Dvadesetdvogodišnji nogometaš Barcelone Sergi Roberto posjetio je ovih dana svoje sunarodnjake Bojana Krkića i Marca Muniesu, članove engleskog premierligaša Stokea, a engleski mediji tvrde kako posjeta nije bila samo prijateljske prirode, nego je došla u sklopu pregovora oko mogućeg transfera na Britanniu.


Sergija Roberta su u posljednjih par godina mnogi hvalili i uspoređivali s Xavijem, te ga najavljivali kao nasljednika sjajnog veznjaka, ali on ove sezone pod vodstvom novog trenera Luisa Enriquea nije uspio izboriti ozbiljniju minutažu, pa bi mogao promijeniti sredinu.


Nogometni menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri


Prema nekim izvještajima, čelnici Barcelone spremni su ga pustiti u siječanjskom prijelaznom roku, a za sada je najviše interesa za njegove usluge pokazao Stoke, u čijim redovima već s uspjehom nastupaju dva bivša člana Barcelone.

Ranije su mediji tvrdili i kako je Barcelona odbila ponude londonskih klubova Arsenala i Tottenhama za otkup njegovog ugovora.

{adselite}