedenih u Maksimiru Vida odlazi u daleku Ukrajinu. Vidine odlične igre nisu promaknule brojnim stranim klubovima, a Kijevljani su bili najuporniji te će uvijek dobro raspoloženi Vida zaigrati za momčad protiv koje je, kako se pokazalo, odigrao posljednju utakmicu u dresu Dinama. Naravno, u Kijevu ga već čekaju dva hrvatska reprezentativca i bivša igrača Dinama Ognjen Vukojević i Niko Kranjčar.
Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri
Podsjetimo, Domagoj je u Dinamo iz Njemačke došao u ljeto 2011-te, odmah se izborio za mjesto u sastavu, s Modrima ušao u Ligu prvaka, te osvojio duplu krunu. Odlične igre za hrvatskog prvaka donijele su mu i mjesto u reprezentaciji s kojom je uspješno nastupao na Europskom prvenstvu prošloga ljeta.
Aktualne sezone Domagoj je ponovno pomogao Modrima na ulasku u najelitnije klupsko natjecanje, a njegov pogodak Ludogoretsu u 98. minuti utakmice ostat će zapisan kao jedan od najdramatičnijih u povijesti zagrebačkog kluba.
gnkdinamo.hr




